Krátká zpráva o návštěvě kyslíku

1. března 2010 v 14:58 | Medvěd |  Zajímavosti

Po nekonečným hledání a dohadování se slabomyslným vrátným, nás uvedli do zaneřáděné kanceláře jednoho z okysličených pracovníků, který se neustále vrtěl, okousával si nehty, ocucával propisku až do její půlky a tvářil se u toho vážně.Mluvil však převážně jakýsi technický poradce nyní vyjednávající podmínky odběrů pro společnost dodávající platformy. Takový tunelový řetěz.

Hned v úvodu začal hovořit o našich VIP zákaznících, které koupili, odebírajících od nás od samého počátku vývoje technologie, které prý možná známe, a kteří již od nás nakupovat nesmějí, protože to mají ve smlouvě. Pak přišlo na řadu kasání: nyní po převzetí sítí mají 10-11 tisíc klientů, ale vlastně nevědí, co budou odebírat, máme se podívat po tom, co objednávali společnosti předtím, plošnou výměnu neplánují, ale objednávat budou možná až desítky kusů měsíčně.

Narovinu říkají, že samozřejmě oslovili více společností a které jim během půl roku nabídnou nejlepší podmínky, ty poctí tím, že u nich zůstanou.

Jejich vize je taková, že budou mít minimálně 60 dní splatnost, páteřní spoje jim budeme dávat na splátky a všechno jim dáme nejlépe zadarmo.

Odcházeli jsme s pocitem, že jak se chovají k zákazníkům, chovali se k nám - arogantní, tupí hrubiáni. Každopádně my uděláme všechno proto, abychom nešli s nimi, ale proti nim.

Jinak také doufáme, že si jejich poctu užije naše drahá konkurence.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jiří Tuček Jiří Tuček | Web | 14. března 2010 v 11:23 | Reagovat

Pokud myslíte poslední 2 odstavce vážně, tak jste právě posílili loajalitu naší firmy vůči vám jako našemu dodavateli:)

2 Medvěd Medvěd | 15. března 2010 v 14:45 | Reagovat

[1]:myslím, že tím že jsme článek zveřejnili, jsme dokázali to, že to vážně myslíme, děkujeme ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama