UniFi AP Pro IT produkt 2012

29. října 2012 v 14:01 | Mikesh |  Zajímavosti
Ve vydání časopisu ComputerWorld z 18/2012 bylo otištěno vyhodnocení soutěže IT produkt 2012. Cílem této soutěže je vyzdvihnout zařízení s takovými vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí, tak i o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba i o výjimečně příznivou cenu.

Dá se říci, že beze zbytku tento popis platí na produkt UniFi AP PRO - potažmo na celou rodinu UniFi. Není tak divu, že tento výrobek ocenění získal!


Rodina produktů UniFi Enterprise je HW a SW řešením hotspotové infrastruktury. Vyznačuje se snadnou instalací jednotek a jednoduchou, ale přitom sofistikovanou správou celého systému. Topologii sítě lze libovolně rozšiřovat v průběhu času tak, jak se síť rozšiřuje. Zařízení je vhodné jako profesionální platforma pro firemní klientelu. Unifi je přímo navržené pro řešení hotspotu v sítích restaurací, hotelech, obchodních centrech apod.

UAP-Pro vysílá v pásmu 2,4 a 5 GHz s rychlostí až 450 Mbps díky technologii 802.11n MIMO3x3. Jednotka má stylový design a kompaktní rozměry. Je vybavena 2x Gbit porty a umožňuje vzdálené napájení (802.3af). Díky vysokému výkonu dosahuje její signál do vzdálenosti více jak 150m.

UniFi Controller umožňuje plánovat a sledovat topologii sítě na interaktivní mapě. Systém řízení práv uživatelů od hosta po administrátora. Omezování šířky uživatelů. Vestavěný billingový systém propojený přímo na PayPal, vlastní poukázky nebo vlastní ověřovací server. Umožňuje vzdálený upgrade FW pro všechna zařízení v síti. Emailové aletry v případě výpadku a mnoho dalšího.

Klíčové vlastnosti:

- Komplexní profesionální řešení se snadnou obsluhou
- Více SSID s různým druhem zabezpečení a metod přístupu
- Omezování rychlosti dle SSID
- Řízení účtů - host, administrátor a další
- Billingový systém - využití externího serveru, definice voucherů, přímé platby přes PayPal
- Moderní a originální design
- Prodloužená záruka na 5 let

Záruka: 60 m (exklusivně u i4wifi a.s.)

Doporučená koncová cena za jednotku 4 580 Kč vč DPH a RP, Software ZDARMA!Ukázka SW UniFi Controller


Jednotka UniFi AP Pro má velmi elegantní design.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama