Poslední volná místa na lednová školení MikroTik.

13. ledna 2017 v 8:58
skoleni mikrotik
 
Školení MikroTik již příští týden!
Využijte příležitosti a přihlaste se na lednová školení MikroTik, která začínají již příští týden. Jako první pro Vás máme stále aktuální kurz pro začátečníky MTCNA, kde získáte kompletní přehled o prostředí RouterOS MikroTik, který používá většina poskytovatelů internetu v České republice.

Pokud jste již školení MTCNA úspěšně absolvovali a máte zájem o pokročilý kurz zaměřený na efektivní správu a optimalizaci síťového provozu v prostředí MikroTik RouterOS, vyzkoušejte školení MTCTCE.
Skončila Vám platnost certifikátu MTCNA? Právě pro takové případy jsme jako první v České republice otevřeli obnovovací kurz MTCNA UPDATE. Prodlužte si svůj certifikát o další tři roky během jediného dne a získejte přehled o nových trendech a změnách v RouterOS MikroTik. Dozvíte se, jaké nové funkce přibyly a jak je efektivně používat ve své síti.

Profesionálně vedené kurzy Vás obohatí nejen znalostmi, ale i oficiálními certifikáty MikroTik, které využijete ve svém profesním životě.

Těšíme se na viděnou.

***

Školení MikroTik

MTCNA
Využijte příležitosti a zaškolte své zaměstnance efektivně ve vzdělávacím centru i4wifi a.s. s oblíbenými, tradičními, ale stále aktuálními kurzy pro začátečníky.
MikroTik Certified Network Associate
Oba dva dny tvoří ucelenou součást certifikovaného školení MTCNA MikroTik Certified Network Associate, a proto je třeba se přihlásit na obě části úvodního školení. Po úspěšném absolvování obou částí a složení závěrečné zkoušky získáte certifikát MTCNA.
*
MTCTCE
Pokud jste již úvodní školení systému RouterOS MikroTik úspěšně absolvovali, přijďte se zdokonalit a během jednoho dne
se z Vás stane:
MikroTik Certified Traffic Control Engineer
*
MTCNA-UD
Pokud jste již úspěšně složili zkoušku MikroTik Certified Network Associate a chcete si prodloužit certifikát o další tři roky, přijďte na nově otevřený jednodenní kurz. Za obnovení certifikátu zaplatíte jen polovinu ceny dvoudenního školení MTCNA.
Update MikroTik Certified Network Associate
***
K získání certifikátu je potřeba složit test na min. 60 %, test je v anglickém jazyce. O školení je velký zájem, proto neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

S pozdravem

tým i4wifi a.s.
skoleni@i4wifi.cz
+420 277 007 520
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama