Konference Internet a Technologie 11

6. června 2011 v 8:43 | Noční hlídač |  Akce
Jak už tomu je každý rok i letos se můžeme těšit na konfernci plnout informaci a novinek z oblasti internetu a technologií. Ano, jedná se o "Konferenci Internet a Technologie 11". Konference se koná v Klubu lávka na adrese Novotného lávka 1, Praha 1 a to od 8.6.2011 do 9.6.2011. Registrace probíhá od 9:30 a samotný program od 10:00. Pořadately akce jsou CZ.NIC a NIX.CZ. Konference je prěděvším určena pro odborníky z IT, novináře a internetové nadšence.

Něco málo z programu
První den se můžeme těšit na vystoupení Chrise van Fossena reprezentanta Hurricane Electric, ale i zpěváka s písní o přechodu na IPv6. Problematice IPv6 je věnován celý první den. Na začátek to bude přednáška s názvem "Tak nám došly, no a co?" Můžeme jistě očekávat i vtipný podtext této přednášky.
Dálě pak "Tunelování pomocí 6to4 a Teredo", "Přechod na IPv6 pro další růst mobilního internetu", "Současnost a budoucnost IPv6 v Microsoft produktech".

Jako doprovodný program jsou workshopy "Vytvořte si rozšíření pro Mozilla Firefox (140 minut)" a "Vývoj aplikací pro iPhone (140 minut)".

Druhý den se můžete těšit na témata "Jak těžké je útočit na DNS", "Přínosy zřízení a provozu CSIRT týmu v organizaci" nebo "Možnosti rozšiřování kapacity optických vláken - WDM systémy".

Doprovodným programem druhého dne jsou prezentace českých registrátorů(Active24, Zoner, Dial Telecom).

Registrovat se můžete na webu http://www.nic.cz/it11/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama