Leden 2014

Nový EVBIKE systém pro středový pohon

30. ledna 2014 v 16:53 | MIkesh |  Energie
Novinkou pro rok 2014 je nový systém EVBIKE, který pohání přímo řetěz. Díky zpřevodování pracuje motor stále v optimálních otáčkách a dosahuje delšího dojezdu cca o 35% oproti standardnímu systému s motorem zapleteným v kole.

Tento set se vyznačuje rychlou a snadnou instalací. Výhodou je také řešení - vše v jednom - kdy pedálový asistent, motor i řídící jednotka jsou umístěny v jedné skříni.

Nový systém je také vybaven velkým LCD displejem, který kromě údajů o době jízdy, ujetých kilometrů a stavu akumulátoru, umožňuje nastavení stupně pomoci motoru ve čtyřech krocích (0 až 3). Třešničkou na pomyslném dortu je pak měření teploty se signalizací nízké teploty, automatické rozsvěcení LCD v závislosti na okolním osvětlení a možnost měření příkonu ve Wattech odebíraných z akumulátoru během jízdy.


Součástí jsou ovládací prvky na řidítka

A takto elegantně může vaše kolo vypadat!


Set je již skladem a připravený k expedici. Objednávejte na specializovaných stránkách EVBIKE.cz

4. díl - Meziproud - Citroen CZERO

29. ledna 2014 v 19:14 | Mikesh |  Energie
Ten kdo čte náš blog, jistě zaznamenal seriál Meziproud na internetové televizi Stream.cz. Mohli jste tak sledovat díl o elektrokolech a také díl o BMW i3.

Zcela nový díl je o elektromobilu Citroen CZERO ve které hovoří náš kolega Petr Dvořák, který jej využívá k pravidelnému dojíždění do práce z Teplic a zpět. Jak zvládá každý den 200 km v elektromobilu, ukazuje nové video, tak neváhejte a sledujte.


Spolehlivost SXT Lite5 a NanoStation M5 + akce

28. ledna 2014 v 14:07 | Martin |  Telekomunikace

Spolehlivost RouterBoard SXT Lite5, NanoStation M5 a lednová akce!

Víte jaká je nejprodávanější jednotka od Mikrotiku?

Mikrotik Routerboard
Jedná se o verzi RouterBoardu SXT Lite5, která posunula hranice poskytování Internetu zejména díky své příjemné ceně při zachování kvality. Tato jednotka je v prodeji již od června roku 2012, tedy více jak jeden a půl roku. Za tuto dobu se prodaly již tisíce kusů, a tak máme relevantní údaje k poruchovosti této jednotky, která je pouhých 0,6%. Takové číslo je u bezdrátových prvků skvělé!

Zakupte nyní 20 kusů RouterBoard SXT Lite5 o 500 Kč levněji!
Pokud do konce ledna zakoupíte 20 ks RouterBoardů SXT Lite5, obdržíte zdarma poukázku v hodnotě 500 Kč na Váš další nákup u i4wifi.


Pokud jste si oblíbili vyšší verzi RouterBoardu SXT - model RBSXT5HPND, připravili jsme pro Vás speciální cenu platnou do konce ledna. Vaši cenu uvidíte po přihlášení zde.

Novinka od Mikrotiku:
Vyzkoušejte nový skvěle vybavený RouterBoard SXTG 5HPnD HG s 17 dBi MIMO anténou a gigabit ethernetem. Pro další vlastnosti novinky a objednání pokračujte zde.

Jak je na tom se spolehlivostí Ubiquiti?

NanoStation M5
Pokud ve své síti používáte více produkty od Ubiquiti, tak i pro Vás máme dobrý tip.
NanoStation M5 má za sebou již výrazně delší historii prodeje. Konkrétně první jednotka byla v ČR prodána v září roku 2009 a za tuto dobu máme data i z poskytované 5 leté záruky. Dalo by se čekat, že číslo bude výrazně vysoké, ale ve skutečnosti je celková poruchovost se zahrnutou 5 letou zárukou pouhých 1,6%, což jednotku řadí opět mezi nejspolehlivější zařízení na trhu s prokazatelnou kvalitou.

I pro Vás máme akci na spolehlivou NanoStation M5:
Pokud do konce ledna zakoupíte 20 ks NanoStation M5, obdržíte zdarma poukázku v hodnotě 500 Kč na Váš další nákup u i4wifi.


Poznámka: Pokud používáte pro platbu Euro, hodnota poukázky je přepočítána dle aktuálního kurzu CZK/EUR. Akce je platná pouze do konce ledna a pro celou akci je vyčleněno pouze 50 ks poukázek.
Zajímá Vás o více o produktech Mikrotik a Ubiquiti? Pak přijďte na naše specializovaná školení.

www.i4wifi.cz


Online technické školení switchů TP-LINK – 1. část

22. ledna 2014 v 11:19 | TP-Linkář |  Telekomunikace
Zaujalo Vás minulé online školení od TP-linku z 15.11.2013 zaměrené na SMB switche?

Svůj názor můžete vyjádřit v anketě u tohoto článku, či nám pod článek do komentářů napsat nejrůznější připomínky, co se Vám konkrétně líbilo, či jaké mělo školení nedostatky. Výsledky ankety poté zašleme přímo organizátorovi školení jako zpětnou vazbu a pokusíme se dle Vašich podnětů školení zlepšit.


Pokud jste toto školení nestihli, nebo jste se z kapacitních důvodů již nemohli přihlásit, je dostupný záznam v plné délce zde.

Na rok 2014 je naplánováno ihned několik termínů. První z nich se bude konat již v pátek 31.1.2014 v 10:00 a je zaměřeno na Switche TP-link, konkrétně budou demonstrovány funkční možnosti na 2. síťové vrstvě v porovnání s funkcemi 3. síťové vrstvy. Část školení bude věnována také srovnání inteligentních a plně spravovatelných switchů. V návaznosti na tato témata budou prezentovány možnosti správy těchto zařízení, vzdáleného napájení po ethernetovém kabelu prostřednictvím technologie PoE a virtuálních sítí (VLAN).

Délka tohoto školení je plánována na cca 1 hodinu a 30 minut.

Po skončení školení je samozřejmě možnost s lektorem ihned řešit různé dotazy, či nejasnosti ohledně SMB switchů. Z tohoto důvodu je uveden pouze orientační čas trvání.

Pro přihlášení na toto online školení pokračujte prosím ZDE k registraci. Nebo můžete se svým chytrým telefonem využít tento QR kód.

Další školení jsou naplánována na 14.2.2014 a 14.3.2014 v 10:00. Více informací můžete najít na webu http://www.tplinkpartner.cz/skoleni/ Na tomto webu bude později dostupný i záznam z již proběhlích školení.

Chcete všechny funkce, které budou na školení probírány zkoušet ihned v praxi? Není nic jednoduššího, než si objednat JETstream switch z naší nabídky ZDE.

LED svítivky na Aukru a další zajímavosti

17. ledna 2014 v 15:40 | Willy |  Zajímavosti
LED svítivky od 1,- Kč můžete právě teď získat na Aukro.cz.- záruka standardně 24 měsíců s možností prodloužení na 5 let!
- včetně recyklačních poplatků a DPH!
- jedinečná šance, jak získat LED svítivku za hubičku!
- průběžně budeme obnovovat a doplňovat nabídku!

Jak na Aukru, tak i přes náš e-shop můžete nakoupit za velice příznivé ceny.

V sekci zvýhodněné modely je výběr akčních produktů za bezkonkurenční ceny.
Dále můžete vidět i sekci celá balení, kde naleznete populární modely po více kusech za sníženou cenu.

Pokud jste si ještě nevšimli, nově jsme pro vás udělali přehlednější výběr LED osvětlení na našem specializovaném e-shopu viz. obrázek níže.


Jak můžete vidět, nakupování bude určitě hračka.

Podpořte nás na našem facebooku LED svítivek, dozvíte se tam také spoustu novinek a zajímavostí o LED osvěltení.

Pokud u nás nakupujete poprvé, můžete si přečíst recenze ostatních zákazníků na náš obchod na portále Heureka.

Produktové novinky 1/2014

14. ledna 2014 v 12:32 | Willy |  Seriály na pokračování
Na nový rok jsme pro Vás připravili několik zajímavých novinek, pojďme se na ně podívat.

Speciální LED svítivky TESLA Crystal. LED svítivky TESLA obsahují COB čip tvarovaný do kruhu, který umístěn uprostřed tělesa svítivky a osvětluje jak její vrchní část, tak také spodní. Díky světlovodivému materiálu svítí celá svítivka rovnoměrně, stejně jako baňka klasické wolframové žárovky.

Prozatím máme v nabídce modely s paticí E27, E14 a GU10

Ukázka na naší prodejně, 1,3,5 a 6 jsou TESLA LED, druhý model je standardní LED svítivka a 4 model je klasická vláknová žárovka:

Dále naleznete v novinkách zcela nové modely Unifi od Ubiquity:

  • Nová technlogie Multi-Line RF navíc zaručuje ještě větší propustnost, kvalitnější šíření signálu a minimální zarušení.
  • Je vybaveno anténním systémem MIMO 2×2 a podporuje tak propustnost až 300Mbps
  • UniFi Outdoor Plus spolupracuje se systémem, který umožňuje spravovat vytvořenou bezdrátovou síť přes webový prohlížeč.
  • Jednotka Unifi Outdoor+ navíc podporuje nejnovější technologii Multi-Line RF, zaručující ještě větší propustnost, kvalitnější šíření signálu a minimální zarušení.
  • Jednotka nově obsahuje druhý ethernetový konektor pro bridgování jednotek. K AP se lze připojit na vzdálenost do 180m.

  • Podporuje přenosovou rychlost až 1300 Mbps v pásmu 5GHz a 450Mbps v pásmu 2,4GHz!
  • Navíc se jedná o verzi s podporou nejnovější normy 802.11ac a napájení PoE+ (802.3at).
  • UniFi spolupracuje se systémem, který umožňuje spravovat vytvořenou bezdrátovou síť přes webový prohlížeč.
  • UniFi AC je designově povedené vnitřní hotspotové řešení využívající standard 802.11a/b/g/n/ac.
  • Jednotka Unifi Outdoor+ navíc podporuje nejnovější technologii Multi-Line RF, zaručující ještě větší propustnost, kvalitnější šíření signálu a minimální zarušení.
O dalších velmi zajímavých novinkách se dočtete zde.

Slevové kupóny za vaše objednávky

6. ledna 2014 v 12:40 | Mikesh |  Akce
Novinkou v oblasti odměn pro vás jsou slevové kupóny.


Od ledna 2014 jsme pro vás spustili nový odměňovací systém za objednávky. Jedná se o slevové kupóny v hodnotě 50, 100, 200 a 500 Kč. Tyto kupóny můžete získat za 1 Kč při objednávce v určité hodnotě. Rozdělení hranic pro získání jednotlivých kupónů naleznete zde. Slevový kupón je možné uplatnit v jakékoliv objednávce a jedinou podmínkou je, že objednávka musí být ve stejné, či vyšší hodnotě než je kupón.

Jak to celé funguje čtěte zde: http://www.i4wifi.cz/Kupony/

LED svítivky TESLA s COB čipem

6. ledna 2014 v 12:25 | Mikesh |  Energie
V naší distribuci jsou nově svítivky (LED žárovky), které nesou tradiční českou značku TESLA.

Tyto svítivky řady CRYSTAL využívají novinku v oblasti LED diod a je jím takzvaný COB čip, který může mít různé tvary. Kromě LED TESLA tento nový čip využívají také tyto svítivky.

COB čip je vyjímečný jednak ve velmi vysokém poměru výkonu vzhledem k vyzářeným lumenům (méně se zahřívá než SMD LED diody a díky tomu více energie přemění ve světlo), ale také umožňuje již vzpomínanou tvarovou rozmanitost, jak je vidět u zmíněných svítivek.

U svítivek TESLA je COB čip tvarován do kruhu, který umístěn uprostřed tělesa svítivky a osvětluje jak její vrchní část, tak také spodní. Díky světlovodivému materiálu svítí celá svítivka rovnoměrně, stejně jako baňka klasické wolframové žárovky.

Aby nebylo jen u teorie na naší prodejně naleznete demo panel, kde jsou umístěny různé světelné zdroje. Z leva: Tesla 6,5W, konvenční LED svítivka, Tesla 4W, klasická žárovka, Tesla svíčka, Tesla GU10.


Ukázka jak svítí konvenční LED svítivka s SMD čipy na plošném spoji. Všimněte si, že pod svítivkou je tma.LED svítivka TESLA osvětluje rovnoměrně celou oblast.A jak svítí všechny naráz ukazuje tento obrázek.


Co je vlastně ten záhadný COB čip?

Chip On Board (COB) jsou světelné LED diody koncentrované na malé ploše uvnitř jednoho velkého LED čipu. LED čipy jsou umístěny na keramickém plošném spoji a jsou pokryté vrstvou luminoforu. Tím je zajišťen rovnoměrný rozvod tepelných emisí z LED čipů a je možné integrovat LED pole o vyšší hustotě, díky tomu je také dosaženo vyššího světelného výkonu v porovnání s konvenčními LED diodami. Technologie COB je nová budoucnost LED svítivek a budeme se s ní setkávat častěji.


Takto vypadá COB LED čip složený z mnoha miniaturních LED diod. U LED svítivek je navíc COB čip na transparetním nosiči, čímž je dosaženo ještě vyšší účinnosti.HydroCykl neboli RadomKolo

2. ledna 2014 v 13:01 | Mikesh |  Zajímavosti
Přestavbový set EVBIKE jsme vám již mnohokrát představili.

Koho neláká elektřina a kdo by si v létě chtěl zaskotačit ve vodě, má již nyní nejvyšší čas a může začíst s přestavbou svého kola na HydroCykl neboli RadomKolo.

K přestavbě budete potřebovat:

1x jízdní kolo
8x WA225XPN2PRO (použijte pouze plastový kryt antény)
+ drobný spojovací materiál
+ svářečku a tyčovinu na rozšíření vidlic
+ silikonový tmel na utěsnění spár

Návod k instalaci:

Instalace je natolik jednoduchá a intuitivní, takže postačí následující obrázek.


Těšíme se na vaše výsledky. Autentické fotografie můžete posílat na sales@i4wifi.cz. Každou takovou fotografii odměníme.

Původně jsme výrobek prodávali jako "pouhý" kryt antény, nakonec se však výrobek ukázal jako velmi praktický pro vytvoření plováku pro váš bicykl.

Navíc položka UNI-RADOM je opravdu za bezkonkurenčně nízkou cenu a pokud ji objednáte v sadě spolu s PowerBridge M10 máte jej za pouhou 1 Kč.