Březen 2019

Fotoreportáž ze stěhování i4wifi

31. března 2019 v 15:01 | Martin
Celkově úspěšně jsme se přestěhovali nejen na novou o 600m vzdálenou adresu K Hrušovu 4, ale i do nového eshopu, který již od pátku běží na www.i4wifi.cz. Ještě dnes makají ajťáci na dotažení některých funkcí (aktuálně na uplatňování slevových kupónů a bonus programu íčka).
Na vše už mají jen pár hodin, ale vypadá to nadějně:) Každopádně za poslední 3 měsíce odvedli neuvěřitelné množství práce nebo spíše kódu, a patří jim za to velký dík.

Za poslední 3 měsíce se také přestavovalo nové sídlo k našim představám, aby i pro vás, zákazníky, bylo co nejlepší a nyní se pojďte podívat jak probíhalal přeměna vybraných částí.

Začněme na obchodě, kde Vám vytvoříme objednávku nebo můžete zaplatit za objednávku z webu.

Stav na konci ledna 2019:

a následují postupné proměny:Poté přecházíme na výdej, který ještě v únoru vypadal následovně:
Přesouváme se do 1. patra a takto jsme pro vás připravovali školicí místnost:


Produkt manažeři jsou v "open space" naproti školící místnosti a takto to na začátku vypadalo.
Pokud Vás bude nějaké zařízení zlobit, tak reklamace jsou naproti obchodu a takto vznikala místnost servisu:Ano, zde vznikly nové dveře:


Na závěr dva různé celkové pohledy na budovu "před a po".Jste k nám vítaní a při vyzvednutí Vaší objednávky na Vás čeká malý dárek:)

Kontakty i4wifi nalznete jako obvykle na stránce: https://www.i4wifi.cz/kontakty


Novinky březen 2019

15. března 2019 v 11:27 | Michaela |  Zajímavosti
Jaro nám klepe na dveře, sluneční paprsky sílí Je ideální čas připravit se na efektivní sběr energie s pomocí našich solárních produktů.

První ze solárních novinek je GWL/Power solární MPPT regulátor. Vysoce výkonný MPPT regulátor slouží pro kontrolu toku energie ze solárního panelu nebo napájecího zdroje do baterií a spotřebiče. Pracuje se systémy na 12/24/36 i 48 V a s proudy do 60 A. Maximální vstupní napětí je až 200V. Další novinkou je solární elektrátna GridFree 2000M, obsahuje 2kW měnič s limiterem, který vyrábí energii přesně dle spotřeby domu bez přetoků do distribuční soustavy. Obsahuje 8 ks solárních polykrystalických 280Wp panelů včetně potřebného příslušenství.


Do výčtu všech solárních novinek samozřejmě patří solární PWM regulátor pro kontrolu toku energie ze solárního panelu do baterií a spotřebiče. Pracuje jak s napětím 12 V, tak i 24 V s proudy do 20 A. Navíc je vybaven výstupem 5V USB pro přímé napájení spotřebičů (telefony, tablety, Raspberry Pi, apod.)


Podívejte se na přehled všech našich fotovoltaických produktů a připravte se na novou úspornou sezónu.

Stěhování i4wifi a nový eshop

10. března 2019 v 11:21 | Martin |  Zajímavosti
Pokud sledujete stránky i4wifi.cz, možná jste již zaregistrovali zprávu o našem stěhování do nových prostor. Od 1.4. budeme na nové adrese K Hrušovu 4, což je prakticky "za rohem" od současného působiště. Mapku a více informací naleznete na této stránce.

 

Tato adresa platí nejen pro vyzvedávání zboží na osobní odběr, ale i zasílání případných reklamací.

V souvisloti s novým sídlem i upravujeme otevírací dobu, která vyhovuje většímu počtu požadavků od vás našich zákazníků, kteří k nám chodíte osobně.
Nově si budete moct vyzvednout zboží o hodinu dříve tj od 8:00.

Nová otevírací doba od 1.4:
pondělí - pátek
8:00 - 18:00

Příjem a výdej reklamací:
pondělí - pátek
9:00 - 17:00

Náš nový sklad a kanceláře se nachází v průmyslové zóně s vjezdem z Průmyslové ulice na ulici K Hrušovu.
Z ulice K Hrušovu sledujte navigační cedule, které vás navedou až na parkoviště u prodejny.

MHD se k nám dostanete ze stanice metro A Depo Hostivař a dále autobusy č. 208, 366, 163 na zastávku Ústřední.
Alternativně z jiných směrů lze vystoupit na zastávce Rádiová, kde jezdí další autobusové linky. Ze zastávky Rádiová je pěší trasa delší.

V pátek 29.3. máme zavřeno

Ano, abychom vše stihli, musíme v pátek 29.3. z důvodu stěhování omezit vyzvedávání osobních odběrů a zasílání zásilek. Vše zvládneme přes pátek a víkend tak, abychom mohli perfektně fungovat opět 1.4. již na nové adrese, kde na vás bude při vyzvdnutí objednávky čekat malý dárek a pokud budete mít zájem, rádi Vás provedeme po nových prostorách.

Nový eshop


Během pátku 29.3. se také můžete setkat s výpadky webu i4wifi.cz , jelikož pro Vás připravujeme nový eshop, který během pátku budeme nasazovat na ostré adrese i4wifi.cz

Přehlednost webu ponecháme tak, jak jste zvyklí a navíc eshop bude mít další nové funkce pro usnandnění nákupu.

1) Plně responzivní design pro mobilní zařízení
2) Okamžitý nákup přímo z produktu
3) Parametrické vyhledávání
4) Volba zasílání faktury elektronicky na uvedený e-mail
5) Možnost datového napojení
6) Technická podpora přímo v detailu produktu
7) Funkce "Pamatovat si nastavení filtrů a řazení po vyhledávání", kterým si můžete uložit nastavení filtrů a řazení po vyhledávání. Standardně se filtry při každém vyhledávání vymažou, aby nedošlo ke zkreslení relevance výsledků hledání.
8) Volba zobrazovaných sloupců v košíku
9) Funkce oblíbených položek pro urychlení nákupu
10) a mnoho dalších drobných vylepšení...

Na eshopu nyní tvrdě děláme, aby byl "vychytaný" před jeho ostrým spuštěním 29.3.

Zde malá ukázka:


Aktuální informace sledujte na našem webu www.i4wifi.cz.

Správný čas pro instalaci solární elektrárny je tu!

8. března 2019 v 14:47 | Martin |  Solární technika
PŘIPRAVTE SE NA SOLÁRNÍ SEZÓNU 2019 A CHYTEJTE PRVNÍ JARNÍ PAPRSKY DO SVÉ PĚNĚŽENKY
***
Přes zimu nám solární elektrárny nevyrábí více než 20% toho, co umí vyrobit v mnohem lepších podmínkách od března do září.

Pokud uvažujete o pořízení fotovoltaiky na svou střechu, a tím začít šetřit na spotřebě elektřiny, je nyní ten ideální čas! Využijte tak celý rok od začátku s elektrárnami GridFree, které jsou nyní díky poklesu cen solárních panelů o cca 20% levnější než loni. Větší pokles cen již není očekáván, jelikož hlavním důvodem bylo zrušení vysokých dovozních cel právě na solární panely.
Tip
Víte kolik elektrické energie vyrobí jeden 300Wp solární panel za rok?
Odpověď zjistíte v naší technické podpoře.
***
Ještě více energie Vám vyrobí solární elektrárny GridFree, které dodáváme v těchto variantách:
GridFree 250
Začít lze i s málem. Solární panel Poly 280Wp a mikroinvertor 230V/248W tvoří efektivní, levný a snadný způsob vlastní výroby el. energie se zachováním připojení na síť. Zbrzděte si svůj elektroměr!
4.890,- Kč
***
GridFree 250 fullblack
Sestava se zvýhodněnou cenou obsahuje celočerný solární panel Mono 300Wp
a mikroinvertor 230V/248W. Monokrystalický celočerný panel bude slušet každé střeše.
5.690,- Kč
***
GridFree 500
Ideální sestava pro krytí trvalé spotřeby, která obsahuje 2x solární panel Poly 280Wp a mikroinvertor 230V/500W. Jedná se o nejoblíbenější sadu s mikroměničem roku 2018.
9.549,- Kč
***
GridFree 1000
Kompletní solární elektrárna GridFree 1000 obsahuje 1kW měnič s limiterem, který vyrábí energii přesně dle spotřeby domu bez přetoků do distribuční soustavy. Obsahuje 4 ks solárních polykrystalických 280Wp panelů + příslušenství. Snadný způsob spojení vlastní výroby el. energie se zachováním připojení na síť.
17.890,- Kč
***
GridFree 2000
Kompletní solární elektrárna GridFree 2000 obsahuje 2kW měnič s limiterem, který vyrábí energii přesně dle spotřeby domu bez přetoků do distribuční soustavy. Obsahuje 8 ks solárních polykrystalických 280Wp panelů včetně potřebného příslušenství.
29.990,- Kč
***
GridFree 2000 fullblack
Kompletní solární elektrárna GridFree 2000 obsahuje 2kW měnič s limiterem, který vyrábí energii přesně dle spotřeby domu bez přetoků do distribuční soustavy. Obsahuje 8 ks krásných celočerných solárních 300Wp panelů včetně potřebného příslušenství.
36.990,- Kč
***
Kompletní držák solárních panelů k elektrárnám GridFree
Precizní, na instalaci jednoduchý, kompletní držák SC pro dva solární panely s výškou rámu 40 mm. Obsahuje všechny potřebné díly pro upevnění dvou panelů na sedlovou střechu.
1.999,- Kč
***
Tip
Držáky můžete zakoupit i jako jednoltivé díly pro různě konfigurovatelná pole soláních panelů. Více informací naleznete na této stránce.

Víte, že elektrárny GridFree lze rozšířit i o baterie?
Jak na to se dozvíte v naší technické podpoře.
***
Pokud hledáte řešení na místo bez přípojky 230V, například na chatu, máme pro Vás cenově dostupné řešení.
OffGrid 2000
Tato sestava obsahuje vše pro instalaci malé ostrovní elektrárny pro Vaši chatu. Výběr komponent zohledňuje nabíjení přes všední den a využívání energie přes víkend. Instalovaných 540Wp je však využitelných vždy!
25.460,- Kč
***
Nová výkonná řada regulátorů EPsolar
Pro ostrovní elektrárny jsme v minulém roce zařadili novou řadu solárních regulátorů EPsolar XTRA, které se velmi osvědčily a staly se nejprodávanějšími regulátory prakticky okamžitě. V různých výkonech je naleznete zde.

Novinkou je pak nejvyšší řada regulátorů EPsolar série TracerAN, která umožňuje připojení až čtyř standardních panelů v sérii, díky zvýšenému vstupnímu napětí až na 200V.
***
Solární MPPT regulátor TracerAN
Aktuálně dostupná 60A verze pak umí
bez problému zpracovat pole solárních panelů s celkovým výkonem 3000Wp.
Hlavní výhody TraceAN:
  • Možnost spojování více regulátorů
  • Integrovaná relé pro spínání spotřebičů, externích generátorů apod.
  • Zároveň zvládnou komunikaci přes RS485 i MODBUS - napětí baterie lze měnit uživatelsky
6.730,- Kč
***
LAN ovladač s relé V3.0
Pokud chcete sledovat výkon celého systému, doporučujeme použít univerzálního všeuměla LAN ovladač V3. Umí komunikovat, ovládat a zobrazovat stav elektrárny přímo na Vašem mobilu.
1.406,- Kč
***
Tip
Podívejte se na příklad řízení systému závlahy na poli, bez přípojky elektrické energie pomocí LAN ovladače. Příklad automatizace v zemědělství naleznete na této stránce.
Všechny novinky ze solární techniky za super ceny naleznete zde.
***
Ubiquiti Mikrotik TP-link
RF elements Turis Omnia Netis
Uvedené ceny jsou v Kč bez DPH a platí od 8.3. do 24.3. 2019, do odvolání nebo vyčerpání interních skladových zásob. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete vždy po přihlášení
na www.i4wifi.cz. Toto obchodní sdělení Vám bylo zasláno společností i4wifi 100MEGA distribution s.r.o na základě Vaší registrace nebo nákupu na e-shopu i4wifi.cz.