AKCE Curling

30. prosince 2009 v 14:57 | Mikesh |  Akce
Znáte hru Curling?

Pokud ne, níže je trochu informací z wikipedia:

Curling (česky nepřesně lední metaná) je týmový sport, ve kterém se hráči snaží dopravit po ledu své kameny co nejpřesněji do vyznačeného prostoru. Jeho počátky spadají do 16. století, kdy se hra objevuje na zamrzlých skotských jezerech. Curling se objevil jako ukázkový sport na olympijských hrách v roce 1924, 1988 a 1992. Nastálo byl na program olympijských her zařazen v roce 1998.

Náš team zaměstnanců si společně vyrazil tuto hru zahrát do haly v Praze Roztyly. Prý se jedná o jedinou halu v ČR, kde tuto hru lze celoročně hrát.

Seznamování a 3x samotná hra nám trvala cca 2hodiny. Někteří z nás byli méně zdatní, jiní více - co je jisté - legrace jsme si užili všichni dost.

Níže video a fotografie z akce:Na tomto snímku posloucháme o historii hry a připravujeme se na rozdělení teamů. Jo abych nezapomněl, před vstupem na ledovou plochu musel každý hráč vyčistit své boty i od těch nejjemnějších kamínků a bylo zakázáno se tělem (koleno, ruce) dotýkat hrací plochy.

Je vidět, že team kolegů je plný vřelých vztahů. Doufejme, že hra je nerozdělí.

Lektor, který nás s pravidly i historii hry důkladně seznamil. Říkal, že naučit se tuto hru trvá roky. Jeho pomocnice, která hru hraje již čtvrtým rokem, říkala, že teprve nyní dokáže alespoň trochu odhadnout sílu kterou kámen posílá.

Štěpánko, Štěpánko, my jsme tě viděli! Co ty ruce na ledu? Jako by to pan lektor neříkal...

Na závěr nechybělo pohoštění a přátelská atmosféra plná rozhovorů s firemní i obecnou tématikou :-)))


Tímto také celý team zaměstnanců děkuje vedení společnosti, které akci financovalo a zřejmě nikdo z nás by si tuto hru jinak vůbec nezahrál. DĚKUJEME!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HRM HRM | 26. ledna 2010 v 8:31 | Reagovat

Ailuropoda melanoleuca ,má však největší zásluhu na této akci.

Takže díky !

2 Bambi Bambi | Web | 20. července 2017 v 2:52 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone5C. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobností WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama