Test propustnosti Rocket M5 + RocketDish

2. prosince 2009 v 17:03 | Martin
Ubiquiti vydalo již prakticky finální firmware v5.1 (beta3) pro jednotky series M (AirMAX), a tak jsme se rozhodli, že nový firmware otestujeme ve venkovních podmínkách a to konkrétně s na PtP spoji s Rocket M5 a anténami RocketDish.

Testovací spoj měří 400 m, což je relativně krátká vzdálenost avšak umístění je v Praze 10 Hostivaři, kde na 5 GHz volný kanál nenaleznete. Vybrali jsme si, mezi 50ti okolními sítěmi, alespoň 2 kanály s nejmenším vytížením.

K měření jsme si vybrali Jperf se zapnutými 10 paralelními TCP streamy.

Testovali jsme různá nastavení:

a) Routování mezi LAN a WLAN. Režim AP-klient, vypnutý AirMAX:

Test jedním směrem: 80,3 Mbps, odezva v průměru 7 ms.

b) Bridge mezi LAN a WLAN, režim AP WDS AP - Client WDS, zapnutý AirMAX:

Test jedním směrem: 83 Mbps.
Test oběma směry: 50/61 Mbps.
Průměrná odezva 16 ms. Průměrná odezva s velkým paketem (60 000 B) 27 ms.


c) Bridge mezi LAN a WLAN, režim AP WDS AP - Client WDS, vypnutý AirMAX:

Při vypnutém AirMAX jsme dosáhli stejných výsledků jako se zapnutým AirMAXem, což je oproti předchozím verzím změna.
Automatické nastavení ACK se v novém FW také projevilo jako plně funkční.

Vzhledem k silně zarušenému prostředí, na které je 802.11n velmi citlivé a rychlost v takovém prostředí jde rapidně dolu, to jsou pěkné výsledky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 3. září 2012 v 4:43 | Reagovat

The regular Louis Vuitton Bags stores will normally stock Coach Outlet Online the surplus Michael Kors Online Outlet bags within their inventory building as surplus. A few of the items stored may suffer some minor scratches and imperfections the store is going to be instructed to sell them in a less expensive price Louis Vuitton Outlet Store mthan continue storing Louis Vuitton Purses them. Some minor defect may also be coach outlet store online caused throughout the manufacturing procedure coach outlet online for the baggage or once coach factory outlet they were shipped from the coach factory main branch to the branches Michael Kors Outlet round the country. Since these Louis Vuitton Outlet Handbags outlets purchased these items coach factory online in large quantities, they will be able to Louis Vuitton Handbags get them from the coach outlet store factory making them cost less than the average coach factory online bags sold in the marketplace.

2 Coach Outlet Coach Outlet | E-mail | Web | 3. září 2012 v 5:54 | Reagovat

Regardless that coach bags may very well be cheap compared that will other designer sacks, they are also relatively costly. One of the greatest ways to obtain good coach bag on a great price could be to buy from some sort of outlet store. Outlet stores are known for offering an exceptionally great prices regarding products. Buying a handbag within a outlet store isn't an exception.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama