Únor 2019

Novinky únor 2019

19. února 2019 v 16:52 | Míša |  Telekomunikace
Jarní počasí se už maličko hlásí o své slovo, ale zdaleka to ještě není na dlouhé pobyty v přírodě. Zkraťte si čekání na opravdové jarní dny. V teple a pohodlí se podívejte na novinky za světa telekomunikace.

První z novinek je MIKROTIK ACGPSA Anténa GPS 26dBi, SMA. GPS Anténa od Mikrotiku se ziskem 26 dBi. Anténa má dlouhý 5m kabel, lze ji tak umístit i ven. Spodní plocha je magnetická a tak ji lze snadno uchytit. Rozměry antény jsou 46,5 x 26,5 x 12,5 mm. Další novinkou od Mikrotiku je powerline adaptér MIKROTIK PWR-line AP. Nabízí pohodlné řešení pro vaši domácí síť. Jednotka umožňuje připojit další zařízení po LAN a nebo Wi-Fi 2,4 GHz ve standardu 802.11n. Jednoduše stiskněte tlačítko párování na adaptérech a za několik minut vytvoříte powerline síť se 128-bitovým šifrováním AES pro zabezpečení sítě a ochranu dat.


Od Mikrotiku může přijít vhod LTE modem pro všechny sítě mobilních operátorů MIKROTIK LHG 4G kit. Zařízení vhodné i do velmi odlehlejších oblastí, kde není dostupné standardní připojení přes Wi-Fi nebo linkou, nicméně je zde dostupná LTE služba od mobilního operátora. Zařízení podporuje LTE/4G připojení. Uvnitř jednotky je integrovaná rychlý modem s podporou downloadu až 150 Mbit/s a uplinkem až 50 Mbit/s. Stejně jako další novinka mezi modemy MIKROTIK SXT 4G kit. SXT 4G kit je venkovní jednotka s integrovaným kvalitním LTE modemem Cat4 umožňující přenosové rychlosti až 100Mbit/s pro všechny sítě mobilních operátorů. Zařízení podporuje LTE/4G připojení. Uvnitř jednotky je integrovaný rychlý modem s podporou downloadu až 100 Mbit/s a uplinkem až 50 Mbit/s. Jednotka má dva ethernetové porty.


Podívejte se na celý přehled novinek a aktuálních informací na našem webu.