Staňte se certifikovanými profíky už v dubnu.

31. března 2017 v 16:24
 
"Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje."
Charles Farrar Browne
***

Školení Certifikovaný poradce
pro fotovoltaické systémy již za 5 dní

Jako první pro Vás máme školení na fotovoltaické systémy, kde oficiálně představíme novinku, která nás uchvátila, a my Vás ji naučíme používat jako první v ČR. Využijte této šance a prozkoumejte nový GridFree měnič s automatickou regulací výkonu dle aktuální spotřeby domu. Měnič umí efektivně zabránit nežádoucím přetokům do distribuční sítě. Na školení získáte slevy na vybrané produkty a navíc jeden z Vás dostane cenu v hodnotě 1 500 Kč.
Fotovoltaické systémy
Po úspěšném absolvování závěrečného testu získáte certifikát
Certifikovaný poradce v oblasti fotovoltaiky.
***

Školení MikroTik

Další v řadě máme připravené školení MikroTik MTCNA, které je určeno pro začátečníky, kteří chtějí získat kompletní přehled o prostředí RouterOS MikroTik. Školením Vás provede Jaromír Čihák, který jako jeden z prvních na světě složil oficiální zkoušky a lektorem je již 15 let.
MTCNA
Oba dva dny tvoří ucelenou součást certifikovaného školení MTCNA MikroTik Certified Network Associate, a proto je třeba se přihlásit na obě části úvodního školení. Po úspěšném absolvování obou částí a složení závěrečné zkoušky získáte certifikát MTCNA.
MikroTik Certified Network Associate
*
Posledním dubnovým školením je pokročilý kurz MikroTik MTCTCE zaměřený na efektivní správu a optimalizaci síťového provozu. Pokud jste již úspěšně absolvovali úvodní školení RouterOS MikroTik, přijďte se zdokonalit na jednodenní školení.
MTCTCE
Po úspěšném absolvování se budete pyšnit certifikátem MTCTCE a to už stojí za to.

MikroTik Certified Traffic Control Engineer
*
Na červen jsme připravili něco pro profíky. Pokročilé školení MikroTik MTCRE, kde Vás naučíme dynamické routování s použitím protokolu OSPF v systému MikroTik RouterOS a další vychytávky, tak si ho nenechte ujít.
MTCRE
Oba dva dny tvoří ucelenou součást certifikovaného školení MTCRE. Po úspěšném absolvování obou částí a složení závěrečné zkoušky získáte certifikát MTCRE.
MikroTik Certified Routing Engineer
***
O školení je velký zájem, proto neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

Těším se na Vás

Petra Hájková
skoleni@i4wifi.cz
+420 277 007 520
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama