Říjen 2015

Navštivte nás na veletrhu Sport Life v Brně

27. října 2015 v 16:12 | Lucka |  Akce

Vážení zákazníci,

ve dnech 6. - 8.11. 2015 se budeme účastnit veletrhu Sport Life na brněnském výstavišti, kde budeme prezentovat naše elektrokola s pohonem EVBIKE. Veletrh Sport Life nabízí vše spojené se sportovními potřebami a volnočasovými aktivitami.

My pro Vás máme 30 VSTUPENEK ZDARMA. Stačí jen, když napíšete na email medunova@i4wifi.cz a prvních 30 z Vás získá volnou vstupenku. Následně Vám zašleme kód a informace k získání vstupenky.

Uvažujete o kvalitní přestavbě svého kola? Přijďte se za námi podívat a vyzkoušet si jízdu. K dispozici budou kola jak s přímým pohonem, které vynikají hlavně svou nízkou cenou a lze u nich využít možnost rekuperace, tak i se středovým pohonem. Středové pohony zase mají optimální těžiště přímo ve středu a jsou vhodné do terénů. Další výhodou je, že se dají naprogramovat dle požadavků jezdce. Reálné dojezdy jsou ke 130 km.

Navíc jsme pro Vás připravili veletržní slevu 1000,- Kč na koupi celé sady.

Těšíme se na setkání s Vámi, tým i4wifi.

ČT Author Cup 2015

19. října 2015 v 15:12 | Lucka |  EVBIKE

V sobotu 10. října proběhl v Josefově Dole jubilejní 20. ročník ČT Author Cupu.
Jde o nejmasovější závod horských kol v ČR. Celkem startovalo 3500 závodníků
a to v 5 mužských a 4 ženských kategoriích.
Trať byla dlouhá 63 km a převýšení 1546 metrů.
Nejrychlejší z mužů byl Pavel Boudný, s časem 1:56:26. Z žen byla nejlepší Ivana
Loubková, s časem 2:14:10.

Jubilejní 20. ročník si nenechali ujít i sportovci z jiných odvětví.
A to například čtyřnásobný mistr světa Ondřej Synek nebo reprezentant
v běhu na lyžích Dušan Kožíšek.

Sobota se vydařila a počasí všem, co přijeli závodit i těm,
kteří prijeli fandit svým favoritům, přálo. Chcete-li se dozvědět více,
koukněte se na kompletní výsledky závodu.

V cíli byl potom připraven bohatý doprovodný program a mezi vystavovatelskými stánky
jste mohli zavítat také k nám. Prezentovali jsme zde naší značku EVBIKE a kdo chtěl,
mohl si vyzkoušet naše elektrokolo se středovým pohonem.

Všem, kteří jste se za námi zastavili děkujeme!


SunMAX - GridFree od Ubiquiti

13. října 2015 v 23:19 | Martin |  Solární technika
Občas je nám vyčítáno, že se na blogu i4wifi málo věnujeme telekomunikacím - wifinám, ale tento článek opravdu nevím kam mám zařadit.

Není to o tom, že se se nechceme zabývat telco sortimentem, ale vždy jsme se zabývali tím, co pomáhá všem ať už to byl Wi-Fi hardware v době před rokem 2002, kdy bylo třeba krotit monopolní Telecom a nemožnost se připojit k Internetu za rozumné náklady až do roku 2012, kdy jsme začali krotit monopolní ČEZ systémerm GridFree, který využívá námi používaná a testovaná fotovoltaická zařízení.

V telekomunikacích byla a je vždycky hlaním tahounem inovací společnost Ubiquiti, která dle podnětů i4wifi přišla s integrovanými jednotkami NanoStation a jejich dnešními nástupci NanoBeam, PowerBeam atd. s podporou TDMA technologie AirMAX.

Na dnešní konferenci Wispapalooza v americkém Los Angels byl představen nový segment produktů Ubiquiti, zdánlivě odlišných od telekomunikací.
Pod heslem, když máte technika na střeše, využijte všech dostupných možností a instalujte vedle airMaxu také sunMAX.Vše pro Vás vyzkoušíme a se vším novým ohledně systémů Gridfree budeme pokračovat. Pokud chcete mít náskok a s předstihem se chcete o systém GridFree dozvědět víc, přijďte na naše školení Certifikovaný poradce pro fotovoltaické systémy.

i4wifi na Smart Energy Foru

13. října 2015 v 22:44 | Martin |  Solární technika
Otázka energetické soběstačnosti, ukládání energie a systémů GridFree je stále častěji otevírána a i4wifi jako autorizovaný distributor řešení GWL Power se v tomto progresivním odvětví angažuje.

Zatímco většina firem se chybně spoléhá pouze na dotace a pomoci od státu, my víme, že je to slepá cesta, a že se člověk musí spoléhat vždy jen sám na sebe, na vlastní soběstačnost, protože se stát v případě potřeby obrátí ne v prospěch svých občanů, ale právě naopak.

I v tomto duchu se nesla naše přednáška na aktuálně největší konferenci v ČR na téma energetických systémů - Smart Energy Fórum.

Foto z konference:Přejděte i Vy na GridFree bez dotací a s maximální úsporou.

i4wifi na Autoshow 2015

8. října 2015 v 15:31 | Lucka |  ElektromobilitaMinulý týden proběhl v Praze na Holešovickém výstavišti veletrh Autoshow 2015.

Výstava byla rozdělena do třech částí a k vidění toho bylo hodně.
V hlavní hale byly prezentace klasických spalovacích motorů luxusních značek jako Porsche, Jaguar či McLaren, ale také nejnovější modely značek Volvo, Škoda, Volkswagen, Citroen nebo Kia.

Ve venkovním pavilonu "E" šlo hlavně o tuning. Vidět jste mohli třeba nová, upravená auta značky Mercedes, skládací automobily a také auta pro náctileté.

A konečně se dostávám k pavilonu "B", kde jsme svůj stánek měli my, i4wifi.
Předváděli jsme zde elektromobil Nissan Leaf v upravené verzi Cargo a také elektrokola Maxbike se středovými pohony EVBIKE. Návštěvníci veletrhu měli jedinečnou možnost koupit si již kompletní, sestavené elektrokolo za bezkonkurenční cenu. Náš stánek byste v pavilonu rozhodně nepřehlédli, jelikož o nás byl veliký zájem. Elektrokola a elektromobily jsou zkrátka stále více žádanější.

Kromě toho zde byla k vidění řada krásných veteránů, ale
třeba i elektrický traktůrek nebo elektrický fichtl.


Prohlédnětesi fotografie a tiskovou zprávu o této akci.Děkujeme za návštěvu!


Produktové novinky pro měsíc Říjen

2. října 2015 v 10:49 | Michal
Na co se můžete těšit v novém měsíci?

Do sortimentu i4wifi jsme zařadili nové produkty od známých výrobců Mikrotik a Ubiquiti. Venkovní AP RBwaP2ND ideální pro pokrytí zahrady, verandy a jiných venkovních prostor. Součástí jednotky je licence L4, použití jako přístupový bod. Navíc podporuje POE napájení 802.3af/at. Na výběr je ze dvou barevných provedení, bílé RBwAP2nD a černé RBwAP2nD-BE.
Další novinkou je nový router řady hAP RB941-2nD-TC za skvělou cenu. Má velmi povedený design a je dodáván v praktickém stojánku. Další výhodou je velmi nízká spotřeba, která je nižší než průměrná LED žárovka, router si totiž řekne max. o 3W. Dodáván je vč. licence L4.

Ubiquiti přichází se čtyřmi novými modely PowerBeam s radomem a novou konstrukcí zářiče, díky kterému lépe filtruje šum a zajišťuje lepší odolnost proti rušení. Tyto inovace jsou zvláště užitečné při použití v zarušených oblastech.
Rozšiřuje se i rodina hotspotových jednotek s centralizovanou správou UniFi. Všechny modely podporují nejnovější normu 802.11ac, umožňují tak propustnost až 1750 Mbps. Očekávané dodání je 2-3 měsíce. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme rezervovat první kusy již nyní na tomto odkazu.
Zde se podívejte na přehled všech novinek.

Autoshow Praha 2015 - šance na elektrokolo se slevou 15000 Kč

1. října 2015 v 21:31 | Martin |  Elektromobilita
Přijďte se podívat od 1. do 4. 10. 2015 na již osmnáctý ročník veletrhu Autoshow Praha v pražském holešovickém výstavišti.
Vedle automobilů s klasickým spalovacím motorem najdete v Křižíkově pavilonu B i elektromobily a právě to je důvod proč se s námi v pavilonu B uvidíte.
Na našem stánku si můžete prohlédnout jak vypadá čistokrevný elektromobil Nissan Leaf v unikátní cargo úpravě a navíc i s možností si na místě tento dostupný elektromobil pořídit za veletržní cenu.


To však není jediný důvod proč navštívit právě stánek i4wifi. Pokud je pro Vás elektromobil příliš vysokou investicí, máme i elektromobilní alternativu:
Až do 4.10. máte unikátní šanci pořídit nové horské elektrokolo EVbike v hodnotě 41 990 Kč s veletržní slevou 14 990 Kč.

V čem je háček? V ničem! Stačí přijít a koupit. Pouze pospěšte, protože v této veletržní akci je pouze 7 elektrokol.

  • Autoshow Praha
  • Výstaviště holešovice (Incheba Expo Praha)
  • 1. - 4. 10. 2015
  • Pavilon B

Těšíme se na Vás!