Novinky srpen 2018

31. července 2018 v 19:38 | Tomáš |  Telekomunikace
Pokud v těchto parných dnech neležíte u vody, možná Vás osvěží alespoň čerstvý přehled novinek ze světa telekomunikací.

Rád bych představil RF elements TwistPort adaptér, který umožní snadné připojení na antény s TwistPortem. Integrace do TwistPort "ekosystému" zajistí řadu výhod jako jsou nízké ztráty, vysokou škálovatelnost a bezproblémové umístění více antén na jeden stožár. TwistPort adaptér disponuje speciálními koaxiálními konektory, které jsou bez závitu, takže spojení adaptéru a rádiového zařízení je rychlé a jednoduché. Rocket jednoduše do adaptéru zatlačíte. Při odpojení jednotky od adaptéru jen stačí zmáčknout pojistku a jednotku vyndat. Jako další určitě potěší nové barevné kryty, jako je UBIQUITI Kryt pro UniFi nanoHD. UniFi nanoHD jednotky s volitelnými kryty elegantně dotváří ničím nerušený styl vašeho interiéru.

RF elements TwistPort adaptér pro UBNT Rocket Prism 5AC a airFiber 5XUBIQUITI Kryt pro UniFi nanoHD, vzor maskáč - sada 3 kusů

Od UBIQUITI nabídneme UBIQUITI UFiber Loco - GPON jednotka Sada 5 kusů. UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna. A poslední UBIQUITI Parabola 27dBi pro jednotky PrismStation. Parabolická anténa se skvělým vyzařovacím úhlem 6,5° a ziskem 27dBi pro jednotky PrismStation, IsosStation a LTU v 5GHz pásmu.
Díky exceletní směrovosti je parabolická anténa U-OMT-Dish ideální pro venkovní spoje Bod-Bod nebo pro klientské zařízení. Úhel hlavního vyzařovacího laloku je ve vertikální i horizontální polarizaci 6,5°.

UBIQUITI UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - sada 5 kusůUBIQUITI Parabola 27dBi pro jednotky PrismStation, IsoStation, LTU, 5GHz

Podívejte se na celý přehled novinek v pdf nebo přímo na webu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nfcQuilE nfcQuilE | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 23:26 | Reagovat

cialis pills <a href="https://forumdemulheres.com/#">tadalafil liquid</a> cialis generic <a href=https://forumdemulheres.com/#>generic tadalafil</a>

2 byherype byherype | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 15:57 | Reagovat

viagra pills <a href="http://www.bitcapblog.com/">sildenafil 20 mg</a> viagra no prescription <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra generic</a>

3 byherype byherype | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 17:40 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://www.bitcapblog.com/">sildenafil price</a> viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">buy viagra</a>

4 bfcPLUPS bfcPLUPS | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 22:42 | Reagovat

viagra samples <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra online without prescription</a> discount viagra <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra online without prescription</a>

5 super super | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 13:12 | Reagovat

Hello!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama