Komplexní informační systém pro poskytovatele

9. srpna 2010 v 10:31 | Martin
Mít dobrý informační systém, který řeší agendy poskytovatelů jak po stránce technické (např. správa routerboardů) tak po stránce managementu ( např. plánování činností techniků), tak i po stránce ekonomické a procesní (fakturační systém), je dobrým základem pro nižší náklady, vyšší efektivitu, předcházení konfliktním situacím a tím i šetření času pro nepracovní aktivity.

Mnoho z Vás takový systém vyřešilo vlastními silami na míru, což je dobré nicméně velmi nákladné.
Druhou možností je využití již existujícího řešení, jehož hlavní výhodou jsou nejen nižší náklady na pořízení, ale také náklady spojené s jeho dalším vývojem dle požadavků. Podmínkou pro takový systém je živý vývoj, velké množství již existujících instalací, ale také dlouhé působení na trhu. Tak lze zajistit, že pojme všechny požadavky na systém kladené a nové požadavky implementuje pružně.

To je mnoho podmínek a prakticky jediným systémem s nejlepším poměrem cena/výkon je v současné době komplexní informační systém ISPadmin.

Z tohto důvodu jsme se rozhodli jej Vám nabídnou a to navíc za zvýhodněných podmínek.

1) Pro jeho vyzkoušení můžete využít testovací verze zdarma až pro 150 klientů
2) Pouze u i4wifi získáte při jeho nákupu 100 licencí zdarma jako bonus a tím ušetříte 5000 Kč
3) S nákupem hardwaru získáváte licence pro nové klienty se slevou 80%
ISPadmin

Případová studie bezdrátového poskytovatele internetu

Naše síť má 500 klientů a v průměru roste o 3 nové klienty týdně.

O zadávání nových a správu stávajících klientů se starají dvě zaměstnankyně, které pracují v účetním systému Pohoda a s kancelářským balíkem MS Office, ve kterém evidujeme klienty.
O připojování a servis se starají dva technici. Celý den máme co dělat. Pro řešení výpadků a objíždění požadavků, na nové instalace v terénu, nezbývá čas na jiné důležité věci, jako je plánování a revitalizace sítě, nebo hlídání neplatičů. Vždy řešíme až věci až když tzv. "hoří".

Mzdové náklady na jednoho mého zaměstnance jsou 17 000,- Kč hrubá mzda + 34% na sociálním a zdravotním pojištění, celkem tedy 22 780 Kč. Každý měsíc tak platím za zaměstnance, který musí ručně párovat platby z banky, zasílat faktury, upomínky, odpojovat neplatiče, odesílat informace o výpadcích apod. Navíc pokud je někdo nemocný, situace se zhorší a už vůbec nezvládáme.

S pořízení informačního systému ISPadmin se mým zaměstnancům uvolnili ruce k práci, která má opravdový smysl a mohu na ně delegovat další činnosti. Navíc mám nyní zaměstnance více pod kontrolou díky plánům výjezdů techniků a fotodokumentaci ke konkrétním instalacím. Také naše image vzhledem k zákazníkům se zlepšila díky ISPadminu. Působíme nyní jako správný profesionální poskytovatel, který nabízí zákazníkům i službu selfcare.

Proč jsem si zakoupil ISPadmin právě u i4wifi?

Pro pokrytí současných klientů je standardně třeba zakoupit celkem 3 licence:
  • 300 uživatelů za 25 000 Kč
  • 2x 100 uživatelů celkem za 10 000 Kč

Při nákupu od i4wifi však stačí pouze 2 licence
  • 400 uživatelů za 25 000 Kč
  • 100 uživatelů za 5 000 Kč

Již při prvním nákupu jsem ušetřil 5 000 Kč.

Pro každého dalšího uživatele standardně licence stojí 50 Kč.
Při třech nových uživatelích týdně za rok je útrata 7 800 Kč.

Při nákupu hardwaru s licencí od i4wifi mě však každý další uživatel stojí jen 10 Kč. Za rok je tak útrata pouze 1 560 Kč.

Ročně ušetřím 6 240 Kč.

Díky výhodné nabídce od i4wifi jsem jen v prvním roce ušetřil na pořízení systému ISPadmin 11 240 Kč.

To jsou pouhé úspory za pořízení systému ISPadmin a nepočítám úsporu na nákladech za zaměstnance, kteří se nyní věnují kvalitnější práci. Původně plánovaný růst pracovních míst se v naší firmě přestal řešit. Na každém dalším zaměstnanci bych ročně zaplatil dalších 273 360 Kč. Takové náklady by nás v současné době zcela jistě položili a jen díky systému ISPadmin a výhodné nabídce od i4wifi mám nyní méně starostí a více času na svůj oblíbený tenis.

Základní popis sytému naleznete zde. Dále pro prohlédnutí můžete využít on-line demo. Nabízené verze a moduly objednávejte zde.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | Web | 17. listopadu 2015 v 22:37 | Reagovat

Děkuji za super článek, přesně něco takového o podnikových informačních systémech jsem hledala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama