Produktové novinky září 2017

11. září 2017 v 11:13 | Martin |  Telekomunikace
Na začátek nového školního roku jsme pro vás připravili opět spoustu zajímavých novinek ať se Vám to "poskytuje" opět lépe.

První novinkou je hi-end 802.11ac router Netis WF2780, který umí současně 2,4 i 5Ghz pásmo a od Netisu nyní můžete používat i občas se hodící opakovač signálu E1+

WF2780 1200 Mbps AP/Router - 2,4 GHz + 5 GHz, 802.11acE1+ 300 Mbps Opakovač Wi-Fi signálu

Ubiquiti se pustilo i do GPON sítí a nyní je možné si rezervovat první ONU jednotky Ufiber NanoG, kompatibilní s řadou typů OLT pro možnost postupné integrace do vaší GPON sítě. Pěkné provedení dokresluje i přepínatelný display s informacemi o LAN i GPON síti.

Druhou "optickou" novinkou od Ubiquiti je špičkový optický Router EdgeRouter Infinity s 8 SFP+ porty

UFiber NanoG - GPON jednotka, SC/APC portEdgeRouter INFINITY - 8x SFP+, 1x Gbit LAN, 16GB RAM, 100W

Podívejte se na celý přehled novinek v pdf nebo přímo na webu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama