Listopad 2009

O novinky na našem webu nouze není

27. listopadu 2009 v 15:39 | Mickey |  Telekomunikace

Nejdříve Vám představím ty z dílny Mikrotiku. První z nich je opravdu "nadupaný" RouterBoard RB800. Kromě navýšení rychlosti a paměti se dočkal i dalšího slotu - tentokráte miniPCI-e!
Upgradu se dočkal i RouterBoard RB750, konkrétně o verzi RB750G která kromě tradiční navýšení procesorové rychlosti dostala do vínku i Gigabitové porty.


Chcete sobě nebo svým blízkým udělat radost? V nabídce máme originální USB flash paměť s logem i4wifi a cenou od 99Kč. Informace, jak dárek do objednávky přidat, naleznete zde.


Poslední novinkou je venkovní POE konvertor (48 V/16 V) od Ubiquity plně podporující standard 802.11af a navíc s integrovanou přepěťovou ochranou!.


i4wifi má už nový stromeček

23. listopadu 2009 v 10:35 | Martin |  Zajímavosti
Vánoce se blíží, a tak i i4wifi má nový stromeček. Není ovšem z lesa, ale je to nový strom kategorií produktů, který je určen Vám zákazníkům pro lepší orientaci v nabídce.

Na začátku stromu naleznete pohromadě Mikrotik, Ubiquity a platformy ALIX. Dále je struktura podobná jako doposud, ale některé kategorie naleznete přímo v hlavním stromu.


Tričko i4wifi v Africe

18. listopadu 2009 v 11:03 | Mikesh & Martina |  Zajímavosti
Ani jsme nečekali, že červená trička i4wifi budou tolik oblíbená. Stovky kusů jsme prodali v takřka pár dnech. Dokonce je nosí i naši zákazníci z řad poskytovatelů v africkém Kongu.PS: trička momentálně nejsou skladem, ale opět dorazí - už jsou ve výrobě. Šanci mají tedy i všichni ti, kteří si jej nestačili pořídit.

Listopadové novinky u i4wifi

6. listopadu 2009 v 15:52 | Radek |  Telekomunikace
Listopadový seznam nových produktů obsahuje např. duální všesměrovou a sektorovou anténu, které jsou vhodné zejména pro jednotky Rocket M a miniPCI karty R52N.

Dále již zde na blogu zmiňované miniPCI karty od Dbii a i sortiment úsporných LED žárovek byl rovněž rozšířen o nové typy a zajímavou nabídku obsahující hned 3 nejprodávanější modely za skvělou cenu. Celou prezentaci si prohlédněte zde.

Hádejte...

4. listopadu 2009 v 14:33 | Medvěd + Mikesh |  Nezařaditelné
Hádejte, jakou přepravní službu naši zákazníci využívají nejvíce?
(velikost auta napoví :-)

Věděli jste že...

... do 5000,- Kč bez DPH hodnoty zboží platíte za zásliku pouhých 99,- Kč?
... nad 5000,- Kč bez DPH hodnoty zboží máte dodání v rámci ČR zcela zdarma?
... přijatá objednávka pozdě večer (až do 18:30) je k vám doručována již následující den?

Více informací o přepravě zásilek naleznete zde: http://www.i4wifi.cz/Default.asp?inc=inc/_htm/Napoveda_doprava.htm