Pamela, Blažková nebo Burkela

1. prosince 2012 v 23:55 | Grafik |  Solární technika
Rozhodli jsme se že uděláme nějakou propagační kampaň na solární panely. Většina ví, že krystalické panely jsou vyráběny z křemíku - z tak zvaného polysilikonu. Není silikon jako silikon, takže zatímco my chceme propagovat instalování polysilikonu na střechy, u mnohých slovo silikon nebo silikony vyvolává zcela jiné burajé představy týkající se dámské hrudi.

Tím jsme dospěli k Pamele. Zatímco Pamela stárne a její silikony již asi nevydělávají tolik jako dříve, solární panely jsou trvalou investicí, která stárne mnohem pomaleji. Za 20, 30 a více let budou silikony na střeše ještě vydělávat pěkné peníze.

Proto jsme přišli s myšlenkou propagace na slabikářové téma "Ema má maso" a "Pamela má panely".
Bohužel tento marketingový záměr nesklidil 100% vnitro-stranickou podporu. Zazněly hlasy, jako třeba "Kdo se má ta ty plastový hnusy dívat." Nebo "Takovou to úroveň si naše firma na titulní stránce webu nemůže dovolit". Nebo "Chtělo by to něco přirozenějšího, vždyť je na světě tolik pěkných (=naturálních) holek".

Tak nás napadlo, že bychom místo zprofanované Pamely mohli k propagaci použít "starou Blažkovou". Zde jsme však narazili na zásadní problém. Zatímco ve vyhledávačích naleznete tisíce fotografií Pamely tak nebo jinak, najít kolekci fotografií staré Blažkové je v podstatě nemožné.

Přesto se nám to však podařilo. Dokonce se jedná i o námi žádoucí téma: Jak si paní Blažková užívá slunce. Tady to máte (včetně auto cenzury)

Originální zdroj je pak na internetu zde:

Avšak pokud Pamela vyvolala nevoli, tak vězte, že dát na web propagaci se starou Blažkovou se stalo naprosto neprůchodným. Jak by snad mohla vypadat reklama "Už i stará Blažková má již panely! A co ty?" necháme zcela na vaší představivosti.

Když si diskutovala Pamela, zazněla také myšlenka, že místo Pamely by to chtělo něco mnohem radikálnějšího. A tak jsme přišli s nápadem, že z Pamely uděláme Pamelu v burce, alias Burkelu.


Burkela je kráska skrytá pod černým závojem burky. Burkela je žena toužící po svobodě. Je to žena, která by podle vlastního já nikdy burku neoblékla. Ve svém nitru se chce co nejdříve vysvléknout z otroctví zažitých tradic a svazujících zvyklostí, ale nemůže. Zkrátka nemůže. Je obklopena monopolistickým světem, kde platí jediná doktrína a přestoupení doktríny se krutě trestá. O doktríně se nediskutuje a jen pomyšlení na nějakou alternativu je předem odsouzeno jako zločin.

Nepřipomíná Vám Burkela něco? Burkela symbolizuje tisíce nebo desetitisíce těch, kteří jsou dnes připoutáni k monopolním dodavatelům energií, a kteří se ve svém nitru již dávno chtějí odstřihnout od monopolních doktrinářských dodavatelů energií.

Burkela snad jednoho dne sebere odvahu a začne využívat slunce na plno.

A co ty? Kdy se ty rozhodneš začít snižovat svoji závislost na monopolistickém trojspolku distributorů elektrické energie?

PS: I na tomto uměleckém snímku si můžeme představit chování oligarchních distributorů EE a jejich vztah k zákazníkům.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ! ! | 4. prosince 2012 v 22:40 | Reagovat

PS. Ten "umělecký snímek", co jste šlohli na internetu, má na neořezaným obrázku viditelnej copyright.

2 Blažek Blažek | 5. prosince 2012 v 20:33 | Reagovat

To myslíš ten šedivej pruh přes prsa?

3 Právník Právník | 5. prosince 2012 v 22:33 | Reagovat

Jak lze něco ukrást na internetu? Chápu, že zloděj je ten, kdo ze samoobsluhy odnese rohlík bez placení. Ale když v samoobsluze pořídím fotku rohlíku a tu vynesu ven a rohlík tam nechám netknutý, to jsem také zloděj?

4 čtenář čtenář | 6. prosince 2012 v 1:53 | Reagovat

[3]: A co tohle, když někdo nechá naklonovat tvojí přítelkyni z biologickýho materiálu volně dostupnýho, třeba z krve tampónu a pak jí bude píchat, to není krádež?

5 Emzák Emzák | 6. prosince 2012 v 14:17 | Reagovat

[4]: All right ;-)

6 Toy Toy | E-mail | 6. prosince 2012 v 16:15 | Reagovat

Výživná diskuze :-DD

7 Ondrej Ondrej | E-mail | 16. března 2013 v 6:40 | Reagovat

K tématu !! Tak to si koupím panel zdaněn a pak přijde další úřad že chce zase??  Závazné sdělení zákazníkům týkající se celního dluhu u solárních panelů
Top novinka
Pozor! Od 6.3.2013 je nařízením EU na sortiment krystalických solárních panelů (MONO a POLY) uvalen zvláštní celní režim s možností dodatečného vyměření celního dluhu. Seznamte se s právně závaznými informacemi v dokumentu ANTIDUMP-20130306.pdf (přiložen u každého produktu) a případně s dalšími informacemi v dalších informačních sděleních! Ohledně dalšího vývoje anti-dumingového šetření Evropské Komise vás budeme následně informovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama