Žijeme AirMAXem - Konference Airmax - Ohlédnutí

29. října 2009 v 18:50 | Tech |  Akce
Dne 7. října se v Praze konala velká akce pro podporu a osvětu produktů UBNT. Akce AirMAX World Conference dorazila poprvé na Evropský kontinent.

A tak všichni, kteří chtěli vědět co nového se "vaří v kuchyni UBNT", přišli do Hotelu Marriott v Praze 1.

Firma UBNT původně počítala s cca 150 účastníky. Počet registrovaných však přesáhl 300, takže i původní rozměr sálu byl zvětšen o postranní místnost tak, aby se dalo usadit 350 posluchačů. Vzhledem k tomu, že početná část přítomných nezůstala po celé trvání akce a v průběhu dne někteří předčasně odcházeli a jiní průběžně odcházeli, lze pouze odhanout celkových počet různých přítomných ---- odhadujeme, že v součtu bylo přítomno nejméně 420 účastníků.Podívejte se na fotografie z této akce.

Sál Bohemia v Hotelu Marriott se plnil od časného rána.... 350 míst zaplněných a další účastníci postávající podél zdí....


Hlavním řečníkem byl Mike Ford, který je hlavou technické podpory UBNT. Pokud se účastníte diskuzí na fóru UBNT - http://www.ubnt.com/forum/ pak jistě víte, že to co neví Mike Ford neví nikdo.


Mimochodem část z prezentace v PPT->PDF naleznete zde - http://www.ubnt.com/downloads/AirMax_ppt.pdf

Dalším protagonistou akce AirMAX World Conference byl Ben Moore, který je jeden z vedení firmy UBNT. Tady jí Ben Moor pizzu, ukryt mezi ukázkové vzorky antén AirMAX.


Mnozí z našich zákazníků, když dostanou nový produkt, tak jej ihned rozebírají, aby viděli, co to vlastně koupili. (Třeba jako zde http://danysek.cz/bordylek/rocketM5.jpg ) U produktů UBNT to není třeba dělat.


Na konferenci byly prezentované odhalené produkty v průhledných krytech, tak aby všichni mohli vidět co se skrývá uvnitř.Odhalené sektorové antény a jejich běžné výrobní verze s neprůhledným radomem:


Každý si mohl do ruky vzít průhledné Nanostation, Rockety a Bullety. Zkrátka bylo na co koukat....Součástí předvádění produktů byla i živá demonstrace a simulace. Deset notebooků DELL připojených jako 10 klientů bezdrátové sítě a generujících potřebný datový tok.


Sestava jednotek AirMAX v elektricky a radiově stíněných krabicích. Situlace reálného provozu mezi jednotlivými klienty, kteří se navzájem nevidí.


Demonstrace dalších produktů z nabídky UBNT v režii firmy i4wifi:

V sále Moravia II probíhala souběžná prezentace produktů UBNT pořádáná firmou i4wifi a.s.


Každý z účastníků měl možnost se na produkty detailně podívat, podiskutovat s dalšími přítomnými, informovat se u prodejců a techniků firmy i4wifi a.s.


Detailní foto z výstavky produktů UBNT:
Vedoucí technického oddělení pan Martin Simandl odpovídal na dotazy návštěvníků a rovnou jim z notebooku posílal dodatečné informace.

Místopředseda představenstva pan Michal Klečka stojí u informačního panelu, který vítal návštěvníky u vstupu do Hotelu Marriot.

Všem, kdo přišli děkujeme za přízeň, těšíme se na další spolupráci a doufáme, že se uvidíme na další podobné akci.

Team kolegů z i4wifi a.s.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coach Outlet Coach Outlet | E-mail | Web | 3. září 2012 v 7:38 | Reagovat

Regardless that coach bags may very well be cheap compared that will other designer sacks, they are also relatively costly. One of the greatest ways to obtain good coach bag on a great price could be to buy from some sort of outlet store. Outlet stores are known for offering an exceptionally great prices regarding products. Buying a handbag within a outlet store isn't an exception.

2 Coach Outlet Online Coach Outlet Online | E-mail | Web | 21. září 2012 v 7:46 | Reagovat

caili0921Nový web bude věnován čistě jen tématu zdravotnické záchranné služby.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama