Roaming v katalogu ISP

24. října 2011 v 13:38 | Martin
V katalogu poskytovatelů nejen bezdrátového internetu na www.bezdratovepripojeni.cz během října proběhly hned dvě velké události.
Tou první je, že jste dosáhli magického čísla 10 000 pokrytých obcí v Česku a na Slovensku. Velký úspěch a velká gratulace! Rozvoji odpovídá i nustále rostoucí počet návštěv webu a i počet zaslaných poptávek z tohoto katalogu s žádostí o připojení k Internetu.

Druhou událostí je, že jsme do katalogu opět zainvestovali a přidali funkci "Roaming" díky, které nyní můžete provázat partnerské spolupracující sítě.

Roaming si můžete nastavit přímo na Vašem účtu zde v části: Upravit roamující sítě.
Dále vložíte název partnerské sítě, vyhledáte a zašlete požadavek o propojení sítí.
Nyní je třeba, aby Váš požadavek schválil Váš roamingový partner opět ve svém účtu. O žádosti se partnerská síť dozví z automaticky zaslaného e-mailu.

Jakmile dojde k propojení sítí a potencionální zákazník vyhledává připojení v jeho obci, nalezne i partnerskou síť. Další postup se zákazníkem již probíhá dle dohod, které máte s partnerskou sítí.

Postřehy k funkci je možné přidávat do fóra. A pro nastavení roamingu pokračujte zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 8. března 2012 v 8:51 | Reagovat

Every night, rickety Louis Vuitton Outlet ferry a stream of Louis Vuitton Outlet to the safety of Louis Vuitton Outlet as the bloodshed in Syria escalates.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama