Nejuniverzálnější adaptér na světě

26. března 2013 v 10:04 | Mikesh |  Energie
Jak byste definovali nejuniverzálnější napájecí adaptér? Tak asi jako ten, který dokáže napájet co nejširší spektrum různých zařízení.

Díky sjednocení standartu USB pro napájení nejrůznějších elektronických hraček a zařízení, je právě nejuniverzálnější adaptér ten, který je vybaven USB portem.

Právě takový adaptér je nově v naší nabídce. Navíc u něj oceníte:

1) Je silný, dodává až 2 A, většina originálních zdrojů umí jen 0,7 A. Díky tomu se nebudete potýkat s dlouhým nabíjením a nestabilitou připojeného zařízení.

2) Pro univerzální napětí po celém světě. Dokáže pracovat s napětím v rozpětí od 90 do 264 V a frekvencí napětí 47 - 63 Hz.

3) Součástí balení jsou 3 vyměnitelné hlavice pro použití v zásuvkách EU, USA a UK.

4) Je vybaven ochranou proti přetížení, zkratu i přepětí.

5) Zdroj není žádný "křáp" má certifikaci cUL, TUV, CB, CE, PSE, Nemko, CCC.

6) Je za bezkonkurenční cenu! Včetně koncovek stojí v koncové ceně 165 Kč vč DPH.

USB 5V napájecí zdroj kupujte zde!

Navíc ještě další dvě užitečné věcičky, které by se Vám mohli hodit:

Vypínač s kabel na jehož jednom konci je JACK konektor 5.5 x 2.1 mm, který má 90% napájecích zdrojů. Využijete nejen pro napájení LED pásek. Navíc díky tomu, že již nemusíte upravovat výstupní konektor napájecího zdroje, nepřijdete o možnost zdroj reklamovat v případě poruchy.

Vypínač s kabelem kupujte zde!

Kabelový rozbočovač, který umožňuje připojit až pět zařízení najednou přes jeden výkonný zdroj. Spliter je vybaven nejpoužívanějším typem konektorů velikosti 2.1 x 5.5. Délka hlavního kabelu je 10 cm a rozbočujících kabelů 20 cm. Spliter je také možný po rozstříhání využít pro získání napájecích konektorů. To oceníte například v případě, že používáte průmyslový napájecí zdroj se svorkami a konektro pak musíte stříhat ze starších zdrojů.

Kabelový spliter 5+1 kupujte zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama