Univerzální optické kabely za cenu UTP

22. října 2010 v 13:58 | Dejdík |  Telekomunikace
Nyní již můžete získat optické kabely s dvěma, čtyřmi a osmi singlemode vlákny standardu G.657A, které se vyznačují extrémním poloměrem ohybu až 10 mm.

Optické kabely mají řadu výhod a to například:
  • Odolné proti interferencím (elektromagnetickému rušení).
  • Jednoduchá instalace (krimpování) pomocí technologie Fibrlok II
  • Výrazně delší maximální délka spoje než u ethernetu
  • Vysoká kapacita linky
  • Univerzální použití pro vnitřní i vnější instalace

2x 9/125 SM

4x 9/125 SM

8x 9/125 SM



Vysoká pevnost v tahu (500N), dána tahovým prvkem pod pláštěm, umožňuje instalaci převěsů až na vzdálenost 200m bez dalších opor, použitím úchytky s ocelovým nebo plastovým okem.

Díky LSZH (Low smoke zero halogen) plášti splňují přísná bezpečnostní kritéria pro instalace v budovách. Kabel má průměr pouhé 3 mm s aramidovým tahovým prvkem.

Nejlepší je ovšem cena kabelu, která se pohybuje v cenách běžných UTP kabelů.
Za verzi s dvěma vlákny nezaplatíte více než 7,60 Kč bez DPH za metr.

Optický kabel je dodáván v papírovém boxu s cívkou (1050-1100m).
Lze si samozřejmě zakoupit optické kabely v kratších délkách.

Nové kabely objednávejte zde.
Kompatibilní optické síťové karty a optické brány získejte zde.

Případné další technické dotazy zasílejte na e-mail: tech@i4wifi.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coach Outlet Online Coach Outlet Online | E-mail | Web | 3. září 2012 v 4:22 | Reagovat

So Why do people search for Louis Vuitton handbag price lists? It's because everyone would know that almost all Louis Vuitton outlets around the world don't ever advertise their prices in store. The problem that most people have is that they don't know how much each item would normally cost before hand.

2 Coach Outlet Coach Outlet | E-mail | Web | 3. září 2012 v 7:42 | Reagovat

Regardless that coach bags may very well be cheap compared that will other designer sacks, they are also relatively costly. One of the greatest ways to obtain good coach bag on a great price could be to buy from some sort of outlet store. Outlet stores are known for offering an exceptionally great prices regarding products. Buying a handbag within a outlet store isn't an exception.

3 joe smith joe smith | E-mail | Web | 26. listopadu 2014 v 7:27 | Reagovat

"Dear friends,

Have a nice day,

I am glad to visit your website,ADCFIBER as a professional manufacturer, I would like to introduce our products.
We are specialized in Fiber optic products,In the past 16 years,
we devote our self on passive industry only and have achieved rich experience in this field.

Our main products as follows .
(1) Optic Active Component: DWDM SFP+ Transceiver,CWDM SFP+ Transceiver
(2) Fiber patch cord -SC,LC .ST.FC.MPO ,OM3,0M4 ,
(3) Fiber Optic PLC splitter ,FBT splitter ,

Should you have any questions, contact me, let's talk details. "

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama