Akce

Navštivte nás na veletrhu Sport Life v Brně

27. října 2015 v 16:12 | Lucka

Vážení zákazníci,

ve dnech 6. - 8.11. 2015 se budeme účastnit veletrhu Sport Life na brněnském výstavišti, kde budeme prezentovat naše elektrokola s pohonem EVBIKE. Veletrh Sport Life nabízí vše spojené se sportovními potřebami a volnočasovými aktivitami.

My pro Vás máme 30 VSTUPENEK ZDARMA. Stačí jen, když napíšete na email medunova@i4wifi.cz a prvních 30 z Vás získá volnou vstupenku. Následně Vám zašleme kód a informace k získání vstupenky.

Uvažujete o kvalitní přestavbě svého kola? Přijďte se za námi podívat a vyzkoušet si jízdu. K dispozici budou kola jak s přímým pohonem, které vynikají hlavně svou nízkou cenou a lze u nich využít možnost rekuperace, tak i se středovým pohonem. Středové pohony zase mají optimální těžiště přímo ve středu a jsou vhodné do terénů. Další výhodou je, že se dají naprogramovat dle požadavků jezdce. Reálné dojezdy jsou ke 130 km.

Navíc jsme pro Vás připravili veletržní slevu 1000,- Kč na koupi celé sady.

Těšíme se na setkání s Vámi, tým i4wifi.

Další velký úspěch středových pohonů EVBike

13. srpna 2015 v 16:37 | Lucka
Obrovský úspěch slaví tým největšího asijského výrobce elektropohonů společnost Bafang, která mimo jiné na zakázku vyrábí pohony EVBIKE CENTRAL KIT. Bafangu se podařilo historicky poprvé porazit etablovanou značku Bosch a to na známém německém okruhu Nurburgring. Závodu se účastnilo celkem 13 týmů, mezi nimi i závodníci z Francie, Itálie a Lucemburska. Závod se jel jako 24 hodinový a je tradiční událostí na kterou se každý rok pečlivě připravují desítky závodníků. Vítězství nad koly s pohonem Bosch, tak ukazuje srovnatelnou kvalitu a výkon alternativ z dílen prověřených čínských výrobců. Ostatně to potvrzují i výsledky EVBIKE teamu, kdy jsme letos získali titul mistra ČR v kategorii elektrokola!


Fotografie ze závodu:EVBIKE využívá technologii vyvinutou Bafangem a v České republice ji prodává v rámci oblíbených sad se středovým pohonem. Kompletní sadu stačí doplnit o akumulátor a můžete vyrazit rovnou na cestu. Velkou předností středových pohonů je jejich velmi snadná instalace, neutrální těžiště a delší dojezdy až o 30% oproti standardnímu přímému pohonu.

Přijďte se na nás podívat, pohovořit o EVBiku a obecně o elektrokolech. Tento rok naposledy na Pytlákově Schovance 12.9.2015.

Teplota v Čechách stoupá, ceny v i4wifi klesají

6. srpna 2015 v 12:45 | Ditris

!! Snížení cen u produktů UBIQUITI !!

Připravili jsme pro vás letní ceny na produkty UBIQUITI. Jedinečná příležitost je pouze do konce měsíce srpna nebo vyčerpání zásob. Využijte jedinečnou nabídku a neváhejte - v akci jsou produkty: PowerBeam M5, NanoStation M5 Loco, UniFi a další...Toto cenové zvýhodnění platí pouze pro dealery - musíte se tedy přihlásit!Velká Žranice 2015

2. července 2015 v 10:00 | Mikesh
Děkujeme všem návštěvníkům Velké Žranice 2015 jak my v i4wifi nazýváme den otevřených dveří. Děkujeme za kladné ohlasy a těšíme se na příští ročník!

Krátká upoutávka:


Podrobnější záběry z akce:

Velká žranice 2015

9. června 2015 v 8:25 | Lucka
Velká žranice v i4wifi

V pátek 29.5.2015 proběhl u nás, v i4wifi, třetí ročník Dni otevřených dveří, který je již tradičně pojmenován Velká žranice.

Kdo dorazil, tak rozhodně neprohloupil, ba naopak!

Účastníci mohli vidět množství produktů a novinek z portfolia i4wifi, poslechnout si odborné přednášky, vyzkoušet si jízdu na elektrokole nebo se projet v elektromobilu. Hlavně se ale všichni pořádně najedli a o zábavu se nám postaraly holky z restaurace HOOTERS.

Pro představu a připomenutí si prohlédněte fotografie z tohoto báječného dne.

Všem, kteří dorazili, děkujeme za účast a v následujícím roce se budeme opět těšit.

Novinky na YouTube kanále i4wifi

14. dubna 2015 v 12:15 | Michal
Natočili jsme pro Vás další produktové novinky a jiná zajímavá videa, která si nenechte ujít. Prohlédnout si tak můžete vybrané produkty od výrobců nejen bezdrátových zařízení Ubiquiti, LB-Link, TP-Link a Mikrotik.
Pro zájemce o solární řešení, které šetří náklady na elektrickou energii, je tu systém GridFree. Zpomalte si i Vy svůj elektroměr. Podívejte se jak jednoduché je zapojení malé "solární elektrárny".Udržujte krok s ostatními a mějte přehled o nejčerstvějších novinkách. Sledujte kanál i4wifi a webovky i4wifi.cz.

MUM CZECH REPUBLIC 27. - 28.3.2015

20. ledna 2015 v 9:36 | MEL

S potěšením Vám oznamujeme, že Mikrotik User Meeting se letos po 6-ti letech opět vrací do České republiky
a my toho budeme součástí.

Neváhejte a přijďte ve dnech 27. a 28. března 2015 do Clarion Congress Hotel Prague
a navštivte i náš stánek.


Akce je určena pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o novinkách z oblasti poskytování internetu.

O inovativní nápady a strategie rozhodně nebude nouze!

Tým i4wifi se na Vás bude těšit.


Více informací o MUM naleznete na stránce: http://www.i4wifi.cz/MUM-2015/

Seminář Elektromobilita pro každého člověka aneb jak jezdit a neutrácet

6. ledna 2015 v 12:58 | Petra
Blíží se nám další termín oblíbeného Semináře: Eletromobilita pro každého člověka.

Pokud se zajímáte o nové technologie a elektromobily pak je tento Seminář vhodný právě pro Vás.

Seminář se bude konat dne 21.1.2015 od 09:00 hodin v administrativní budově ve 4. patře v sídle společnosti i4wifi a.s. ve školící místnosti.

Seminář obsahuje mnoho přednášek, prezentací diskuzí a v neposlední řadě také praktických ukázek, které pojednávají především o elektromobilitě, elektrokolech, nabíjení a vše co s tím souvisí.

Podrobnější informace o Semináři a jeho harmonogramu naleznete zde.Neváhejte tedy a přihlašte se na Seminář: Elektromobilita pro každého člověka, který se bude konat dne 21.1.2015 od 09:00 hodin v Praze.

Soutěž o LB-LINK

10. prosince 2014 v 15:11 | Mikesh
Na český trh v letošním roce i4wifi uvedlo novou značku SoHo síťových prvků pod značkou LB-LINK. Nyní máte možnost mít jeden kus doma zdarma.

Od 08.12.2014 do 14.12.2014 -> probíhá na webu http://www.vanocni-darky.cz/ soutěž o bezdrátový router BL-WR2000

Nové termíny školení od i4wifi

28. listopadu 2014 v 9:19 | Willy

Školení­ MikroTik, Ubiquiti, Fotovoltaika a seminář o elektromobilitě

Mikrotik - školení­
Mikrotik

RouterOS Mikrotik - již přes 4200 proškolených odborníků

Využijte příležitosti a zaškolte své zaměstnance efektivně ve vzdělávacím centru i4wifi a.s. s oblíbenými, tradičními, ale stále aktuálními kurzy pro začátečníky, které se konají­ ve dnech:

Oba dva dny tvoří ucelenou součást certifikovaného školení MTCNA - MikroTik Certified Network Associate, a proto je třeba se přihlásit na obě části úvodního školení. Po úspěšném absolvování obou částí získáte certifikát MTCNA.

Pokud jste již úvodní školení systému RouterOS Mikrotik úspěšně absolvovali, přijďte se zdokonalit a během jednoho dne se z Vás stane:

airMAX

Ubiquiti Broadband Wireless Admin - specialistou na bezdrátové prvky Ubiquiti

Zajímá Vás jak se vyhnout pokutě od ČTÚ? Jak je možné připojit na jedno AP 5x více klietů při zachování vysoké propustnosti a nízkých latencí nebo jak co nejlépe nastavit systém AirOS? Pak doporučujeme školení Ubiquiti Broadband Wireless Admin, které se zaměřuje na Wi-Fi jednotky se systémem airOS/airMAX (NanoStation, NanoBeam, airFiber, PowerBeam atd) a je určené pro všechny, kdo se chtějí dozvědět o technologiích používanými společností Ubiquiti více.

Přijďte i vy na školení:

Po úspěšném absolvování testu získáte certifikát: Ubiquiti Broadband Wireless Admin a školením Vás provedou školitelé autorizovaní společností Ubiquiti.
semináře

Školení fotovoltaických systémů a seminář o elektromobilitě

Staňte se certifikovaným poradcem pro fotovoltaické systémy na školení, po kterém budete schopni navrhnout fotovoltaický systém dle konkrétních podmínek a požadavcích.
Po úspěšném absolvování závěrečného testu získáte certifikát: Certifikovaný poradce v oblasti fotovoltaiky. Více informací a možnost registrace:

Dalším tématem se zabývá seminář, který je určen pro každého, kdo se chce dozvědět více o elektromobilitě, elektrických kolech, nabíjení a ovšem, co s tím souvisí. Více informací a možnost registrace:

V rámci semináře uslyšíte přednášky, prezentace, zapojíte se do diskuze. Součástí jsou též praktické ukázky, zkušenosti z reálného používání a testovací jízdy s elektromobily
Školení­ bývají­ rychle vyprodána, proto neváhejte a pro více informací a možnost registrace pokračujte zde.
 
 

Reklama