Taky jste to dostali?

21. července 2008 v 19:54 | Tech |  Nezařaditelné
Zkrátka někdy, se něco nepovede.... Naštěstí nejsme ani v nemocnici, kde omylem amputují nemocnému zdravou nohu, ani nejsme v jaderné elektrárně, abychom vyhubili desítky tisíc lidí, jako se to podařilo "soudruhům z Černobylu".
Tentokrát se pouze jednomu z našich kolegů podařilo odeslat emailing určený zahraničním zákazním, tak dobře, že jej rozeslal na úplně všechny adresy v databázi, včetně soudruhů netykavců, kteří nemohou přežít, že jim jednou za rok přijde nějaký ten email navíc a hned nás proklínají a zaříkávají nás magickým slůvkem ÚOOÚ. Takže se tímto omlouváme, za chybně odeslaný email.
Na druhou stanu jsme díky tomu to nechtěnému experimentu zjistili, že mezi některými občany existuje úplná neznalost jazyka anglického, protože nás častovali dotazy: "jako co, že jim to posíláme". Tak z toho je vidět, že asi neumí ani slovo anglicky.
A pak jsou ti zaklínači na ÚOOÚ. Těm zase můžeme vzkázat, že při zasílání stížností na ÚOOÚ mohou rovnou použít naše číslo jednací, které jest: č.j. INSP4-6713/07-4, PID UOOUX0011LSA.
Ano, pod tímto magickým číslem je vedena naše spisová složka. Tím pánům úředníkům ušetříte nemálo práce, protože se budou moci zaměřit výhradně na skutečné zneužívače elektronických komunikací. Děkujeme předem.
Jinak, ještě jednou sorry.... příště si určitě dáme větší pozor.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tory burch outlet tory burch outlet | E-mail | Web | 4. května 2012 v 4:08 | Reagovat

HU0504,This article is great!Thank you to share!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama