Prosinec 2017

i4wifi pomáhá v rámci DigiKoalice

14. prosince 2017 v 15:29 | Martin |  Telekomunikace
i4wifi distribution se stalo členem otevřeného uskupení DigiKoalice, jejímž hlavním posláním je zvýšení digitální gramotnosti v ČR. i4wifi jakožto specialista na síťovou infrastrukturu a vzdělávání nejen v rámci kurzů na skoleni.i4wifi.cz tak přispívá k rozvoji vědomostí právě v oblasti počítačových a bezdrátových sítí.Součástí našeho příspěvku je i bezpečnější provoz nejen bezdrátových sití. V rámci naší technické podpory již zabezpečíme v průměru 15 sítí měsíčně.

Vychytávka od Googlu

13. prosince 2017 v 13:06 | Martin |  Zajímavosti
Pokud zadáte do vyhledávače Googlu název firmy např. https://www.google.cz/search?q=i4wifi, objeví se Vám, vedle standardního vyhledávání i základní údaje o firmě s recenzemi. To má google již delší dobu, ale relativně nedávno přidal i možnost vkládání příspěvků firmy a dotazů zákazníků. Zřejmě nový pokus o formu sociální sítě od Googlu:)

Nedávno také přidal pěknou vychytávku fungující v Chromu po přihlášení do vlastního účtu. Jde o odeslání trasy do obchodu z PC přímo na telefon. Z PC/tabletu, kde řešíte třeba objednávku na osobní odběr si tak bez nějakého zadávání pošlete trasu rovnou do mobilu - Google Maps. Funguje to dobře.


Vaší recenzi na našem profilu určitě uvítáme a děkujeme.

Testovací a ukázková instalace GridFree

11. prosince 2017 v 15:52 | Martin |  Solární technika
Když k nám na Průmyslovou přijedete vyzvednou objednávku anebo pokud si přijedete zdarma nabít svůj elektromobil, všimnete si nové ukázkové a testovací solární instalace.
Vedle umístěná nabíječka sice láká k představě, že nabíjení je prováděno z panelů, ale to jen částečně když zrovna nepřijedete v noci. Tato rychlonabíječka Chademo má přecejen vyšší výkon, než by ji solární panely poskytly.Kvízová otázka na závěr:
Z jakého zapojení získám při takto osvětlených panelech vyšší celkový výkon?

a) z centrálního měniče

Tipy na chytré a úsporné vánoční dárky

1. prosince 2017 v 10:46 Akce

Nechte se inspirovat a vyberte si z nabídky našich chytrých a úsporných dárků. Připravili jsme pro vás výběr toho nejlepšího. Chytrá Wi-Fi LED žárovka, která umí měnit barevné odstíny nebo třeba zásuvka, která kontroluje spotřebu energie. Přesvědčte se sami >>


Novinky prosinec 2017

1. prosince 2017 v 7:17 | Tomáš |  Telekomunikace
Vánoce jsou za dveřmi, svátky jednou nohou ve futrech a my se i v tento sváteční čas podíváme na nejzajímavější novinky z oblasti telekomunikací.

Očekávanou novinkou je designový Wi-Fi router AirCube AC - AP/Router 2,4GHz/5GHz, který vyniká výkonnou anténou a skvělým pokrytím každé domácnosti. Navíc integruje vzdálenou správu UNMS koncových zařízení a podporuje aplikaci Umobile pro rychlé nastavení. Od UBIQUITI se můžete podívat na Vnitřní kameru UniFi Video G3 MICRO.

AIR CUBEVnitřní kamera

Od TP Link vás možná zaujme Chytrá Wi-Fi LED žárovka, která je snadno nastavitelná a umožní vám plynule nastavovat intenzitu osvětlení. A jako poslední zajímavost uvedu GWL/Power Pb záložní/solární akumulátor VRLA GEL 12V navržený pro hluboké vybíjení i cyklické namáhání. Je tak vhodný pro solární i záložní systémy.

žárovkaZáložní akumulátor

Podívejte se na celý přehled novinek v pdf nebo přímo na webu.