Novinky říjen 2018

30. září 2018 v 23:10 | Tomáš |  Telekomunikace
Den se se dnem sešel a je tu nový měsíc a s ním i pravidelný přehled novinek z oblasti telekomunikací:

UBIQUITI LiteAP GPS je přístupový bod 5GHz s integrovanou sektorovou anténu s vyzařovacím úhlem 90°. Podporuje normu 802.11ac a GPS synchronizaci, díky tomu dosahuje vysoké propustnosti 450+ Mbps. LiteAP GPS má vestavěnou sektorovou anténu MIMO2x2 se ziskem 17dBi a GPS modul. Přesná synchronizace rámce GPS umožňuje společně umístěným zařízením vysílat a přijímat data bez vzájemného ovlivňování, tím dosahuje větší stability sítě. Další novinkou je Goowei Energy Pb záložní akumulátor. Trakční gelové akumulátory řady OTL. Jedná se o uzavřené olověné akumulátory v provedení VRLA. Jde o konstrukci, při níž dochází k regulaci vnitřního tlaku pomocí ventilů (VRLA - valve regulated lead acid = ventilem řízené olověné-kyselinové akumulátory). Technologie GEL znamená, že baterie neobsahuje elektrolyt v kapalném skupenství. Elektrolyt je ztužen v hybridním gelu (kombinace s AGM), a tím je pevně vázán v útrobách článků baterie, čímž je vyloučen jeho únik. Extra silná mřížka článků zajišťuje vysokou cyklickou odolnost baterie.

UBIQUITI LiteAP GPS - AirMAX AC, 17 dBi, MIMO 2x2, outdoor 5 GHz, 90° sektor, 1x Gbit LANGoowei Energy Pb záložní akumulátor VRLA GEL 12V/14Ah (OTL14-12)

Uživatelé Ubiquiti jistě rádi uslyší o novém UniFi Cloud Key Gen2 Plus. Ten má předinstalovaný software UniFi a UniFi Video pro centralizovanou správu hotspotového systému UniFi a kamerového systému UniFi Video. Podporuje Bluetooth pro rychlou konfiguraci přes mobilní aplikace. UniFi Cloud Key kombinuje to nejlepší z lokální a cloudové správy zařízení. Video záznam ukládá přímo na vestavěný 1TB HDD, který lze vyměnit až za 5TB (2.5" SATA). Navíc má integrovanou baterii jako automatickou ochranu při ztrátě napájení. A jako poslední se podíváme na SOLARIX Instalační kabel CAT6 UTP LSOH. Tento instalační kabel z produktové řady Solarix - kategorie 6 s označením SXKD-6-UTP-LSOH je vysoce kvalitní kabel určený pro horizontální rozvody strukturované kabeláže.

UBIQUITI UniFi Cloud Key Gen2 Plus - Centrální správa UniFi, UniFi Video, 1TB HDDGWL/Power Ostrovní solární elektrárna OffGrid 2000SOLARIX Instalační kabel CAT6 UTP LSOH 305m box

Podívejte se na celý přehled novinek v pdf nebo přímo na webu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama