Duben 2016

VOLITELNÝ VÝBĚR DISPLEJE KE STŘEDOVÉMU MOTORU

28. dubna 2016 v 12:11 | Svoboda |  EVBIKE
VOLITELNÝ VÝBĚR DISPLEJE KE STŘEDOVÉMU MOTORU


Nyní je nově možné si zvolit ke středovému motoru EVBIKE displej podle vašich preferencí a potřeb.
Tato možnost volby zatím platí pro středový pohon 750W (48V), a 1000W (48V) .


V nejbližší době se tato možnost volby displeje bude vztahovat i na středový pohon 250W (36V). Vybrat si můžete jeden ze 3 displejů, které máme na skladě.
První je displej C961, který je zaměřen na sportovní jízdu, snadné ovládání v terénu a jednoduchou čitelnost údajů.
Druhým displejem je C965, který byl standardně dodáván ke středovým sadám a umožňuje nejširší možnost nastavení a zobrazení informací.
Třetí displej je novinka C10 s USB výstupem, umožňuje připojení telefonu nebo jiného elektronického zařízení a nabíjet ho při jízdě.

Zážitky z veletrhu FOR BIKES 2016

25. dubna 2016 v 13:53 | Svoboda |  EVBIKE

Tento měsíc se konal největší cyklistický veletrh v Čechách - For Bikes 2016


Máme pro Vás fotografie z hal, ve kterých byly umístěny stánky EVBIKE, ale i z celého veletrhu. Bylo opravdu na co se dívat.

Letošního 7. ročníku se zúčastnilo 270 vystavovatelů, 30 448 návštěvníků a 140 novinářů.


Zákazníci i vystavovatelé se mohli zúčastnit soutěží, které probíhaly celý víkend. Velkého zájmu se dočkaly soutěže o nejlepší kolo či nejlepší stánek.

Kromě veletržních slev a vystavovaných exponátů si zákazníci mohli užít testování koloběžek a elektrokol s různými druhy pohonů na testovací dráze, která byla umístěna do jedné z hal.

I my jsme pro zákazníky měli připraveny nějaké novinky. K vidění byly nové displeje pro ovládání
středových pohonů a nový 1000W středový motor. Na stánku bylo možné se poradit o možnostech přestavby a o realizaci, posadit se a dát si kávu.


Děkujeme všem, kteří nás navštívili na stánku EVBIKE. Doufám, že jste si veletrh užili tak moc jako my a že se uvidíme i příští rok.


MikroTik RouterOS v6.35

21. dubna 2016 v 14:56 | ROS
MikroTik pustil do světa další verzi RouterOS s pořadovým číslem 6.35. Z changelogu je vidět, že Mikrotik zapracoval na balíčku wireless-rep, který nově umožňuje používat RouterBoard jako opakovač (repeater). Přidal také podporu pro další LTE modemy. V nedávné době Mikrotik uvolnil licenci CHR (Licence Cloud Hosted Router), která umožňuje instalaci RouterOS do virtuálního prostředí. Ze seznamu změn je vidět, že Mikrotik na podpoře pro tuto licenci stále pracuje. Kompletní seznam změn, kterých jsou desítky, najdete na stránkách Mikrotiku v sekci download.


V i4wifi snížili cenu přepravy

19. dubna 2016 v 12:10 | Martin
Stále vymýšlíme jak zlepšit naše služby a nyní jsme pro Vás na základě vyjednávání s přepravci připravili pozitivní novinku kterou je snížení cen za dopravu zboží k Vám.

Vedle zásilkovny za 35 Kč, která má platí pouze pro zásilky do 5 Kg s možností osobního odběru na aktuálně 588 místech po celé ČR a SR, jsme zlevnili nejvíce přepravu od České Pošty na aktuálních 69 Kč bez DPH. Tato cena platí dokonce do hmotnosti balíku 10 Kg a poté je vyší o 6 Kč/Kg.

Ke snížení cen došlo i u ostatních dopravců PPL a DPD.

Na kompletní přehled možností dopravy u i4wifi se podívejte na této stránce.

Školící centrum i4wifi: 29 nových trenérů školení Ubiquiti UBWA, UEWA a UBRSA

19. dubna 2016 v 10:45 | Martin |  Akce

ubwaubwaubwa

V minulém týdnu proběhla ve školícím centru i4wifi série kurzů pro školitele z celé Evropy Ubiquiti Academy a to konkrétně školení UBWA, UEWA a UBRSA.


Jedaná se o jedinečná školení, která probíhají v Evropě pouze jednou ročně a i4wifi jakožto autorizovaný distributor Ubiquiti tato školení organizuje.


Cílem těchto školení pro trenéry je zejména aktualizace vlastních školení pro zákazníky o novinky jak produktové tak softwarové.

Pokud se chcete naučit správně zacházet a umět nastavit prvky od Ubiquiti, sledujte aktuálně vypsané termíny školení na skoleni.i4wifi.cz.

Dubnové novinky

6. dubna 2016 v 11:33 | Lucka |  Telekomunikace
Milí zákazníci,

na duben pro Vás máme přichystaných spoustu novinek ze světe telekomunikací.

Začneme novinkami ze "stáje" Mikrotik.
První novinkou je:

MIKROTIK mANTBox 15s anténa MIMO 15 dBi, 120° + RB921 802.11a/n/ac (5 GHz)

mANTBox je sektorová anténa od Mikrotiku s integrovanou jednotkou. Velkou předností je podpora standardu 802.11a/n/ac. Jednotka s anténou vykryje pásmo v úhlu 120° a se ziskem 15 dBi je vhodná pro klienty do 1 km.
Veklou předností je podpora rychlého standardu 802.11ac, gigabitový port a možnost připojení optického modulu. Jednotka také nabízí dostatečný výkon v podobě chipsetu Atheros s výstupem až 31 dBi.

další novinkou je

MIKROTIK mANTBox 19s anténa MIMO 19 dBi, 120° + RB921 802.11a/n/ac (5 GHz)
mANTBox je sektorová anténa od Mikrotiku s integrovanou jednotkou. Velkou předností je podpora standardu 802.11a/n/ac. Jednotka s anténou vykryje pásmo v úhlu 120° a se ziskem 19 dBi je vhodná pro klienty do 1,5 km.
Veklou předností je podpora rychlého standardu 802.11ac, gigabitový port a možnost připojení optického modulu. Jednotka také nabízí dostatečný výkon v podobě chipsetu Atheros s výstupem až 31 dBi.

dále Mikrotik představuje

MIKROTIK LHG 5 - outdoor klient, anténa 24,5 dBi, 7°, 802.11a/n, L3 (5GHz)
Výborná jednotka za skvělou cenu. LHG 5 je venkovní jednotka se 7° anténou, díky které se hodí, jak pro velmi vzdálené klienty, tak i pro dlouhé spoje bod-bod. Jednotka má velmi pěkný design s výbornými parametry.
Duální jednotka od Mikrotiku s reálnou přenosovou rychlostí přes 200 Mbps. Jednotka je umístěna přímo upřestřed antény. Bezdrátový modul je navíc vybaven přepěťovou ochranou 10 kV, který zaručuje dlouhou životnost jednotky.

nebo také

MIKROTIK 911 Lite5 ac 600 MHz CPU, 64 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCXRouterBoard 911 Lite5 ac je postavený na výkonném chipsetu Atheros 2x2 MIMO. Jedná se ideální klientské řešení bez kompromisů. Nespornou předností je integrovaná přepěťová ochrana a podpora nového standardu 802.11ac
Jedná se o RouterBoard postavený na výkonném procesoru Atheros 650MHz a 5 GHz rádiovým výstupem až 29 dBm. Jednotka podporuje moderní standard 802.11ac s výstupem 2x2 MIMO.

Další novinkou jsou 3 virtuální licence. Chcete-li získat legální instalaci OS Mikrotik, tak potom je pořízení licence ta nejlepší cesta.

MIKROTIK OEM Mikrotik CHR P1 licence

Licence Cloud Hosted Router (CHR) je určená pro instalace do virtuálního prostředí (VMWare, Hyper-V, VirtualBox, KVM a další). Licence P1 má limit rychlosti 1 Gbit pro upload na rozhraní a vychází z licence L4.

MIKROTIK OEM Mikrotik CHR P10 licence

Licence Cloud Hosted Router (CHR) je určená pro instalace do virtuálního prostředí (VMWare, Hyper-V, VirtualBox, KVM a další). Licence P10 má limit rychlosti 10 Gbit pro upload na rozhraní a vychází z licence L5.

MIKROTIK OEM Mikrotik CHR P-Unlimited licence

Licence Cloud Hosted Router (CHR) je určená pro instalace do virtuálního prostředí (VMWare, Hyper-V, VirtualBox, KVM a další). Licence PU nemá limit rychlosti a vychází z licence L6.


Od UBIQUITI tu máme zase tyto novinky:

UBIQUITI UniFi Switch - 8x Gbit LAN, 2x SFP port, POE+, 150W


UniFi Switch US-8-150W je výkonný plně gigabitový POE+ switch známého výrobce Ubiquiti ze série UniFi. Je osazen 8x Gbit ethernetovými porty a dvěma gigabitovými SFP porty. Switch garantuje vysokou propustnost až 10 Gbps, forwarding rate 14,88 Mpps. Jednou z největších předností tohoto switche je podpora PoE dle normy IEEE 802.3af/at a pasivního PoE 24V na každém portu pro napájení mnoha zařízeních.

Další novinkou je

UBIQUITI FiberPoE - Venkovní konvertor Ethernet/Optika + PoEFiberPoE™ je ideální řešení pro venkovní instalace, které požadují PoE napájení a kvalitní přenos dat po optickém kabelu na dlouhé vzdálenosti. Díky oddělení datové a napájecí části se výrazně vylepšuje integrita přenosu dat.
FiberPoE™ konvertor obsahuje 3 porty a DC svorky pro stejnosměrné napájení. První RJ45 port slouží jako napájení PoE In (bez dat) a druhý RJ45 port jako PoE Out+Data pro další zařízení řady AirMax nebo AirFiber. Třetí port je gigabitový SFP port pro připojení do optické sítě a přenos dat.


dále také

UBIQUITI PowerBeam 5AC-500 s RADOMEM, AirMAX 27 dBi, MIMO 2x2 - outdoor 5 GHz, 1x GBit LAN, 2 kusy
Tato výkonná kompletní venkovní jednotka včetně 27 dBi MIMO 2x2 antény pro pásmo 5 GHz. Jednotka podporuje propustnost TCP/IP až 450 Mbps. Ideální jako klientské zařízení a pro PtP spoje.
Anténní systém PowerBeam se skládá ze dvou 27 dBi antén (MIMO) s lineární horizontální a vertikální polarizací.
Velkou výhodou je kvalitní směrová anténa s radomem, který lépe filtruje šum a pokovený kryt zářiče, který zajišťuje lepší odolnost proti rušení. Tyto inovace jsou zvláště užitečné při použití v zarušených oblastech.

UBIQUITI také představuje zbrusu nové kamery Unifi:

UBIQUITI Venkovní kamera UniFi Video G3, rozlišení 1080p, IR přísvit, H.264, PoEUniFi Video kamera 3. generace (UVC-G3) poskytuje čistý a ostrý obraz ve Full HD rozlišení s možností nočního vidění. Ideální pro zabezpečení kanceláře, obchodu, hotelu nebo průmyslového objektu. Samozřejmostí je napájení přes PoE.
Poskytují rozlišení 1080p s 30 snímky za vteřinu v denním i nočním režimu. Nahrávání videa je možné jak kontinuálně tak po detekci pohybu.

UBIQUITI Vnitřní kamera UniFi Video G3 Dome, rozlišení 1080p, IR přísvit, H.264, PoEUniFi Video kamera Dome 3. generace (UVC-G3-DOME) poskytuje kvalitní obraz ve Full HD rozlišení s možností nočního vidění. Ideální pro zabezpečení kanceláře, obchodu, hotelu nebo vstupní haly. Samozřejmostí je napájení přes PoE.
Poskytují rozlišení 1080p s 30 snímky za vteřinu v denním i nočním režimu. Nahrávání videa je možné jak kontinuálně tak po detekci pohybu.

UBIQUITI Rozšiřující IR přísvit pro kameru UniFi Video G3, High-Intensity IR LED, 25 m
UniFi Video G3-LED je rozšiřující modul s IR LED pro zvýšení dosahu IR přísvitu v nočním režimu kamery UniFi Video 3G.
UniFi Video G3-LED obsahuje šest Infra-Red diod s vysokou intenzitou, které navýší dosah IR přísvitu až na 25 metrů.
Další výhodou je snadná instalace a napájení přímo z IP kamery.

Sledujte další novinky zde.