MikroExpo 2008 - přednášky

25. července 2008 v 22:56 | Tech |  Akce
Zajímají Vás přednášky přednesené na MikroExpu 2008?
Ke stažení je přednáška o zrádcovství ČTU, které nechrání svrchované území České republiky, ale svévolně dopuští, aby nás omezovali okolní cizácké národy. Opět prohlašujeme - je to politika Mnichovkých zrádců, je to novodobý Protektorát Böhmen und Mähren. Stáhnout přednášku (PDF)
Jaké jsou možnosti použití frekvencí na 40 GHz? Informace najdete v přednášce u technologiích MMW nad 40 GHz. Stáhnout přednášku (PDF)
Záznam přednášek na Mikro-Expu 2008 můžete shlédnout na webu Stream.cz - http://www.stream.cz/video/6/112371-mikroexpo-2008-prednaska-spolecnosti-i4wifi-a-s
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vitis Vitis | 27. července 2008 v 13:45 | Reagovat

Nezda se vam prirovnani k Mnichovske zrade a protektoratu Bohmen und Mahren ponekud nevkusne a stale v dnesni dobe velmi provokujici? Popravde prednaska mne timto zarazila a nebyl jsem schopny najit v ni nejake dalsi dilci stripky. Projev pana Sedlaka mi pak prisel jako z onech dob, kde jisti demagogove nechavali taktez vykrikovat fuj, fuj, fuj a pod. od recnickych pultu.

Jinak pokud se i4 hlasi k jistym extremistickym skupinam, tak necht to oznami predem, extremisty vazne podporovan nehodlam. Ona totiz svrchovanost naseho statu konci tam, kde narusujeme svrhovanost statu jineho. Pokud maji v okolnich statech 10GHz jako licencovane pasmo, ktere si kupuji a pak jim to z Cech nekdo zacne rusit, tak se naprosto nedivim. CTu se timto pouze kryje pro pripad, kdyby prisla stiznost prave z jineho statu. Demagogicky to prevracet a dramatizovat tudiz neni nutne.

Vitis

2 reset reset | 30. července 2008 v 22:41 | Reagovat

Projev pana Sedlaka me neprekvapil. Arogance, nekonecne EGO a nadrazenost je to, s cim jsem se u pana Sedlaka setkal nejednou. Nevim zda studoval projev A. Hitlera a nebo proces s Miladou Horakovou? Takto to pusobilo i na jine me zname v branzi. Umirnenost a diplomaticke vystupovani je to, co panu Sedlackovi chybelo, chybi a chybet asi bohuzel bude. P. Sedlak vzdy jen i4.cz a nebo i4wifi.cz svim jednanim skodil. Jinak s Vitisem souhlasim, takze to nebudu dal rozpytvavat. Pane Sedlak zamyslete se !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama