i4 Bulvár 10/2008 - Wifipes zničil vybavení firmy!

13. října 2008 v 13:27 | Řiditel firmy
Wifipes zničil vybavení firmy

Pes, který měl reprezentovat firmu, se obrátil proti ní.

Obchod - Se skvělým nápadem opět přišlo obchodní oddělení. Došlo totiž k závěru, že naše firma ještě nemá žádného oficiálního maskota, a tak se rozhodli věc napravit. V krátkém výběrovém řízení zvítězil plyšový "wifipes" Ajforák, jenž měl být vyroben podle předlohy v podobě skutečného psa - feny Czeko Ivy Šulcové. Myšlenka byla jasná: Vyrobí se spousty malých plyšových Wifipsů, budou se přidávat zákazníkům do zásilek, kteří si je potom vystaví doma do poličky, neboť pejsci budou roztomilí. Pokaždé, kdy se zákazník doma podívá na roztomilého wifipsa, vzpomene si u jaké firmy má objednávat zboží.

Skvělá myšlenka zkrachovala hned na začátku. Fena Czeko, která byla v tomto záměru klíčová, nebyla z nápadu ani zdaleka tak nadšená jako ostatní. Svůj nesouhlas s realizací nápadu a své nesympatie k firmě i4wifi dala jasně najevo, když začala systematicky likvidovat vybavení firmy. Zaměřila se hlavně na citlivé prvky jako třeba kabely od vedení internetu a firemní sítě, šňůry od napájení a koncovky prodlužovaček. A tak kousala, kousala a kousala až leccos překousala. Pes byl proto s okamžitou platností vyhozen na hodinu a byl mu uložen § 53, takže už si asi neškrtne.

Naše noviny by se však této nešťastné feny chtěli zastat. Jsme toho názoru, že fena Czeko si naopak zaslouží pochvalu. Vzala si k srdci heslo "Vidíme svět bez drátů" a jako jediná se jím chtěla řídit, a tak se rozhodla všechny dráty a kabely ve firmě zlikvidovat. Zachovala se jako pravý wifipes, který prostě s kabely nemůže nikdy sympatizovat. Ačkoli to mnozí neuznávají, nebojme se Czeko prohlásit za opravdového wifipsa - do posledního detailu hájícího zájmy wifi!Toto je neoficiální bulvární plátek zaměstnanců společnosti i4wifi a.s. Údaje v něm jsou smyšlené a slouží pro pobavení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coach Handbags Coach Handbags | E-mail | Web | 23. srpna 2012 v 6:15 | Reagovat

--!@xiaoyaoCoach Coach Handbags plans to open 15 new locations in China, compared with four last year, and it is adding its first Asian distribution center in Shanghai. Meanwhile in North America, the company plans to open 10 new North American stores, down from 20 in each of the past two years.--!@xiaoyao

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama