Zjistěte si „kým jste“

5. března 2010 v 16:18 | Mikesh |  Zajímavosti
Vadí Vám neprůhledné podmínky získávání dealerských kategorií a slev u obchodníků? Nechcete se zbytečně ponižovat a licitovat o cenách?
i4wifi jde jinou cestou. V přidělení cen nehraje roli sympatie nebo přátelství, i když to jsou věci, kterých si vážíme a jsme rádi, pokud se je podaří mezi námi a zákazníkem vypěstovat. Naší strategií je právo na rovné podmínky pro všechny. Tedy každý má šanci za své odběry získat lepší kategorii a tím i cenu. Recept je jednoduchý, stačí pravidelně nakupovat. Princip rozdělení a výhody pro jednotlivé kategorie, naleznete v tomto dokumentu.

Jak zjistím, kým jsem u i4wifi?

Přihlašte se do e-shopu - www.i4wifi.cz


  1. Klikněte na název přihlášeného uživatele a vyvoláte přehlednou statistiku přihlášené firmy, kde můžete mimo jiné změnit vaše heslo, dodací adresy, nebo zobrazit detailní statistiku nákupů a další…
  2. Zde vidíte, jakou dealerskou kategorii máte nastavenu. Zda jste aktivní dealer, nebo poskytovatel internetu. To jaké výhody mají jednotlivé kategorie, naleznete v tomto dokumentu - http://www.i4wifi.cz/inc/cenove_hladiny.pdf.
  3. Abyste měli lépe pod kontrolou stav vaší kategorie. Je zde malá nápověda, která Vám pomáhá k jejímu udržení, nebo Vás naopak chválí za Vaše nákupy a nabízí další informace o tom jak získat další slevy.
Pokud by Vás zajímalo "jak e-shop ovládat" doporučuji shlédnout:

MultiMediální průvodce objednávkou.

MultiMediální průvodce reklamací.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama