Co je nového v Mikrotiku?

10. srpna 2017 v 14:25 | MikroTIK
Mikrotik ve svém pravidelném bulletinu představuje novinky z nich některé budou k dispozici už do konce srpna. Konkrétně se jedná o jednotky wAP LTE kit a wAP R.


wAP LTE kit je venkovní jednotka s integrovaným modem, který podporuje sítě 2G, 3G a 4G (LTE) a je tedy ideální do míst, kde není k dispozici připojení k internetu standardně přes Wi-Fi či kabel. Jednotka má zároveň integrovanou 2,4 GHz Wi-Fi a tak se k ní lze snadno připojit mobilem, notebookem či tabletem. wAP R nemá integrovaný LTE modem, jinak se od předchozí jednotky neliší. Volný miniPCI-e slot lze využít buď pro vlastní LTE modem a nebo pro rozšíření Wi-Fi části např. o standard 802.11 ac.Velmi očekávanou novinkou je také jednotka SXTsq Lite5. Jedná se o levnější ekvivalent nejprodávanější jednotky SXT lite5. Parametry jsou shodné, hlavní rozdíl je ve tvaru jednotky, která není kulatá, ale hranatá.
Mikrotik také rozšířil řadu LHG. Těmto jednotkám se často přezdívá UFO antény, což je dáno jejich netypickým vzhledem připomínající UFO talíř. Nyní jsou k dispozici ve variantách LHG HP5 a LHG XL HP5. První z nich má zvýšení výstupní výkon až na 630 mW a druhá k tomu má ještě větší anténu se ziskem 27 dBi. Ostatní parametry jsou shodné.


Mikrotik již na MUMu avizoval, že budou k dispozici Switche s duálním systémem. Je tedy možné si vybrat mezi systémem RouterOS Mikrotik a nebo SwitchOS. Jeden takový switch bude k dispozici v průběhu září. CRS317-1G-16S+RM má celkem 16 šachet, které lze obsadit jak SFP moduly, tak i moduly RJ45. Lze si tedy vytvořit vlastní mix portů. Tento Cloud router switch Switch je určený do racku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hectordyete Hectordyete | E-mail | 15. dubna 2018 v 9:20 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama