Červenec 2011

Červencové novinky

22. července 2011 v 16:49 | Azor |  Telekomunikace

Červencové novinkyJablotron Azor

Chcete zabezpečit byt nebo jiný objekt, ale odrazuje Vás složitost instalace? Přinášíme řešení od Jablotronu! Ke komunikátoru lze přiřadit 1 čtečku čipů, 10 detektorů a 10 oprávněných uživatelů. Ochočte si svého Azora ještě dnes! Jde o plně přednastavené sady.
IP kamery Lilin

Dvě nové venkovní kamery s oblíbenými parametry! Profesionální IP kamery s rozlišením 1.3Mpix pracující s kodeky H.264 i MJPEG. Neustálý monitoring je možný i díky IR přísvitu pro špatně osvětlené prostory nebo noční provoz až do vzdálenosti 25m. V nabídce též kamera s PoE napájením pro zjednodušení instalace.

I tento měsíc přinášíme rozšíření sortimentu LED žárovek nově též solární panely a větrná elektrárna!


Kompletní seznam ve formátu pdf naleznete zde.

Autožárovky LED

19. července 2011 v 15:41 | Modeler
Potřebujete kvalitní, vysoce svítivé a šetrné žárovky do automobilu, které navíc skvěle vypadají?

Rozšiřili jsme pro Vás sortiment LED autožárovek o nové typy, které využijete jak pro vnitřní, tak pro vnější osvětlení.

Tyto žárovky jsou díky své enormně nízké spotřebě velmi vhodné pro užití v eletrikých vozidlech, skůtrech a všude tam, kde je nutné šetřit elektrickou energií.

Pro vnitřní osvětlení, parkovací světla, apod. můžete využít LED žárovky s paticí T10, menší T5 nebo v provedení tzv. Suffit, která najde své uplatnění i v osvětlení SPZ.

Pro vnější osvětlení jsou v nabídce LED žárovky s paticemi BA15S a BA9s, která naleznou největší uplatnění jako brzdová, směrová a koncová světla. Můžete tak využít výhod LED žárovek jako je výrazně delší životnost a také docílíte větší bezpečnosti díky vyšší svítivosti oproti konvenčním žárovkám.


Objednávejte ještě dnes a přeneste své auto do 21. století.

Více o paticích použitých na LED žárovkách naleznete na naše webu led-230v.cz nebo přímo zde.

Spokojenost s vyřízením reklamace u i4wifi

18. července 2011 v 9:59 | Rado |  Zajímavosti
Každé společnosti záleží na tom, aby jejich zákazníci byli spokojeni se službami, které nabízí. Jednou z nezbytných služeb je zcela jistě schopnost rychlého a bezproblémového vyřízení reklamace. Proto se snažíme nejen prodávat, ale také zajišťovat kvalitní servis u nás zakoupeného zboží.

Je zde možnost telefonického, nebo emailového kontaktu s naším technickým oddělením, jsme připraveni přijímat a věnovat se technickým dotazům našich zákazníků.

Zajímá nás také, jak se nám v praxi daří tuto službu plnit, proto jednou za čas pro změnu vznášíme dotazy my a ptáme se na spokojenost s našimi službami v oblasti vyřizování reklamací.A protože jsme za každou takovou zpětnou informaci rádi, z odpovědí, které se k nám z dotazníku dostanou, každý měsíc vylosujeme náhodně jednoho výherce, který získá od nás 1000 Kč, případně si v této hodnotě (+/- 20 %) může vybrat přímo produkt z naší nabídky. Tentokrát se usmálo štěstí na pana Ing. Miroslava Šůse ze společnosti Ronet, který si vybral RouterBoard RB750GL. Gratulujeme!
Losování výhry proběhlo formou vygenerování náhodného čísla a i Vy se můžete zapojit. Po každé Vámi zadané reklamaci na našich stránkách Vám po jejím vyřízení přijde odkaz na krátký formulář. Po jeho vyplnění se automaticky zařazujete do slosování.Z přiloženého grafu lze vyčíst, jak jsme si vedli a je vidět, že to pro nás dopadlo více, než dobře.

Pokud jste například poskytovatelé internetu a téma úrovně vyřizování reklamací u naší společnosti Vás zaujalo, navštivte také náš katalog ISP www.bezdratovepripojeni.cz.


Po registraci v katalogu, která je zdarma získáte kromě cenových výhod zařazením do top dealerské kategorie také možnost vyřízení reklamace obratem výměnou za zcela nový kus. Jediným omezením je cena zařízení do 2000,- kč bez DPH a závady, na které se možnost uplatnění reklamace nevztahuje, tedy fyzické poškození, vniknutí kapaliny, nebo poškození přepětím.

Solární řešení

18. července 2011 v 9:47 | Willy |  Solární technika
Nemáte k dispozici přívod elektřiny, nebo je nestabilní? Máme pro Vás kompletní sestavu se solárním panelem.


K napájení Routerboardu RB411 je použit solární panel Scotty 217 Wp (24 V) nebo standardní 24 V napájení.
Celý systém je zálohovaný dvěma do série zapojenými 12V LiFePO4 akumulátory s celkovou kapacitou 20 Ah a výstupním napětím 24 V. Během slunečního dne regulátor řídí proud tak, že napájí RouterBoard a zároveň dobíjí baterie. Tyto baterie slouží v době, kdy je slunce pod mrakem a v noci.

Systém se solárním panelem je možné provozovat celoročně, záleží však na kapacitě baterií a spotřebě připojených zařízení. Další možností je rozšíření o větrnou turbínu.
Pokud potřebujte poradit s napájecím systémem, neváhejte nás kontaktovat na tech@i4wifi.cz.


Novinky z Mikrotiku č.32

18. července 2011 v 9:42 | Jura J.
Poslední dobou chrlí Mikrotik jednu novinku za druhou. Některé z novinek již mám i skladem, např. RouterBOARD Groove 5Hn. K dispozici máme jak klientskou tak AP verzi. Velkou předností je možnost přišroubovat jednotku přímo na anténu.

Další očekávanou novinkou je RouterBoard OMNITIK. Jedná se o duální všesměrovou venkovní jednotku s podporou rychlého standardu 802.11n. K jednotce lze navíc přes USB připojit 3G modem. Samozřejmotí je pak podpora PoE a bonusem přepěťová ochrana na ethernetu.

OMNITIK


Dále se jedná o RouterBoard RB750GL s plně gigabitovými porty. Oproti RB750G má nižší frekvenci procesoru a menší paměť RAM.


RB750GL
Mikrotik také zapracoval na webovém rozhraní RouterOS Mikrotiku. Kromě nového a přehledného designu rozšířil i možnosti nastavení. Na celý přehled novinek se můžete podívat zde.

EV projekt pro Prahu

14. července 2011 v 12:01 | Willy |  Zajímavosti
Je tomu pár týdnů, co jsme pro Magistrát hlavního města Prahy za účasti Pražské energetiky PRE dodali 11 elektro skútrů pro projekt "Praha Elektromobilní".

Více informací o projektu se dozvíte zde.

Jak to probíhalo?

Naše společnost speciálně připravila 11 elektro skútrů. Nasadili jsme lithiové baterie, kontrolní systémy, vestavěnou nabíječku a doladili drobné úpravy -> ALL in ONE řešení.


Elektro skútry se převezli do sídla společnosti PRE v Praze 10, kde poté proběhlo představení, předání, formalitky atd atd...


Zde můžete vidět část týmu, který elektro skútry připravoval.


Pokud máte zájem se dozvědět více o elektro skútrech a dalších zajímavých informacích, podívejte se zde.
Pokud máte, plánujete, nebo se chcete dozvědět více, je tu pro Vás náš speciální blog v anglickém jazyce, věnovaný novým produtkům, testům, výzkumům, zajímavostem apod.

TOP100 ICT společností - 2010

14. července 2011 v 10:13 | Mikesh |  Akce
Již 4-tý rok po sobě (vlastně od samotného založení společnosti i4wifi a.s.) se účastníme žebříčku TOP 100 ICT společností v České Republice.

Výsledky za rok 2007 (63. místo)
Výsledky za rok 2008 (61. místo)
Výsledky za rok 2009 (57. místo)

Výsledky za rok 2010 (59. místo)

Opticky jsme si proti loňskému roku pohoršili o dvě příčky z 57. místa na 59. místo. Fakticky nezbývá konstatovat, že naše společnost je na trhu stabilním obchodním partnerem a navzdory minulému "krizovému" roku si dokázala udržet své místo! Tento fakt ještě umocňují hospodářské výsledky "konkurenčních" firem, které se v žebříčku propadají o desítky míst každý rok a s tím klesá i jejich hospodářský výsledek, který je v některých případech nižší o stovky milionů korun. Některé společnosti pak z žebříčku vypadly zcela, nebo vůbec zanikly.

Pro Vás zákazníky je dobrou zprávou, že naše společnost tu bude i nadále, budeme plnit své závazky vůči Vám a budeme se snažit přinášet další nové služby pro Vás.

Děkujeme za Vaší přízeň, díky níž takových výsledků dosahujeme, a těšíme se na pokračující spolupráci v tomto roce.

Team i4wifi a.s.

LED v letadle

7. července 2011 v 13:47 | hubert |  Zajímavosti


Že se LED uplatňují i tam, kde by to dříve nebylo možné, dokazuje i nejnovější modernizace obřího vojenského strategického dopravního letounu Lockheed C-5M Super Galaxy. V rámci této modernizace dojde k vylepšení více než sedmdesáti subsytémů letadla. Mezi hlavní patří modernizace avionického vybavení (kompatibilní s civilním řízením letového provozu) a výměna motorů, které poskytují o 30% vyšší výkon a přitom o 10% nižší spotřebu.

Jedním z vylepšených subsystémů je i osvětlení interiéru nákladní kabiny, která je více jak 30m dlouhá a více jak 5m široká. A v čem vylepšení spočívá? No samozřejmě, došlo k výměně klasických žárovek za LED, takže spotřebuje méně energie, není nutná častá údržba a osvětlení je i mechanicky odolnější.