UCRM™ management systém pro ISP

16. ledna 2017 v 16:39 | Michal
Ubiquiti představuje novou verzi platformy UCRM™.

UCRM™ je komplexní systém pro řízení sítě, správu zákazníků a organizaci fakturačních/platebních procesů. Systém nabízí pravidelné fakturace, klientský portál a automatické funkce jako je detekce výpadků klientských jednotek.

Databáze zákazníků

Rychlý přístup k zákaznickým údajům, fakturám a platbám v jediném rozhraní. UCRM™ také zahrnuje integrovanou e-mailovou komunikaci se zákazníky. Karta zákazníka obsahuje informace o využívaných službách, platbách, adresu, umístění na mapě, záznamy o aktivitě, historii zpráv a další. V případě problému je možné se jednoduše podívat na profil zákazníka a identifikovat příčinu. Lze ověřit zda byl účet pozastaven z důvodu nezaplacené faktury, vysokých latencí nebo výpadku klientského zařízení, atd.

Monitoring síťě a upozornění

UCRM™ umožňuje správu sítí, kontrolu zařízení a nastavení upozornění při výpadku. Můžete konfigurovat Traffic shaping a NetFlow monitoring pro Ubiquiti zařízení i zařízení ostatních výrobců. Omezení rychlosti lze nastavit automaticky dle objednané služby zákazníka. UCRM™ zobrazuje latenci, packet loss a další údaje klientských jednotek.

Fakturace a zpracování plateb

UCRM™ nabízí automatické pravidelné fakturace a zabezpečené zpracování plateb. Zákazníci si mohou nastavit automatické platby pomocí platební brány, včetně PayPal, Stripe. Jako správce UCRM™ můžete nastavit odeslání oznámení o neuhrazené platbě nebo automaticky pozastavit přístup k internetu v případě neplatících zákazníků.

Nainstalujte si plnou verzi UCRM™ platformy zdarma bez licenčních poplatků na Debian, Ubuntu. Nebo vyzkoušejte online DEMO s přihlášením: admin/admin.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama