Kvalitní fotky produktů od i4wifi

9. září 2010 v 12:49 | Rado
Přísloví praví, že obrázek vydá za 1000 slov a je to jistě pravda. Proto se pro Vás, naše zákazníky snažíme nové produkty vždy kvalitně nafotit tak, abychom zlepšili podmínky výběru vhodného zařízení.

Pravda, produkty našeho sortimentu většinou příliš barvami neoplývají, občas se však takovýto objekt naskytne jako v případě pestrobarevného draka, kterého v našem e-shopu naleznete zde, lze jej také získat jako bonus k objednávce nad 6 tisíc Kč bez DPH za pouhou 1 Kč bez DPH.


Většinu fotek má na svědomí můj šikovný kolega Michal Štěpánek, občas přispěji i já osobně. K dispozici je vše potřebné, lze tedy bez problému vytvářet mnohdy opravdu zdařilé kousky jako v případě kamery IPC91MI-W výrobce WaveRF.
Jedny z posledně pořízených fotek zachycují nové 5Ghz parabolické antény od WAVEANT ve 22db provedení s podporou duální technologie MIMO, anténu lze zakoupit také v kompletu s krytem RADOM, k dispozici jsou také klasické verze s jedním konektorem N-female WA225XPN1 , rovněž k zakoupení v kompletu s krytem . Na rozdíl od předešlého modelu mají zářiče antén konektory vyvedeny na zadní části.


Žárovky jsou vždy spolehlivým objektem pro focení, jakkoliv je vyfotíte, vždy vypadají skvěle. V tomto případě se jedná o žárovku LED-E27-54-W z nové řady s paticemi JDR.Nově montujeme klientské stanice GU711 s použitím RB711-5Hn-M , které se i přes krátkou dobu prodeje již těší velké oblibě u zákazníků. Jak je patrno z fotokoláže, jednotku dodáváme se zdrojem, POE a držákem, to vše společně v jednom balení za skvělou cenu.


Posledním produktem tohoto článku o focení v i4wifi je zařízení NanoBridge M5, který máte nyní možnost získat za zvýhodněnou cenu, při odběru celého balení 5 kusů Vás cena jistě mile překvapí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brouk Pytlík Brouk Pytlík | 10. září 2010 v 11:55 | Reagovat

Pěkně Rado

2 Mr.Pařez Mr.Pařez | 16. září 2010 v 14:16 | Reagovat

Už ani nepotřebuji brýle, to jsou obrazy jak od Picassa xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama