i4wifi MTB 24hours

18. června 2008 v 7:24 | Michal |  Akce
Přemýšleli jste někdy zúčastnit se nečeho nevšedního, co prověří Vaši fyzičku a kde si možná sáhnete až dno Vašich sil? Takovým byl pro čtyř členný team i4wifi závod 24hours MTB 2008. I4wifi celou akci zastřešovala jako generální sponzor. Kromě našeho teamu, kterému jsme po celou dobu závodu drželi palce jsme se na akci prezentovali stánkem, kde bylo možné zakoupit naše výrobky za speciální cenu - hitem se stalo házecí letadlo za 50kč:). K vidění byla také funkční nástěnka přibližující jak snadné je stát se poskytovatelem WIFI internetu. Celý průběh akce si můžete spolu s popisy prohlednou zde:
Páteční stavba stánku. Večer se neprodávalo, všichni jen chlastali, nemělo to smysl. Ráno jsme si přivstali a okolo 7 již stánek téměř stál, některé učastníky stanového městečka probudil tlukot našeho kladiva:)
Vitrínka s produkty. Zapomělo se na boční stěny a tak jsme je museli zalepit páskou. Jinak vitrínka vypadá hezky.
A zde je k vidění naše největší chlouba - plně funkční nástěnka. Nechybí tam ani pouliční lapma:). Nyní je k vidění v naší prodejně i4wifi.
Závod začal startem ala "le mans" během přes malý okruh tratí rovnou ke strojům. Za nás jako první startoval Mirek Opletal. Najdete ho na fotce?
V posledním kole začalo pršet a dokonce padat kroupy! To nás, ale neodradilo a dojeli jsme do cíle 6 minut před koncem celého závodu. Z 206 závodníků jsme se umístili na krásném 58 místě. Gratuluji!