Září 2010

Recenze domácí optické brány

27. září 2010 v 12:30 | Martin
Pokud používáte optické připojení pro své zákazníky zejména pro triple play nebo se na tyto služny chystáte, jistě Vás bude zajímat recenze komplexní domácí brány s optickým portem, VoIP, Wi-Fi a možností připojení set-top boxu, která je v nabídce i4wifi.
OG42W15
Recenze vyšla ne webu internetprovsechny.cz a Vy si ji můžete přečíst zde.

Kvalitní fotky produktů od i4wifi

9. září 2010 v 12:49 | Rado
Přísloví praví, že obrázek vydá za 1000 slov a je to jistě pravda. Proto se pro Vás, naše zákazníky snažíme nové produkty vždy kvalitně nafotit tak, abychom zlepšili podmínky výběru vhodného zařízení.

Pravda, produkty našeho sortimentu většinou příliš barvami neoplývají, občas se však takovýto objekt naskytne jako v případě pestrobarevného draka, kterého v našem e-shopu naleznete zde, lze jej také získat jako bonus k objednávce nad 6 tisíc Kč bez DPH za pouhou 1 Kč bez DPH.


Většinu fotek má na svědomí můj šikovný kolega Michal Štěpánek, občas přispěji i já osobně. K dispozici je vše potřebné, lze tedy bez problému vytvářet mnohdy opravdu zdařilé kousky jako v případě kamery IPC91MI-W výrobce WaveRF.
Jedny z posledně pořízených fotek zachycují nové 5Ghz parabolické antény od WAVEANT ve 22db provedení s podporou duální technologie MIMO, anténu lze zakoupit také v kompletu s krytem RADOM, k dispozici jsou také klasické verze s jedním konektorem N-female WA225XPN1 , rovněž k zakoupení v kompletu s krytem . Na rozdíl od předešlého modelu mají zářiče antén konektory vyvedeny na zadní části.


Žárovky jsou vždy spolehlivým objektem pro focení, jakkoliv je vyfotíte, vždy vypadají skvěle. V tomto případě se jedná o žárovku LED-E27-54-W z nové řady s paticemi JDR.Nově montujeme klientské stanice GU711 s použitím RB711-5Hn-M , které se i přes krátkou dobu prodeje již těší velké oblibě u zákazníků. Jak je patrno z fotokoláže, jednotku dodáváme se zdrojem, POE a držákem, to vše společně v jednom balení za skvělou cenu.


Posledním produktem tohoto článku o focení v i4wifi je zařízení NanoBridge M5, který máte nyní možnost získat za zvýhodněnou cenu, při odběru celého balení 5 kusů Vás cena jistě mile překvapí.

LED žárovky s paticí JDR

6. září 2010 v 11:28 | Martin |  Telekomunikace
1.9.2010 přišel další hřebík do pomyslné rakve klasických vláknových žárovek a po 100 W modelech byl zakázán prodej žárovek s příkonem 75 W.
Naštěstí s tímto útlumem klasických žárovek přichází obrovský technologický vývoj úsporných LED žárovek, které bez diskuze časem nahradí i méně úsporné a potencionálně nebezpečné fluorescenční žárovky.
Dnes již není problém získat opravdu výkonné modely a i provedení LED žárovek je kompatibilní s prodávanými svítidly.

Některé z těchto svítidel používají světelné zdroje v provedení s paticí JDR. Ve většině případu se jedná o svítidla pro bodové osvětlení.
I JDR LED žárovky používají standardní závity E27, E14, GU10 apod., tak v čem je tedy rozdíl?
Nejedná se o nic složitějšího než přidání plastového kroužku nad závit, čímž je zajištěna možnost hlubšího stínítka a zároveň možnost zakoupení nové žárovky, která do svítidla půjde umístit.

Pokud si nejste jistí zda do svítidla patří standardní LED žárovka nebo s paticí JDR, zjistíte to jednoduše vyšroubování žárovky a porovnáním s obrázkem vybraného modelu.


Nyní tak již nic nebrání výměně starého a na provoz drahého reflektoru za úsporné modely LED žárovek s paticí JDR, které objednávejte zde.

i4wifi novinky - Září

2. září 2010 v 14:10 | Dejdík |  Telekomunikace
Po letních prázdninách Vám přinášíme další horké novinky.

Pro zákazníky, kteří již nechtějí přicházet o svá drahocenná zařízení přepětím jsme zařadili do nabídky stíněný FTP kabel Cat5E, drát, PVC.

FTP kabel
Je odolnější vůči atmosferickému napětí a umožňuje vodivé spojení venkovní jednotky s uzeměným switchem nebo PC.Rovněž pro zákazníky, kteří potřebují napájet svá zařízení na delší vzdálenosti po UTP kabelu do max. vzdálenosti 100m máme výborné venkovní řešení PoE konvertor 48 V/16 V.

PoE konvertor

Obsahuje přepěťovou ochranu do 15 kV a tím je ideální pro ochranu eapboardů/gentleunit a routerboardů obecně.
Určitě Vás potěší rozšíření sortimentu LED žárovek o další hezké kousky za nízké ceny.

LED 60x

LED 36x

LED 30xPro milovníky produktů firmy MIKROTIK přinášíme outdoorové klientské řešení GentleUnit 711N.

GentleUnit 711NJednotka obsahuje 5 GHz anténu s integrovaným systémem pro potlačení rušení a tím dosáhnete lepších parametrů připojení.

Předností je připojení antény na MMCX konektor.

Také myslíme na bezpečnost na silnicích a zákazníci mohou získat promo dárek reflexní vestu a autolékárničku.

Vesta

Autolékárnička


Mnoho dalších novinek naleznete v kompletní prezentaci zde.