Listopad 2019

Specializovaný distributor roku 2018

18. listopadu 2019 v 17:58 | Míša |  Zajímavosti
ChannelWorld každým rokem pořádá ChannelWorld Awards, kdy se vyhodnucují nejlepší IT distributoři a výrobci.
Velice si vážíme důvěry našich zákazníků a partnerů. Děkujeme za vaši přízeň a podporu. Díky Vám jsme druhý Specializovaný distributor roku 2018. Polepšili jsem si tak od minulého roku o jednu příčku.
Uděláme vše pro to, abychom příští rok dosáhli na zlatou pozici.
Jako nejlepšího síťoivého výrobce jste zvolili značku z našeho portfolia TP-LINK.

DVB-T2 - buďte připraveni

6. listopadu 2019 v 16:44 | Míša |  Telekomunikace

Nenechte si zkazit požitek ze sledování Vašich oblíbených pořadů a získejte ještě něco navíc.Počínaje podzimem 2019 a konče polovinou roku 2020, se budou postupně vypínat vysílače se starým standardem DVB-T, které budou postupně nahrazovány sítěmi DVB-T2.


Nechcete se zabývat technickými záležitostmi spojenými s přechodem na DVB-T2? Máme pro Vás snadné a výhodné řešení s možností výběru dalších programů mimo standartní programovou nabídku. Internetová televize neboli IPTV umožňuje šíření televizního vysílání pomocí internetového připojení, které máte doma, na chalupě nebo na cestách. Stačí, když máte v daném místě připojení k internetu a všechny oblíbené kanály máte ihned k dispozici. S IPTV set-top boxy a Sledování TV si vyberete až 150 kanálů, které můžete sledovat v telefonu, tabletu či notebooku.
Využijte naší jedinečné nabídky a ulehčete si tak cestu ke kvalitnějšímu Sledování TV.