Leden 2017

Dobijte energii na cestách s novými kempingovými sadami GridFree

30. ledna 2017 v 16:56
 
 
***
 
Solární sestava s 8 flexi panely
Větší sada k sestavení ostrovní solární elektrárny pro dobíjení 24V baterie
o výkonu až 480 W. Panely v sestavě jsou flexibilní, což je předurčuje k instalaci na karavany, jachty nebo obytné domy.
Výkon této elektrárny zajistí pohodlné kempování po celou sezónu.
  Výkon 480 Wp
  Systém na 24 V
  Maximální proud 20 A
  Hmotnost 9 kg
  Počet panelů 8
18 936 KčKoupit
***
 
 
Zveme Vás na veletrh
Solar Praha
Ve dnech 9.-11. 2. 2017 se v pražských Letňanech zúčastníme 13. ročníku veletrhu Solar Praha.
Přijďte nás navštívit do haly 2, kde si můžete prohlédnout model střechy s domácí solární elektrárnou GridFree.
 
***
 
Malá kempingová sada
se 4 flexi panely a 12V baterií
Malá sada včetně 12V baterie je ideální řešení pro sezónní pobyty na místech, kde není stálý přístup k veřejné síti.
  Výkon 240 Wp
  Systém na 12 V
  Maximální proud 20 A
  Hmotnost 7,1 kg
  Počet panelů 4
  Baterie 12 V/11 Ah
13 306 KčKoupit
***
 
Velká kempingová sada
s 8 flexi panely a 24V baterií
Větší sada včetně 24V baterie je řešením pro každého, kdo je i při delších výletech odkázán na vlastní zdroj elektřiny.
Snadná instalace a vysoký výkon patří mezi hlavní přednosti sady.
  Výkon 480 Wp
  Systém na 24 V
  Maximální proud 20 A
  Hmotnost 12,6 kg
  Počet panelů 4
  Baterie 2x 12 V/11 Ah
23 838 KčKoupit
***
 
 
Školení Certifikovaný poradce
pro fotovoltaické systémy

Chcete rozumět solární technice?
Nepropásněte možnost přihlásit se na školení,
po kterém budete schopni navrhnout fotovoltaický systém dle konkrétních podmínek.
Školení se koná již 1. února, proto neváhejte
a přihlaste se ještě dnes. Registrace >>
 
***
 
Invertor DC-AC 12 V/230 V
Pokud potřebujete ze své 12V baterie napájet běžné spotřebiče z domácnosti, tento malý invertor je skvělou volbou.
Díky vysoké spolehlivosti a optimálnímu výkonu se hodí i pro lodě a karavany.
  Vstupní napětí 12V DC
  Výkon 500 W
  Výstupní napětí 230V AC
3 957 KčKoupit
***
 
 
TECHNOLOGIE GRIDFREE
 
 
 
Díky slunečnímu záření lze snížit spotřebu z rozvodné sítě
a tím legálně přibrzdit elektroměr.


Řešení GridFree znamená, že část energie (až 80 %) během slunečného dne jde získat přímo ze solárních panelů. Energie získaná přímo ze slunce pomůže snížit energii, která je odebírána z rozvodné soustavy.
Proč používat GridFree?
Na rozdíl od jiných fotovoltaických systémů má systém GridFree velmi rychlou návratnost kolem 5 - 7 let, jelikož není nutné používat baterie, které solární instalaci významně prodraží. Podívejte se na důvody proč použít systém GridFree.
Lze na systém GridFree čerpat dotace?
Tomuto tématu se věnuje specializovaná stránka
Nová zelená úsporám.
Kde zjistím více informací k zapojení
a legislativě?
Podívejte se na přehled dalších
publikovaných informací.
 
 
***
Ubiquiti   Mikrotik   LB-link   TP-link
GWL Power   RF elements   EVBIKE
Uvedené ceny jsou v Kč bez DPH a platí od 30. 1. do 13. 2. 2017,
do odvolání nebo vyčerpání interních skladových zásob.
Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete vždy po přihlášení na www.i4wifi.cz.
Toto obchodní sdělení Vám bylo zasláno společností i4wifi a.s.
na základě Vaší registrace nebo nákupu na eshopu i4wifi.cz.
 

Softwarová podpora Ubiquiti airMAX

25. ledna 2017 v 16:26 | Michal |  Telekomunikace
Máte-li vaší síť postavenou na Ubiquiti jednotkách řady airMAX M5, airMAX 5AC a airFiber, je možné využívat i oficiální podpůrné programy, které Vám zjednoduší plánování a správu zařízení.

airLink je online simulátor venkovních bezdrátových spojů Bod-Bod tvořených z produktů airMAX a airFiber. Lze si tak zanést plánovaný spoj přímo do Google maps a simulovat jeho parametry. Simulátor zobrazuje například kapacitu a úroveň signálu v závislosti na jeho geografické poloze. AirLink počítá dokonce s reliéfem terénu a zakřivením země. Výsledkem je grafické zobrazení proveditelnosti spoje včetně zobrazení první Fresnelovy zóny*. Rozhraní je intuitivní a responzibilní bez nutnosti instalace pluginů, díky tomu lze simulovat spoje na mobilním zařízení.

*Co je Fresnelova zóna? Fresnelovu zónu si lze představit jako oblast ve tvaru elipsoidu mezi dvěma anténami, který by měl být bez překážek. V případě umístění překážky do první Fresnelovy zóny signál může dorazit s fázovým posunem a způsobit sníženou kvalitu přijímaného signálu. Výpočet Fresnelovy zóny v i4wifi kalkulátoru.

airControl je centralizovaný management pro zařízení airMAX a airFiber. Výhodou je nepřetržitý přehled o vlastní síti, možnost změn v nastavení zařízení a hromadný upgrade firmwaru. Software umožňuje přiřazení jednotek do skupin, zanesení do mapy, zobrazení síťové topologie, vizualizaci úrovně signálu a dalších údajů. Dále nastavení upozornění v případě výpadku nebo nástroje na vyhledávání zařízení v síti, ping a speed test.
U CRM™ je komplexní systém pro řízení sítě, správu zákazníků a organizaci fakturačních/platebních procesů. Systém poskytuje administrátorovi databázi zákazníků, sítí a síťových komponentů. Směrem k zákazníkům nabízí klientský portál, pravidelné fakturace služeb a zabezpečené platby kartou. Je možné nastavit odeslání oznámení o neuhrazené platbě nebo automaticky pozastavit přístup k internetu v případě neplatících zákazníků.
U NMS je připravovaný centralizovaný management pro zařízení EdgeMAX a novou řadu produktů U Fiber. Software bude umožňovat kompletní správu zařízení, vytváření záloh, hromadný upgrade firmwaru a zobrazení statistik aktuálního provozu. Tak jako u programu airControl bude možné vložit zařízení do topologie a mapy nebo dostávat upozornění v případě výpadku.


U Mobile je mobilní aplikace pro nastavení airMAX jednotek. Poskytuje vyhledávání zařízení v síti, nastavení jednotky, pomáhá se zaměřováním spoje a umožňuje zálohu konfigurace a upgrade. Dostupná ke stažení na App Store a Google Play.


Hledáte řešení pro kompletní monitoring sítě s jednotkami řady airMAX M5, airMAX 5AC a airFiber? CRM Point je nástroj pro správu síťě (bez fakturačních funkcí). Výhodou je vyhledání Ubiquiti jednotek v síti, hromadný upgrade, plánování spoje atd.. V i4wifi nyní za bezkonkurenční cenu!

Poslední volná místa na školení fotovoltaiky

25. ledna 2017 v 14:35
 
 
Školení Certifikovaný poradce pro fotovoltaické systémy již za 7 dní!
Máte poslední možnost přihlásit se na školení Certifikovaný poradce pro fotovoltaické systémy, po kterém budete schopni navrhnout fotovoltaický systém dle konkrétních podmínek. Na školení se dozvíte např. o ostrovních elektrárnách, technologii GridFree nebo o ukládání elektrické energie.

Navíc ze všech přihlášených vylosujeme během kurzu jednoho výherce, který získá cenu v hodnotě 1 500 Kč.

Termín školení je již 1. února 2017, proto neváhejte, přihlaste se ještě dnes a zvyšte tak svou cenu na trhu práce.


***

Certifikovaný poradce pro fotovoltaické systémy

Po úspěšném absolvování závěrečného testu získáte certifikát: Certifikovaný poradce v oblasti fotovoltaiky.
***
S pozdravem

tým i4wifi a.s.
skoleni@i4wifi.cz
+420 277 007 520
www.i4wifi.cz

Dual boot na Cloud Smart Switch

24. ledna 2017 v 13:24 | DUAL-BOOT |  Software
Mikrotik představil novou produktovou řadu Cloud Smart Switch CSS3xx. Tato řada je výjimečná tím, že přináší možnost volby operačního systému. Nově bude možné vybrat mezi operačním systémem SwOS a nebo RouterOS Mikrotik. V případě, kdy potřebujete pouze nastavitelný switch a možnost snadného nastavení přes webové rozhraní, pak je systém SwOS ideální volbou. Jste-li zvyklí na práci přes winbox, kde je více možností nastavení a je i rychlejší než webové rozhraní, určitě budete preferovat prostředí systému RouterOS Mikrotik.


V současnosti je to tak, že systém SwOS je napevno implementován v řadě RB260, zatím co RouterOS Mikrotik v řadě CRSxxxx

UCRM™ management systém pro ISP

16. ledna 2017 v 16:39 | Michal
Ubiquiti představuje novou verzi platformy UCRM™.

UCRM™ je komplexní systém pro řízení sítě, správu zákazníků a organizaci fakturačních/platebních procesů. Systém nabízí pravidelné fakturace, klientský portál a automatické funkce jako je detekce výpadků klientských jednotek.

Databáze zákazníků

Rychlý přístup k zákaznickým údajům, fakturám a platbám v jediném rozhraní. UCRM™ také zahrnuje integrovanou e-mailovou komunikaci se zákazníky. Karta zákazníka obsahuje informace o využívaných službách, platbách, adresu, umístění na mapě, záznamy o aktivitě, historii zpráv a další. V případě problému je možné se jednoduše podívat na profil zákazníka a identifikovat příčinu. Lze ověřit zda byl účet pozastaven z důvodu nezaplacené faktury, vysokých latencí nebo výpadku klientského zařízení, atd.

Monitoring síťě a upozornění

UCRM™ umožňuje správu sítí, kontrolu zařízení a nastavení upozornění při výpadku. Můžete konfigurovat Traffic shaping a NetFlow monitoring pro Ubiquiti zařízení i zařízení ostatních výrobců. Omezení rychlosti lze nastavit automaticky dle objednané služby zákazníka. UCRM™ zobrazuje latenci, packet loss a další údaje klientských jednotek.

Fakturace a zpracování plateb

UCRM™ nabízí automatické pravidelné fakturace a zabezpečené zpracování plateb. Zákazníci si mohou nastavit automatické platby pomocí platební brány, včetně PayPal, Stripe. Jako správce UCRM™ můžete nastavit odeslání oznámení o neuhrazené platbě nebo automaticky pozastavit přístup k internetu v případě neplatících zákazníků.

Nainstalujte si plnou verzi UCRM™ platformy zdarma bez licenčních poplatků na Debian, Ubuntu. Nebo vyzkoušejte online DEMO s přihlášením: admin/admin.


Poslední volná místa na lednová školení MikroTik.

13. ledna 2017 v 8:58
skoleni mikrotik
 
Školení MikroTik již příští týden!
Využijte příležitosti a přihlaste se na lednová školení MikroTik, která začínají již příští týden. Jako první pro Vás máme stále aktuální kurz pro začátečníky MTCNA, kde získáte kompletní přehled o prostředí RouterOS MikroTik, který používá většina poskytovatelů internetu v České republice.

Pokud jste již školení MTCNA úspěšně absolvovali a máte zájem o pokročilý kurz zaměřený na efektivní správu a optimalizaci síťového provozu v prostředí MikroTik RouterOS, vyzkoušejte školení MTCTCE.
Skončila Vám platnost certifikátu MTCNA? Právě pro takové případy jsme jako první v České republice otevřeli obnovovací kurz MTCNA UPDATE. Prodlužte si svůj certifikát o další tři roky během jediného dne a získejte přehled o nových trendech a změnách v RouterOS MikroTik. Dozvíte se, jaké nové funkce přibyly a jak je efektivně používat ve své síti.

Profesionálně vedené kurzy Vás obohatí nejen znalostmi, ale i oficiálními certifikáty MikroTik, které využijete ve svém profesním životě.

Těšíme se na viděnou.

***

Školení MikroTik

MTCNA
Využijte příležitosti a zaškolte své zaměstnance efektivně ve vzdělávacím centru i4wifi a.s. s oblíbenými, tradičními, ale stále aktuálními kurzy pro začátečníky.
MikroTik Certified Network Associate
Oba dva dny tvoří ucelenou součást certifikovaného školení MTCNA MikroTik Certified Network Associate, a proto je třeba se přihlásit na obě části úvodního školení. Po úspěšném absolvování obou částí a složení závěrečné zkoušky získáte certifikát MTCNA.
*
MTCTCE
Pokud jste již úvodní školení systému RouterOS MikroTik úspěšně absolvovali, přijďte se zdokonalit a během jednoho dne
se z Vás stane:
MikroTik Certified Traffic Control Engineer
*
MTCNA-UD
Pokud jste již úspěšně složili zkoušku MikroTik Certified Network Associate a chcete si prodloužit certifikát o další tři roky, přijďte na nově otevřený jednodenní kurz. Za obnovení certifikátu zaplatíte jen polovinu ceny dvoudenního školení MTCNA.
Update MikroTik Certified Network Associate
***
K získání certifikátu je potřeba složit test na min. 60 %, test je v anglickém jazyce. O školení je velký zájem, proto neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

S pozdravem

tým i4wifi a.s.
skoleni@i4wifi.cz
+420 277 007 520
 

Pozvánka na mezinárodní výstavu Infotherma

11. ledna 2017 v 12:03
 
 
Navštivte nás na mezinárodní výstavě
infoTHERMA v Ostravě

Ve dnech 23.- 26. 1. 2017 se zúčastníme mezinárodní výstavy Infotherma na Výstavišti Černá louka v Ostravě, kde si můžete prohlédnout model střechy s domácí solární elektrárnou GridFree.

Chcete dát na Váš dům, garáž, zahradu či balkón solární panely a začít si sami vyrábět elektrickou energii? Nevíte, jak začít nebo jak vybrat správnou možnost konkrétně pro Vás?

Na našem stánku v pavilonu A1 na pozici 007 všechny Vaše otázky
zodpovíme a navíc:
 
 
*
Uvidíte funkční model elektrárny GridFree s 6 panely a mikroměniči.
*
Spočítáme Vám na míru, kolik by Vaše elektrárna skutečně stála
a kolik energie by Vám ušetřila.
*
Zkonzultujete všechny technické i obchodní dotazy s našimi specialisty.
 
 
***
 
GridFree mikroměnič 500 W
Mikroměnič o výkonu 500 W pro přímé získání elektrické energie 230 V AC ze solárních panelů. Dva nezávislé MPPT vstupy umožňují připojení dvou solárních panelů s výkonem až 320 Wp.
  Hmotnost 2,2 kg
  Výstupní napětí 230 V
  Vstupní napětí 22 V - 45 V
  Lze použít místo dvou 250W
  mikroměničů
3 915 KčKoupit
***
 
Solární elektrárna GridFree
Nová výkonnější sada dvou 270Wp polykrystalických panelů a 500W mikroměniče slouží k přímé výrobě elektrické energie ze solárních panelů.
  Hmotnost 38,2 kg
  Maximální reálný výkon 500 W
  Snadné budoucí navyšování výkonu
10 918 KčKoupit
***
 
Solární elektrárna GridFree
Solární panel Poly 270 Wp a mikroměnič 230 V/248 W představují efektivní
a snadný způsob spojení vlastní výroby elektrické energie se zachováním připojení na distribuční síť.
  Hmotnost 22 kg
  Maximální reálný výkon 248 W
  Snadné budoucí navyšování výkonu
  Jednoduchá instalace
5 490 KčKoupit
***
 
 
Školení Certifikovaný poradce
pro fotovoltaické systémy

Nepropásněte možnost přihlásit se na školení,
po kterém budete schopni navrhnout fotovoltaický
systém dle konkrétních podmínek.
 
***
 
Solární elektrárna GridFree
Výkonná sada obsahuje 2 polykrystalické solární panely Poly 150 Wp a mikroměnič 230 V/248 W. Veškerá energie ze solárních panelů je rovnou převedena
na rozvod 230 V a je přímo zužitkována připojenými spotřebiči.
  Hmotnost 24 kg
  Maximální reálný výkon 248 W
  Snadné budoucí navyšování výkonu
  Jednoduchá instalace
6 414 KčKoupit
***
 
LiFePO4 baterie s PCM
a Bluetooth monitoringem
Lithium-železo-fosfátové baterie
s dlouhou životností jsou vhodnou náhradou za gelové/olověné baterie. Pomocí aplikace GWL/Greeneye můžete sledovat stav baterií přímo v mobilním telefonu.
  Technologie LiFePO4
  Nominální napětí 12 V
  Kapacita 11 Ah, 22 Ah
  Maximální vybíjecí proud 30 A
od 2 526 KčKoupit
 
 
***
Ubiquiti   Mikrotik   LB-link   TP-link
GWL Power   RF elements   EVBIKE
Uvedené ceny jsou v Kč bez DPH a platí od 11. 1. 2017 do 17. 1. 2017, do odvolání nebo vyčerpání interních skladových zásob. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete vždy po přihlášení na www.i4wifi.cz.
 

Produktové novinky na měsíc Leden

9. ledna 2017 v 9:00 | Lucka
Milí zákazníci,

představujeme novinky prvního měsíce v novém roce.

GWL/Power Solární panel GWL/Sunny Poly 270Wp 60 cells
Polykrystalický solární panel s výkonem 270 Wp je vhodný nejen ve spojení s mikroměniči pro systémy GridFree, ale i pro větší instalace. Výborná účinnost 16,79%. Sklad v Praze.
Tento solární panel je na seznamu oprávněných zařízení pro využití Slovenského programu podpory využívání obnovitelných zdrojů v domácnostech - "Zelená domacnostiam".

UBIQUITI Optický kabel, 6x single-mode, LC/LC, venkovní - 100 ft (30m), 200 ft (60m), 300 ft (90m)

Univerzální optický kabel se šesti single-mode vlákny zakončený LC konektory na obou stranách. Kvalitní optická vlákna 9/125µm typu G.657.A2 jsou flexibilní a ideální pro vnitřní a venkovní instalace.


UBIQUITI UniFi AC Mesh 1167 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, MIMO 2×2 - vnitřní/venkovní
UniFi AC Mesh je výkonná jednotka pro vytvoření hotspotu v pásmu 2,4GHz/5GHz s technologií Plug & Play Mesh. Ideální pro pokrytí otevřeného prostoru Wi-Fi signálem například náměstí, průmyslové haly a prostranství kolem budov.
UniFi AC Mesh má dvě voděodolné všesměrové odnímatelné antény pro pásmo 2,4GHz (3dBi) a 5GHz (4dBi), které lze k AP připojit až na vzdálenost 183 m.

UBIQUITI UniFi AC Mesh PRO 1750 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, MIMO 3×3 - venkovní
UniFi AC Mesh PRO je výkonná jednotka pro vytvoření hotspotu v pásmu 2,4GHz/5GHz s technologií Plug & Play Mesh. Ideální pro pokrytí otevřeného prostoru Wi-Fi signálem například náměstí, průmyslové haly a prostranství kolem budov.
UniFi AC Mesh PRO má 3x3 MIMO antény v pásmu 2,4GHz i 5GHz, díky tomu dosahuje propustnosti až 1750 Mbps.UBIQUITI UniFi AC In-Wall 1167 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, MIMO 2x2 - vnitřní
UniFi AC In-Wall je malé AP pracující v pásmu 2,4GHz a 5GHz vhodné pro instalaci na zeď místo datové zásuvky.
Ideální pro pokrytí administrativních budov, hotelových pokojů, studentských kolejí Wi-Fi signálem s propustností až 1167 Mbps.

UniFi AC In-Wall je součástí systému Ubiquiti Enterprise networks a transformuje datovou zásuvku na přístupový bod pro hotelové hosty, nájemníky, studenty nebo zaměstnance.
Největší výhodou je centralizovaná správa a nastavení všech zařízení v UniFi kontroléru.


MIKROTIK DISC Lite5 outdoor klient, anténa 21 dBi, 12°, 802.11a/n, L3 (5GHz)

Výborná jednotka za skvělou cenu. DISC Lite5 je venkovní jednotka s 12° anténou, díky které se hodí, jak pro velmi vzdálené klienty, tak i pro delší spoje bod-bod.
Duální (2x2 MIMO) jednotka od Mikrotiku s reálnou přenosovou rychlostí 98 Mbps.
Bezdrátový modul je navíc vybaven přepěťovou ochranou 10 kV, který zaručuje dlouhou životnost jednotky.

MIKROTIK Cloud Router Switch 106-1C-5S, 5x SFP, 1x SFP+, 1x Combo, Gbit, vč. L5Cloud Router Switch CRS106-1C-5S nabízí skvělý poměr cena/výkon. Dodáván je v indoor case a nabízí 5x SFP + 1x Combo port (Gbit ethernetový port + SFP port). Je tak předurčen pro rozvod optické trasy.

Ideální řešení pro poskytovatele internetu, kteří potřebují modulární řešení. Díky 5x SFPportům a 1x Combo portu (Gbit LAN + SFP port), je předurčený pro rozvod optické trasy, např. v rámci podniku či lokality.
UBIQUITI Gigabitový PoE konvertor 802.3af/24V - vnitřní


Gigabitový POE konvertor slouží pro napájení zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE splitter a podporují napětí 24V. Díky konvertoru můžete napájet POE zařízení na větší vzdálenosti než s běžným pasivním POE injektorem.


UBIQUITI Gigabitový PoE konvertor 802.3af/24V - venkovníGigabitový POE konvertor slouží pro napájení zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE splitter a podporují napětí 24V. Díky konvertoru můžete napájet POE zařízení na větší vzdálenosti než s běžným pasivním POE injektorem.


MIKROTIK OmniTIK 5 ac PoE venkovní AP / hotspot 2x2 MIMO, 802.11a/n/ac PoE, L4

RBOmniTikPG-5HacD OmniTIK ac PoE je 5 GHz venkovní jednotka s licencí L4. OMNITIK má integrované 2 všesměrové antény a podporuje tak moderní protokol 802.11ac. RouterBoard má 5 LAN portů a lze s ním po PoE napájet až 4 další zařízení.

Díky USB portu lze k zařízení připojit 3G modem. Zařízení má integrovanou přepěťovou ochranu.
RouterBordem lze napájet po PoE až 4 další zařízení.


EVBIKE baterie (36V/13AH )


Pohonný akumulátor k sadě EVBIKE. Akumulátor má kapacitu 13Ah při napětí 36V. Maximální dojezd přes 130 km.
Baterie je dodávána s látkovou brašnou.
Baterie má možnost nabíjení 2A nebo 5A nabíječkou. Nabíječku si můžete vybrat podle preferencí. Tento akumulátor je v provedení v plastovém boxu s vyvedeným konektorem pro nabíjení a konektrem pro vybíjení.EVBIKE baterie (36V/15,6AH)

Pohonný akumulátor k sadě EVBIKE. Akumulátor má kapacitu 15,6Ah při napětí 36V. Maximální dojezd přes 160 km.

Unikátní řešení baterie s vysokou kapacitou 15,6Ah (562 Wh). Baterie je dodávána s látkovou brašnou. Baterii je možné umístit do rámu nebo do baťohu, podle vašich potřeba a využití. Baterie má možnost nabíjení 2A nebo 5A nabíječkou.EVBIKE baterie (48V/13AH)Pohonný akumulátor k sadě EVBIKE. Akumulátor má kapacitu . Maximální dojezd13Ah při napětí 48V a dojezd přes 140 km. Unikátní řešení baterie s vysokou kapacitou 13Ah (624 Wh). Baterie je dodávána s látkovou brašnou. Baterii je možné umístit do rámu nebo do baťohu, podle vašich potřeba a využití.

Baterie má možnost nabíjení 2A nebo 5A nabíječkou. Tento akumulátor je v provedení v plastovém boxu s vyvedeným konektorem pro nabíjení a konektrem pro vybíjení.


GWL/POWER nabíječky pro baterie EVBIKE 36V, 48V (LI-ION)
Automatická nabíječka v alu boxu pro EVBIKE Li-ion akumulátory 36V a 48V. Vhodná zejména pro Li-ion 36V, 13Ah, 15,6Ah a Li-ion 48V, 13Ah. Můžete použít i jako náhradní nabíječ například v zaměstnání a nemusíte jej převážet, nebo riskovat, že jej zapomenete doma.

LED indikace nabíjení - červená, automatický přechod do udržovacího režimu při nabití baterie - zelená.


GWL/POWER rychlonabíječky pro baterie EVBIKE 36V, 48V (LI-ION)
Rychlonabíjecí, automatická nabíječka v alu boxu pro EVBIKE Li-ion akumulátory 36V a 48V. Vhodná zejména pro Li-ion 36V, 13Ah, 15,6Ah a Li-ion 48V, 13Ah. Můžete použít i jako náhradní nabíječ například v zaměstnání a nemusíte jej převážet, nebo riskovat, že jej zapomenete doma.

LED indikace nabíjení - červená, automatický přechod do udržovacího režimu při nabití baterie - zelená.


Další novinky můžete sledovat zde.

Nové jednodenní školení MTCNA UPDATE pro obnovení Vašeho certifikátu.

4. ledna 2017 v 12:18
 
 
Nové školení MTCNA UPDATE již za 3 týdny!
Od ledna 2017 jsme pro Vás připravili nový jednodenní obnovovací kurz MTCNA UPDATE, který je vhodný pro všechny, kteří již úspěšně složili zkoušku MTCNA a rádi by si získaný certifikát prodloužili o další tři roky. Za obnovení certifikátu zaplatíte jen polovinu ceny školení MTCNA.

Toto jednodenní školení Vám zajistí přehled o změnách v oblasti Wireless, Firewall, NAT, Mangle, RAW a přehled nových pravidel Fasttrack-connection - Interface list - porovnání výkonu RAW a standardního firewallu. Praktické tipy a ukázky nastavení budou probíhat v průběhu celého školení.

***

MikroTik Certified Network Associate - UPDATE

MTCRE
24. 1. 2017 Obnovení certifikace MTCNA
Po úspěšném složení testu, minimálně na 60 %, získáte oficiální MikroTik certifikát MTCNA - MikroTik Certified Network Associate.
***
S pozdravem

tým i4wifi a.s.
skoleni@i4wifi.cz
+420 277 007 520
 
www.i4wifi.cz