Akce

Propustnost naší sítě se zvýšila průměrně o 36%!

30. listopadu 2008 v 16:07 | Tech

Odborně-technické školení v i4wifi!

14. listopadu 2008 v 15:41 | dar
Ve čtvrtek 13.11. se v prostorách naší firmy uskutečnilo první rozsáhlé odborně-technické školení (OTŠ). Velký zájem o toto školení se projevil v naplněnosti kurzu - kapacita všech 30 míst byla vyčerpána téměř ihned po zveřejnění nabídky tohoto školení.

Školení se skládalo ze čtyř částí-Optika, Nastavitelné switche TP link, páteřní spoje 60GHz a VOIP

Účastníci obdrželi mimo fundovaných výkladů a prezentací hned několik bonusů v podobě celkem 4 poukázek na zvýhodněný nákup souvisejících produktů (vždy jedna k dané oblasti) a malého dárku - laserového ukazovátka. Samozřejmostí byl certifikát o absolvování školení.

Podle výsledků ankety byla drtivá většina účastníků s úrovní školení velmi spokojena, zájem byl poměrně rovnoměrně rozdělen mezi všechny oblasti,s mírným předstihem před ostatními byly nastavitelné switche TP link.

Těšíme se na další setkání v rámci školení u nás v I4wifi!!!

Vyměňte svůj starý HW za nový!

22. září 2008 v 10:48 | Michal
RouterBoardy postavené na Router OS Mikrotik se v podstatě staly synonymem pro síť. Vzhledem k jejich téměř invaznímu rozšíření pak není divu, že se čas od času objeví nějaký ten nefunkční nebo problémový kousek. Mikrotik nezaspal na vavřínech a vydal několik servisních manuálů které napomáhají identifikovat a potažmo i řešit nejčastější chyby. Podívat se můžete zde: 133, 532.
Pokud jste zjistili, že Váš oblíbený kousek již nadobro odešel do věčných lovišť křemíkového nebe a navíc ani není v záruce či je snad mechanicky poškozenej (např. poškrábánej, vytopenej, vyhořelej ..) nevěšte hlavu.
Máme pro Vás nabídku jakou nikde nenajdete! Pošlete ho k nám a získejte slevu téměř 600 korun na koupi unikátní 5 GHz klientské jednotky od Ubiquity!
Tato akce se týká i všech nefunkčních AP, miniPCI karet a PCI karet kdy získáte slevu při koupi nového produktu. Více čtěte http://www.wifizdarma.cz/.
Podmínky výkupu včetně on-line formuláře pro výkup pak najdete na adrese: http://www.i4-wifi.com/WifiForm/zadost_o_vymenu.html

Elegantní propiska s ukazovátkem a pamětí

3. září 2008 v 13:21 | Tech
Kromě pravidelných novinek v oblasti WIFI produktů Vám čas od času nabídneme i nějaký ten dárek. A právě nyní pro Vás připravujeme exkluzivní dárek v podobě elegantní propisky s vestavěným laserovým ukazovátkem a s 32MB USB flash pamětí.
Jak dárek vypadá se můžete podívat zde. A ještě jedna informace, která se může hodit: flash paměť není naformátovaná. Postup jak paměť naformátovat pomocí programu Paragon Partition Manager naleznete zde.

MikroExpo 2008 - přednášky

25. července 2008 v 22:56 | Tech
Zajímají Vás přednášky přednesené na MikroExpu 2008?
Ke stažení je přednáška o zrádcovství ČTU, které nechrání svrchované území České republiky, ale svévolně dopuští, aby nás omezovali okolní cizácké národy. Opět prohlašujeme - je to politika Mnichovkých zrádců, je to novodobý Protektorát Böhmen und Mähren. Stáhnout přednášku (PDF)
Jaké jsou možnosti použití frekvencí na 40 GHz? Informace najdete v přednášce u technologiích MMW nad 40 GHz. Stáhnout přednášku (PDF)
Záznam přednášek na Mikro-Expu 2008 můžete shlédnout na webu Stream.cz - http://www.stream.cz/video/6/112371-mikroexpo-2008-prednaska-spolecnosti-i4wifi-a-s

MikroExpo 2008 - foto

25. července 2008 v 20:19 | Tech
Dne 16/7/2008 jsme se zůčastnili akce MikroExpo v Uhreském Hradišti - http://www.mikroexpo.cz. Pokud jste na MikroExpu nebyli, pak přinášíme tyto fotografie:
Pohled na náš stánek, kde běžela prezentace našich nejpopulárnějších výrobků na velkém LCD monitoru. Součástí naší nabídky jsou i páteřní spoje UNI a QAM a vysokorychlostní spoje v pásmu 60 GHz - Gigawavelink.
Středem zájmu byl i demonstrační spoj dvou jednotek Gigawavelink GWL/Radio GW60-16 http://www.gigawavelink.com/. Pokud máte zájem o toto řešení, neváhejte nás v i4wifi kontaktovat.

MikroExpo

9. července 2008 v 13:19 | Kuba
Dne 16. 7. 2008 se bude konat v Uherském Hradišti v kongresovém sále Klubu Kultury již druhá mezinárodní akce v oblasti bezdrátové komunikace a užití systému Mikrotik.
Akce je přednáškového typu a všichni příchozí se mohou podělit o své zkušenosti se systémem Mikrotik.
Na této akci bude jedním z přednášejících i předseda představenstva i4wifi a.s. pan Sedlák, který bude povídat o bezlicenčních pásmech nad 40GHz.
Chcete si ho také poslechnout, stejně jako dalších 12 přednášejících?
Není nic jednoduššího, lze si u nás objednat vstupenky na tuto jedinečnou akci.
Oficiální stránka akce: www.mikroexpo.cz

TOP100 ICT společností - 2008

20. června 2008 v 16:02 | Martin
Na včerejším galavečeru byly vyhlášeny výsledky Computerworld TOP 100 ICT společností v České Republice. Celkem bylo vybráno 153 společností
Společnost i4wifi a.s. se umístila na skvělém 63. místě.

i4wifi MTB 24hours

18. června 2008 v 7:24 | Michal
Přemýšleli jste někdy zúčastnit se nečeho nevšedního, co prověří Vaši fyzičku a kde si možná sáhnete až dno Vašich sil? Takovým byl pro čtyř členný team i4wifi závod 24hours MTB 2008. I4wifi celou akci zastřešovala jako generální sponzor. Kromě našeho teamu, kterému jsme po celou dobu závodu drželi palce jsme se na akci prezentovali stánkem, kde bylo možné zakoupit naše výrobky za speciální cenu - hitem se stalo házecí letadlo za 50kč:). K vidění byla také funkční nástěnka přibližující jak snadné je stát se poskytovatelem WIFI internetu. Celý průběh akce si můžete spolu s popisy prohlednou zde:
Páteční stavba stánku. Večer se neprodávalo, všichni jen chlastali, nemělo to smysl. Ráno jsme si přivstali a okolo 7 již stánek téměř stál, některé učastníky stanového městečka probudil tlukot našeho kladiva:)
Vitrínka s produkty. Zapomělo se na boční stěny a tak jsme je museli zalepit páskou. Jinak vitrínka vypadá hezky.
A zde je k vidění naše největší chlouba - plně funkční nástěnka. Nechybí tam ani pouliční lapma:). Nyní je k vidění v naší prodejně i4wifi.
Závod začal startem ala "le mans" během přes malý okruh tratí rovnou ke strojům. Za nás jako první startoval Mirek Opletal. Najdete ho na fotce?
V posledním kole začalo pršet a dokonce padat kroupy! To nás, ale neodradilo a dojeli jsme do cíle 6 minut před koncem celého závodu. Z 206 závodníků jsme se umístili na krásném 58 místě. Gratuluji!

Firemní akce aneb práce není vše :-)

6. června 2008 v 15:30 | Michal Š.
Není nad to se občas po práci odreagovat ;) U toho samozřejmě nesmí chybět dobré jídlo, pití, fajn lidi... Je cool posedět s kolegy jinde než v kanceláři, zvlášť když jde útrata na účet firmy ;) Tak jsme takhle ve středu vyrazili na bowling. Každý si mohl ověřit svoji přesnost, sílu, soutěživost a hlavně velikost žaludku :D Dobře jsme si zahráli, pokecali, najedli, napili... zkrátka večer se vydařil. Příště bychom mohli jít na bilec... ;)
A na závěr příslovím - jeden obrázek vydá za 1000 slov, připojuji 5000 slov :-)
 
 

Reklama