Duben 2018

Novinky květen 2018

30. dubna 2018 v 17:00 | Tomáš |  Telekomunikace
Měsíc utekl jako voda a nás čeká další z pravidelných článků o nejzajímavějších novinkách ze světa telekomunikací.

Na začátek představím UniFi nanoHD APod UBIQUITI. UniFi AP nanoHD je postavená na chipsetu Broadcom a podporuje standardy 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2. Má integrované antény 3 dBi pro pásmo 5GHz a 2,8 dBi antény MIMO2x2 v pásmu 2,4GHz. U UBIQUITI ještě zůstaneme a ukážeme si UFiber Loco. UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami UFiber Loco probíhá v softwaru UNMS (Ubiquiti Network Management System). UNMS je komplexní kontrolér pro centralizované řízení všech registrovaných UFiber OLT a jejich klientů UFiber Loco a UFiber Nano. Nabízí intuitivní webové rozhraní, rychlou konfiguraci zařízení, grafické přehledy pro efektivní sledování a odstraňování problémů. Největší výhodou jsou nulové licenční poplatky za používání softwaru.

UBIQUITI UniFi nanoHD AP, 2033 Mbps, 2,4/5 GHz, 802.11ac Wave2, MU-MIMO 4×4 - vnitřníUBIQUITI UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port

Nyní trošku z jiného soudku. CARSPA Měnič s nabíječkou. Měnič s funkcí UPS funguje jako nabíječka, frekvenční měnič a off-line UPS současně. Výhodou oproti standardním uzavřeným UPS je možnost větších kapacit baterií, snadná výměna a nejste odkázáni na často drahé baterie přímo od výrobce UPS. S tímto měničem můžete použít jakoukoliv GEL nebo AGM baterii, které jsou pro zálohování vhodné. Technologie měniče zajistí, že Vaše zařízení pracuje nepřetržitě i po výpadku proudu. Měnič má trvalý výkon 600W a v případě špičky spotřebiče je schopný dodat až 1200W. Je vhodný pro zálohování všech spotřebičů včetně menší indukční zátěže - např. čerpadla. jelikož využívá na výstupu čistou sinusovku.
Pro zálohování standardní lednice použijte model s výkonem 2000W z důvodu vysokých rozběhových proudů.
A poslední novinkou bude UltraDish TP-400, směrová anténa s TwistPort konektorem od společnosti RF elements, která se vyznačuje symetrickým vyzařovacím úhlem, snížením bočních laloků a ziskem 24.5dBi.

CARSPA Měnič s nabíječkou 12V/230V 600W, čistá sinus, CARSPA CPS600-122RF elements UltraDish TP-400 - Směrová anténa s TwistPortem - 24,5 dBi (5 GHz)

Podívejte se na celý přehled novinek v pdf nebo přímo na webu.