Wifipes doporučuje

20. dubna 2010 v 10:54 | Czeko |  Akce
Haf haf!

tak jak jsem slibovala, včera byla spuštěna jedna se spešl akcí, které nám tento týden čekají.

Jmenuje se to Garance nejlepších cen a princip je jednoduchý, pokud na sales@i4wifi.cz zašlete věrohodnou cenovou nabídku od konkurence, kolegové z oddělení péče o zákazníka Vám cenu dorovnají a navíc Vám vrátí 10% z rozdílu ceny.Více informací a všechny podmínky najdete zde: http://www.i4wifi.cz/?inc=inc/_htm/garance_cen.htm

Koncem týdne bude spuštěna ještě druhá (odměňovací) akce, o které Vás určitě budu informovat také.

Pokud sledujete můj příběh a zajímá Vás, jak se mi v práci vede, tak bych svoje pracovní povinnosti rozdělila takto:

Ráno přijdu v 8:15 do práce ( tak abych si stihla udělat kafe než začnu v 8:30 pracovat ), uvítám všechny kolegy a nechám se od všech podrbat na bříšku, dále zkontroluju všechny misky - zda něco nepřibylo nebo mi to náhodou někdo nesežral a nevypil. Obléknu si pracovní oděv a následně vítám další příchozí zaměstnance. Pak následuje stereotyp postupného přespávání u všech kolegů pod stolem, za stolem, mezi stoly... a vítání všech hostů firmy.

Zde je moje zdokumentovaná pracovní činnost:


A víte co je novinka? protože jsem úžasně fotogenická ( a k sežrání :P ), kolegy napadlo, že by na prodejně mohli udělat nástěnku spokojených zákzaníků s mojí fotkou, takže kdo budete chtít fotku s jediným wifipsem na světě, neváhejte se ozvat, já sestoupím ze svého hořejšího pracovitě na prodejnu a ráda se s váma zblejsknu.

Jo a nebojte se nejsem kousací, ale mazlící :P


Takže dobrým cenám, fotkách, wifinám a kočkám ZDAR NAZDAR

Vaše Czeko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama