Akce

TOP100 ICT společností - 2008

20. června 2008 v 16:02 | Martin
Na včerejším galavečeru byly vyhlášeny výsledky Computerworld TOP 100 ICT společností v České Republice. Celkem bylo vybráno 153 společností
Společnost i4wifi a.s. se umístila na skvělém 63. místě.

i4wifi MTB 24hours

18. června 2008 v 7:24 | Michal
Přemýšleli jste někdy zúčastnit se nečeho nevšedního, co prověří Vaši fyzičku a kde si možná sáhnete až dno Vašich sil? Takovým byl pro čtyř členný team i4wifi závod 24hours MTB 2008. I4wifi celou akci zastřešovala jako generální sponzor. Kromě našeho teamu, kterému jsme po celou dobu závodu drželi palce jsme se na akci prezentovali stánkem, kde bylo možné zakoupit naše výrobky za speciální cenu - hitem se stalo házecí letadlo za 50kč:). K vidění byla také funkční nástěnka přibližující jak snadné je stát se poskytovatelem WIFI internetu. Celý průběh akce si můžete spolu s popisy prohlednou zde:
Páteční stavba stánku. Večer se neprodávalo, všichni jen chlastali, nemělo to smysl. Ráno jsme si přivstali a okolo 7 již stánek téměř stál, některé učastníky stanového městečka probudil tlukot našeho kladiva:)
Vitrínka s produkty. Zapomělo se na boční stěny a tak jsme je museli zalepit páskou. Jinak vitrínka vypadá hezky.
A zde je k vidění naše největší chlouba - plně funkční nástěnka. Nechybí tam ani pouliční lapma:). Nyní je k vidění v naší prodejně i4wifi.
Závod začal startem ala "le mans" během přes malý okruh tratí rovnou ke strojům. Za nás jako první startoval Mirek Opletal. Najdete ho na fotce?
V posledním kole začalo pršet a dokonce padat kroupy! To nás, ale neodradilo a dojeli jsme do cíle 6 minut před koncem celého závodu. Z 206 závodníků jsme se umístili na krásném 58 místě. Gratuluji!

Firemní akce aneb práce není vše :-)

6. června 2008 v 15:30 | Michal Š.
Není nad to se občas po práci odreagovat ;) U toho samozřejmě nesmí chybět dobré jídlo, pití, fajn lidi... Je cool posedět s kolegy jinde než v kanceláři, zvlášť když jde útrata na účet firmy ;) Tak jsme takhle ve středu vyrazili na bowling. Každý si mohl ověřit svoji přesnost, sílu, soutěživost a hlavně velikost žaludku :D Dobře jsme si zahráli, pokecali, najedli, napili... zkrátka večer se vydařil. Příště bychom mohli jít na bilec... ;)
A na závěr příslovím - jeden obrázek vydá za 1000 slov, připojuji 5000 slov :-)

MTB 24 - 2008 slavobrána i4wifi

1. června 2008 v 13:16 | Tech
Letos jsme opět sponzorem cyklistické akce MTB 24 - http://www.24hours-mtb.com/index.php
Tentokrát budeme vidět mnohem více než dříve. Zde je špionážní foto cílové slavobrány, v barvách a s logy i4wifi a.s.
Další informace o této akci najdete na odkazu - http://www.i4wifi.cz/?inc=inc/_htm/mtb24-2008/index.html

FTTx forum 2008

23. května 2008 v 10:21 | Mikuláš
Vzhledem k tomu, že se naše společnost snaží nabízet zákazníkům (především ISP) nová řešení. Aktivně se v posledním půl roce rozjela "OPTIKA" a proto ani my jsme nemohli na FTTx foru chybět.
Více informací o akci naleznete zde:
Byli jsme uvedeni jako partneři akce (během cofee breaků se promítalo i naše logo)
Takto hezký stánek jsme měli.
Vystavovali jsme:
  • Backbone zařízení - řešení pro pásma 60GHz (novinka) 10GHz a 5,8 GHz
  • Alternativní řešení napájení (solární panely + napájení z veřejného osvětlení)
  • Switche od TP-LINKu s miniGBIC moduly a TP-LINK media konvertory
  • Prezentace produktů od 3M - Fibrlok II
  • Funkční SKYPE telefon
Každý kdo chtěl si od nás mohl odnést nejen kvalitní informace :-) ale také malý dárek v podobě reklamních předmětů TP-LINK. K dispozici byli "lepítka", propisky, podložky pod myš, kalendář...
Také jsme si šikovně rozšířili místo k umístění reklamních letáků.
Foto kolegů:

MUM Krakow 27 - 28.02.2008

21. května 2008 v 8:29
Ve dnech 27 a 28. února se v polském Krakowě uskutečnil tzv. MUM neboli Mikrotik user meating, kterého se zúčastnila i naše firma. Jako ukázkové produkty jsme dovezli několik antén, Weather Station a 60GHz jednotku, která se okamžitě stala terčem pozornosti nejednoho návštěvníka.
Velice veselé bylo sledovat také "dražbu" posledních pár kusů PoE, které se p. Sedlák ujal vskutku bravurně. Někteří polští návštěvníci byli schopni za jeden kus zaplatit až pětkrát větší cenu než je standartně v naší nabídce.
K vidění též bylo i několik zajímavých roduktů od UBNT a samozřejmě od Mikrotiku.
Detail 60GHz jednotky a Weather Station v kombinaci s NanoStation
Detail našich produktů
Naše prezentační TV velkoryse zapůjčená od p. Tökölyho
 
 

Reklama