Březen 2017

Staňte se certifikovanými profíky už v dubnu.

31. března 2017 v 16:24
 
"Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje."
Charles Farrar Browne
***

Školení Certifikovaný poradce
pro fotovoltaické systémy již za 5 dní

Jako první pro Vás máme školení na fotovoltaické systémy, kde oficiálně představíme novinku, která nás uchvátila, a my Vás ji naučíme používat jako první v ČR. Využijte této šance a prozkoumejte nový GridFree měnič s automatickou regulací výkonu dle aktuální spotřeby domu. Měnič umí efektivně zabránit nežádoucím přetokům do distribuční sítě. Na školení získáte slevy na vybrané produkty a navíc jeden z Vás dostane cenu v hodnotě 1 500 Kč.
Fotovoltaické systémy
Po úspěšném absolvování závěrečného testu získáte certifikát
Certifikovaný poradce v oblasti fotovoltaiky.
***

Školení MikroTik

Další v řadě máme připravené školení MikroTik MTCNA, které je určeno pro začátečníky, kteří chtějí získat kompletní přehled o prostředí RouterOS MikroTik. Školením Vás provede Jaromír Čihák, který jako jeden z prvních na světě složil oficiální zkoušky a lektorem je již 15 let.
MTCNA
Oba dva dny tvoří ucelenou součást certifikovaného školení MTCNA MikroTik Certified Network Associate, a proto je třeba se přihlásit na obě části úvodního školení. Po úspěšném absolvování obou částí a složení závěrečné zkoušky získáte certifikát MTCNA.
MikroTik Certified Network Associate
*
Posledním dubnovým školením je pokročilý kurz MikroTik MTCTCE zaměřený na efektivní správu a optimalizaci síťového provozu. Pokud jste již úspěšně absolvovali úvodní školení RouterOS MikroTik, přijďte se zdokonalit na jednodenní školení.
MTCTCE
Po úspěšném absolvování se budete pyšnit certifikátem MTCTCE a to už stojí za to.

MikroTik Certified Traffic Control Engineer
*
Na červen jsme připravili něco pro profíky. Pokročilé školení MikroTik MTCRE, kde Vás naučíme dynamické routování s použitím protokolu OSPF v systému MikroTik RouterOS a další vychytávky, tak si ho nenechte ujít.
MTCRE
Oba dva dny tvoří ucelenou součást certifikovaného školení MTCRE. Po úspěšném absolvování obou částí a složení závěrečné zkoušky získáte certifikát MTCRE.
MikroTik Certified Routing Engineer
***
O školení je velký zájem, proto neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

Těším se na Vás

Petra Hájková
skoleni@i4wifi.cz
+420 277 007 520
 

Nové produkty Mikrotik představené na MUM v Miláně

30. března 2017 v 13:14 | MUM
V italském městě Miláno právě probíhá Mikrotik user meeting (MUM) a bylo představeno mnoho novinek. Zde jsou fotky těch nejzajímavějších:


Nová funkce našeho e-shopu

22. března 2017 v 10:07

Stále se Vám snažíme být o krok blíž, proto jsme pro Vás na e-shopu udělali další vychytávku. Abychom Vám ušetřili čas a nákupy na našem e-shopu byli ještě komfortnější, přidali jsme ke každému produktu tlačítko "Do oblíbených", díky kterému naleznete všechny své favority na jednom místě. Po přihlášení do e-shopu se Vám nad správou účtu zobrazí "Oblíbené položky" a můžete rovnou začít nakupovat.

Workshop o soběstačnosti budov

7. března 2017 v 17:19
Fotka uživatele Český ostrovní dům.

Zveme Vás na workshop o soběstačnosti budov, který pořádá Český ostrovní dům. Workshop je sestaven z odborníků a praktiků, kteří se zabývají nástupem udržitelnějších technologií do běžných domácností a budov. Za naši společnost vystoupí Michal Klečka, s přednáškou o ukládání energie.

Oznámení o sloučení společností i4wifi a.s. a ASPA, a.s.

6. března 2017 v 9:14


Sloučení společností i4wifi a.s. a ASPA, a.s.
 sloučení společností
 
Vážený obchodní partnere,

tímto si Vám dovolujeme oznámit, že dne 6. 3. 2017 bylo dokončeno sloučení obchodních společností i4wifi a.s. a ASPA, a.s. Obě společnosti byly po více než 16 letech na distribučním trhu sloučeny do jednoho celku, který bude nyní vystupovat pod názvem:

i4wifi a.s. (IČ 27651851)

Díky této operaci se společnost i4wifi a.s. stává největším specializovaným distributorem v oblasti telekomunikačních sítí v České republice. Zároveň dochází k rozšíření portfolia produktů, např. o pasivní optické sítě, které představují jeden z nejvýznamnějších směrů pro poskytovatele internetového připojení koncovým zákazníkům. Zejména jsme rozšířili nabídku materiálu pro GPON sítě. Dále jistě oceníte širší sortiment užitečných prvků pro instalaci, či jejich lepší dostupnost, kterou díky spojení obou firem zajišťujeme výrazným rozšířením skladových zásob.

Velmi nám záleží na tom, abyste i nadále byli s našimi službami spokojení a aby naše spolupráce pokračovala. Proto na vybrané způsoby dodání máte v okolí Hradce Králové dopravu zboží zdarma až do odvolání.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci.


S úctou tým i4wifi a.s.

 
 
***
Ubiquiti   Mikrotik   LB-link   TP-link
GWL Power   RF elements   EVBIKE   Netis