Prosinec 2012

Co se děje mezi svátky v i4wifi?

30. prosince 2012 v 12:43 Zajímavosti
S roustoucím zájmem nejen o produkty TP-LINK, ale i Ubiquiti AirFiber AF24 a PowerBridge M10 také souvisí udržování vysové kvality našich služeb i přes neustále se zvětšující počty různých typů zařízení v portfoliu i4wifi, ale i požadavků na kvalitní technickou podporu RouterOS Mikrotik stále rozšiřujeme náš tým zaměstnanců. Aktuální volná místa zveřejňujeme zde.

Více lidí znamená také více prostoru, ale také "šumu". Nově tak pro omezení ruchů vzniká v naší open spacové kanceláři příčka.

Jak vidíte, tak zatím svoji funkci ještě neplní, ale do nového roku snad bude.

Potvrzeno: i4wifi je stále oficiální distributor značky TP-LINK

30. prosince 2012 v 12:13 | Martin |  Telekomunikace
Oblíbenost produktů TP-LINK nepřestává růst a to nejen díky pěknému designu, ale dlouhodobě se osvědčily jako bezporuchová zařízení, což ve své cenové kategorii je dnes již umění, ale také díky bezproblémové kompatibilitě s jakýmikoliv jinými bezdrátovými moduly ať už se jedná o tablet od Applu nebo s Androidem i kompatibilitě napříč různými značkami všech výrobců notebooků apod.
O prvenství v prodejnosti značky TP-LINK jsem Vás již informovali v tomto článku a naše společnost i4wifi a.s. zůstává i nadále oficiálním distributorem produktů TP-LINK stejně jako v minulém roce.

TP-LINK přehledně vybírejte a objednávejte na webu oficiálního distributora zde.

Největší odbornice na Mikrotik - stará Blažková

21. prosince 2012 v 17:11 | Blažek |  Nezařaditelné
Na našem oblogu (obludný blog = oblog) jsme již rozebírali tématiku paní staré Blažkové.

To jsme ještě netušili, že stará Blažková je frekventantkou odborných konferencí MUM.

Posuďte sami:


Originál pro větší zvětšení naleznete zde:


Hezký nový rok!

Nové dárky k vašim objednávkám

20. prosince 2012 v 11:41 | Mikesh |  Akce
Jak už jste zvyklí, pokud přesáhne objednávka nějakou hranici, můžete si k ní přihodit za zvýhodněnou cenu zajímavý produkt. Tuto nabídku jsme nově rozšířili o:

PROM-WARM-BAG - Pomocník pro všechny kterým není sympatická zima. Polštářek s tekutinou, která po aktivaci hřeje po dobu cca 20 minut. Vícenásobné použití.


Za korunku pokud objednáte alespoň za 10 000 Kč bez DPH.

--------------------------------------------------------------------------------------

SIM-V-200 - Vodafone předplacená SIM karta s kreditem 200 Kč vč DPH pro telefony sítě GSM. Do sítě Vodafone za 7 Kč za celý hodinový hovor. Pokud kartu aktivujete do 31/1/2013 získáte navíc 100 SMS do všech sítí zdarma! Ideální jako doplněk pro váš GPS Tracker!


Za 125 Kč pro objednávky od 10 000 Kč bez DPH.

--------------------------------------------------------------------------------------

PROMO-VEST-XXL a PROMO-VEST-S - Výstražná vesta s motivem www.EVBIKE.cz . Tato vesta je vhodná jako povinná součást výbavy vozidla, nebo pro chodce či cyklisty pro větší bezpečnost pohybu. Vesta je v pánské, dámské nebo dětské velikosti. Oblékněte bezpečně celou svou rodinu.Za 59 Kč pro objednávky od 10 000 Kč bez DPH.

--------------------------------------------------------------------------------------

Velkou výhodou je, že si můžete všechny dárky vzít najednou. Tedy čím více jich bude, tím více výhod získáváte.

Pro doručení mezi svátky nakupujte do pátku 21/12/2012 na www.i4wifi.cz

3.díl seriálu o LED svítivkách

19. prosince 2012 v 13:26 | Martin |  Seriály na pokračování
Postupně Vás seznamuje v našem 15. dílném seriálu s důvody, proč právě LED svítivky jsou tou správnou volbou světelného zdroje.

2 - LED svítivky se lépe udržují

Pro 3. tip ze seriálu pokračujte zde.

Ověření produktů TP-LINK v praxi

19. prosince 2012 v 12:16 | Vyho |  Telekomunikace

Zajímá Vás, jaké jsou zkušenosti s našimi produkty v praxi? Vybrali jsme pro Vás několik zajímavých recenzí produktů od společnosti TP-LINK, které vyšly na externích webových stránkách.

Uvažujete například jak nejjednodušeji přenášet data po bytě, nebo v rámci objektu? Pro přenos dat po stávajících elektrických rozvodech doporučujeme powerline ethernet adaptéry TL-PA511 a TL-WPA271.

Velmi povedené recenze 500 Mbps powerline ethernet adaptéru TL-PA511 jsou k nahlédnutí zde (PCMagazín.cz), zde (ITNews.sk) nebo zde (PCWorld.cz).

Recenzi na 200 Mbps powerline ethernet adaptér TL-WPA271, na který se lze připojit i bezdrátově, najdete zde na blogu BLOG.rypi.cz.

Adaptéry můžete objednat zde TL-WPA271 a TL-PA511.

Trávíte spoustu času na cestách? Věčné cestovatele jistě potěší kapesní bezdrátový AP/router TL-MR3040, který má integrovanou baterii s kapacitou 2000 mAh. Router vydrží až 5 hodin v provozu, proto se dá využít i jako záloha při výpadku proudu. Všechny výhody a nevýhody zařízení si přečtěte na stránkách MobilMania.cz.
Za zmínku stojí i miniaturní AP/Klient TL-WR702N. I přes velmi malé rozměry má dostatečně výkonnou anténku pro připojení až 150 Mbps. Ideální společník na cesty či dovolené. Recenzi najdete na stránkách Notebook.cz.

Zařízení objednávejte na těchto odkazech TL-MR3040 a TL-WR702N.


Vánoce s Mikrotikem

19. prosince 2012 v 12:07 | Martin |  Telekomunikace
Speciální vánoční dárek pro všechny poskytovatele! Díky příznivému kurzu dolaru v posledních dnech, jsme snížili ceny na všechny RouterBOARDy.
Například pokud ještě dnes objednáte RouterBOARD RB1200, ušetříte 211 Kč na každém kusu!
RB1200 512MB DDR SDRAM, 1 GHz, 10x Gigabit LAN, vč. L6
Ceny garantujeme pouze do 21.12. tak neváhejte a objednávejte za skvělé ceny zde.

Přestavbový kit EVBIKE pro sezónu 2013

18. prosince 2012 v 13:18 | Mikesh |  Energie

Právě dnes vyráží 40 stop dlouhý kontejner z Číny, který veze stovky kusů sad EVBIKE. Do sezóny budeme letos dobře připraveni. Navíc sada EVBIKE modelový rok 2013 bude obsahovat řadu vylepšení. Jedno z nich můžete zahlédnout na fotografiích níže.


Inspirací co vše lze přestavět je také toto kolo ve stylu chopper, které se chystá jeden z kolegů "elektrifikovat". Další reportáž z této přestavby vám jistě ukážeme v budoucích článcích zde na blogu.


A co Vy? Jak bude vypadat vaše první elektrokolo?

Sadu EVBIKE kupujte na www.EVBIKE.cz

Jak funguje LED žárovka s PIR čidlem

17. prosince 2012 v 13:51 | Martin |  Energie
Lze vůbec ušetřit s LED svítivkami ještě více? Odpověď zní ano. Výzkumy ukazují, že zapomenuté rozsvícené světlo tvoří náklady na osvětlení z celých 95% marně vynaložených peněz. Jak lze těmto ztrátám předejít a přitom si užívat plného luxusu a dobré viditelnosti když světlo potřebuji?
Řešením je geniálně vymyšlená, skvěle provedená LED svítívka LED-E27-PIR-12-W s integrovaným čidlem osvětlení a pohybu.
Jak to funguje?
LED svítívku jednoduše použijete místo stávající žárovky s nejběžnější paticí E27. Zapnete vypínač a dále se již o nic nemusíte starat.
Jakmile se přiblížíte do prostoru , který je hlídaný PIR čidlem pohybu, svítivka se automacky rozsvítí. V případě průběžného pohybu v oblasti stále svítí a pokud není detekován žádný pohyb, svítí ještě další 2 minuty. Poté se automaticky vypne.
Vám už se tak nestane, že necháte svítit v komoře, sklepě apod.
Díky senzoru osvětlení zároveň LED svítívka pozná dostatečné okolní osvětlení a zůstane ve dne zhasnutá. Opět šetří a zbytečně nesvítí.
I přes tyto "vychytávky" se zároveň LED svítívka rozhodně nemusí stydět ani za provedení, které je vysloveně nadstandardní tak i za světelný výkon - 75W klasickou žárovku hravě strčí do kapsy včetně věrné teploty barvy.
Naši zákazníci jsou z této LED svítivky dokonce tak nadšeni, že jsme dostali video z jejího použití u zákazníka doma. Se svolením pana Šmída z Nymburka, jsme jeho video mírně zkrátili a přidali vysvětlující titulky.


Pokud Vás také LED svítivka také zaujala, zakoupíte ji zde.

Finální verze firmwaru pro airFiber

14. prosince 2012 v 21:53 | Martin |  Telekomunikace
Po nedávno uveřejněné verzi firmwaru v1.1 ve stádiu release candidate, Ubiquiti vydává jeho finální verzi.
Oproti již zahrnutým vylepšením spoje, finální verze navíc přidává zlepšení stability v případě přetížení linky.
Zároveň vylepšuje multicast provoz.
AirFiber - venkovní PtP spoj 24 GHz, Gigabit LAN
Pokud používáte spoj na kratší vzdálenosti nebo je přes spoj provozována IPTV, doporučujeme určitě provedení upgradu, díky kterému se propustnost spoje ještě zvýší.
Nový firmware stahujte zde.