Akce

Přípravy na veletrh Solar Praha

8. února 2017 v 16:15 | Martin
Pokud jste se s námi nepotkali před dvěma týdny na veletrhu InfoTherma v Ostravě, máte od zítra až do soboty 11.2. možnost s námi probrat instalace fotovoltaických elektráren GridFree na Veletrhu Solar Praha v Letňanech.

Náš stánek dnes připravujeme a těšíme se od zítra na setkání s Vámi!

Byli jsme na For Archu

4. října 2016 v 19:38 | Martin
Děkujeme všem co navštívili náš stánek v rámci letošního veletrhu For Arch/For Energo.
Tato akce je prakticky nejnavštěvovanějším Letňaským veletrhem a počet vystovovatelů zaplní všechny dostupné haly.

Navíc náš stánek s funkčním modelem fotovoltaické elektrárny, která využívá mikroměničů GridFree byl v nonstop obležení a máme radost, že byl o naše solární řešení takový zájem. Do dnes kolegové, kteří byli na stánku chraptí:)
Školící centrum i4wifi: 29 nových trenérů školení Ubiquiti UBWA, UEWA a UBRSA

19. dubna 2016 v 10:45 | Martin

ubwaubwaubwa

V minulém týdnu proběhla ve školícím centru i4wifi série kurzů pro školitele z celé Evropy Ubiquiti Academy a to konkrétně školení UBWA, UEWA a UBRSA.


Jedaná se o jedinečná školení, která probíhají v Evropě pouze jednou ročně a i4wifi jakožto autorizovaný distributor Ubiquiti tato školení organizuje.


Cílem těchto školení pro trenéry je zejména aktualizace vlastních školení pro zákazníky o novinky jak produktové tak softwarové.

Pokud se chcete naučit správně zacházet a umět nastavit prvky od Ubiquiti, sledujte aktuálně vypsané termíny školení na skoleni.i4wifi.cz.

Veletržní slevy a vstupenky zdarma na FOR BIKES 2016.

23. března 2016 v 10:32 | biker
www.evbike.cz
FOR BIKES pozvánka
Navštivte nás na veletrhu FOR BIKES v pražských Letňanech.

Ve dnech 1.-3. 4. 2016 přijďte na veletrh FOR BIKES, kde na našem stánku 4B4 zjistíte výhody elektrosady EVBIKE v kombinaci s kvalitními koly Amulet. Jízdu si můžete vyzkoušet přímo na místě. Využijte akčních cen a získete vstupenku zdarma. Více informací naleznete na této stránce.
Středový set - TOP PRODUKT!
Motor: 250 W, napětí: 36 V,
pohon: zadní, akumulátor: 8,8 Ah,
umístění: rám
Celý set pro přestavbu včetně akumulátoru
21 298 Kč*Koupit
Přímý set - Akční cena
Motor: 350 W, napětí: 36 V,
pohon: přední, akumulátor: 8,8 Ah,
umístění: rám
Celý set pro přestavbu včetně akumulátoru
Nyní 11 198 KčKoupit
Dříve 14 500 Kč
Přímý set - Akční cena
Motor: 500W, napětí: 48 V,
pohon: přední, akumulátor: 9 Ah,
umístění: nosič
Celý set pro přestavbu včetně akumulátoru
Nyní 13 068 KčKoupit
Dříve 17 000 Kč
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Cyklistický dres
Zvonek na kolo
Obaly na baterie
FOR BIKES - vstupenky zdarma
Za tým EVBIKE se na Vás těší,

Petr Svoboda
Produktový manažer EVbike

svoboda@i4wifi.cz

Kontakt
* Pouze na stánku EVBIKE získáte další slevu na středový set v hodnotě 1500 Kč.
www.evbike.cz

Czech Ubiquiti Conference 2016

18. března 2016 v 16:58 | Martin
Včera 17.3.2016 proběhla historicky první konference Czech Ubiquiti Conference pořádaná i4wifi ve spolupráci s výrobcem Ubiquiti.
Mezi ohlášením akce s možností registrace a zaplněním všech volných 140 míst neuběhl ani týden. Jsme rádi, že o tuto akci byl nejen takový zájem, ale zároveň jsme velmi rádi, že ohlasy na tuto akci byly nadšené a pozitivní.

Jak hodnotili návštěvníci tuto akci:
- Panelová diskuze byl skvělý nápad, je dobře, že tam bylo více firem s více názory
- Řekl bych nejlepší akce za poslední rok

Děkujeme všem účastníkům a hostům panelových diskuzí a zde jsou fotky z akce.

Za organizační a prezentační tým i4wifi:

LB-LINK na Cebitu 2016

16. března 2016 v 11:44 | LB-LINK
i4wifi je autorizovaným distributorem značkových routerů a switchů LB-LINK. Jakožto distributor samozřejmě nesmíme chybět na největším svátku ICT produktů CEBIT v Německém Hannoveru.
Routery značky LB-LINK se v loňském roce staly velmi populární díky spolehlivosti a skvělé ceně. I proto se dostali do TOP10 nejprodávanějších zařízení v roce 2015.

Navštivte nás na veletrhu Sport Life v Brně

27. října 2015 v 16:12 | Lucka

Vážení zákazníci,

ve dnech 6. - 8.11. 2015 se budeme účastnit veletrhu Sport Life na brněnském výstavišti, kde budeme prezentovat naše elektrokola s pohonem EVBIKE. Veletrh Sport Life nabízí vše spojené se sportovními potřebami a volnočasovými aktivitami.

My pro Vás máme 30 VSTUPENEK ZDARMA. Stačí jen, když napíšete na email medunova@i4wifi.cz a prvních 30 z Vás získá volnou vstupenku. Následně Vám zašleme kód a informace k získání vstupenky.

Uvažujete o kvalitní přestavbě svého kola? Přijďte se za námi podívat a vyzkoušet si jízdu. K dispozici budou kola jak s přímým pohonem, které vynikají hlavně svou nízkou cenou a lze u nich využít možnost rekuperace, tak i se středovým pohonem. Středové pohony zase mají optimální těžiště přímo ve středu a jsou vhodné do terénů. Další výhodou je, že se dají naprogramovat dle požadavků jezdce. Reálné dojezdy jsou ke 130 km.

Navíc jsme pro Vás připravili veletržní slevu 1000,- Kč na koupi celé sady.

Těšíme se na setkání s Vámi, tým i4wifi.

Další velký úspěch středových pohonů EVBike

13. srpna 2015 v 16:37 | Lucka
Obrovský úspěch slaví tým největšího asijského výrobce elektropohonů společnost Bafang, která mimo jiné na zakázku vyrábí pohony EVBIKE CENTRAL KIT. Bafangu se podařilo historicky poprvé porazit etablovanou značku Bosch a to na známém německém okruhu Nurburgring. Závodu se účastnilo celkem 13 týmů, mezi nimi i závodníci z Francie, Itálie a Lucemburska. Závod se jel jako 24 hodinový a je tradiční událostí na kterou se každý rok pečlivě připravují desítky závodníků. Vítězství nad koly s pohonem Bosch, tak ukazuje srovnatelnou kvalitu a výkon alternativ z dílen prověřených čínských výrobců. Ostatně to potvrzují i výsledky EVBIKE teamu, kdy jsme letos získali titul mistra ČR v kategorii elektrokola!


Fotografie ze závodu:EVBIKE využívá technologii vyvinutou Bafangem a v České republice ji prodává v rámci oblíbených sad se středovým pohonem. Kompletní sadu stačí doplnit o akumulátor a můžete vyrazit rovnou na cestu. Velkou předností středových pohonů je jejich velmi snadná instalace, neutrální těžiště a delší dojezdy až o 30% oproti standardnímu přímému pohonu.

Přijďte se na nás podívat, pohovořit o EVBiku a obecně o elektrokolech. Tento rok naposledy na Pytlákově Schovance 12.9.2015.

Teplota v Čechách stoupá, ceny v i4wifi klesají

6. srpna 2015 v 12:45 | Ditris

!! Snížení cen u produktů UBIQUITI !!

Připravili jsme pro vás letní ceny na produkty UBIQUITI. Jedinečná příležitost je pouze do konce měsíce srpna nebo vyčerpání zásob. Využijte jedinečnou nabídku a neváhejte - v akci jsou produkty: PowerBeam M5, NanoStation M5 Loco, UniFi a další...Toto cenové zvýhodnění platí pouze pro dealery - musíte se tedy přihlásit!Velká Žranice 2015

2. července 2015 v 10:00 | Mikesh
Děkujeme všem návštěvníkům Velké Žranice 2015 jak my v i4wifi nazýváme den otevřených dveří. Děkujeme za kladné ohlasy a těšíme se na příští ročník!

Krátká upoutávka:


Podrobnější záběry z akce:

 
 

Reklama