Akce

MUM CZECH REPUBLIC 27. - 28.3.2015

20. ledna 2015 v 9:36 | MEL

S potěšením Vám oznamujeme, že Mikrotik User Meeting se letos po 6-ti letech opět vrací do České republiky
a my toho budeme součástí.

Neváhejte a přijďte ve dnech 27. a 28. března 2015 do Clarion Congress Hotel Prague
a navštivte i náš stánek.


Akce je určena pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o novinkách z oblasti poskytování internetu.

O inovativní nápady a strategie rozhodně nebude nouze!

Tým i4wifi se na Vás bude těšit.


Více informací o MUM naleznete na stránce: http://www.i4wifi.cz/MUM-2015/

Seminář Elektromobilita pro každého člověka aneb jak jezdit a neutrácet

6. ledna 2015 v 12:58 | Petra
Blíží se nám další termín oblíbeného Semináře: Eletromobilita pro každého člověka.

Pokud se zajímáte o nové technologie a elektromobily pak je tento Seminář vhodný právě pro Vás.

Seminář se bude konat dne 21.1.2015 od 09:00 hodin v administrativní budově ve 4. patře v sídle společnosti i4wifi a.s. ve školící místnosti.

Seminář obsahuje mnoho přednášek, prezentací diskuzí a v neposlední řadě také praktických ukázek, které pojednávají především o elektromobilitě, elektrokolech, nabíjení a vše co s tím souvisí.

Podrobnější informace o Semináři a jeho harmonogramu naleznete zde.Neváhejte tedy a přihlašte se na Seminář: Elektromobilita pro každého člověka, který se bude konat dne 21.1.2015 od 09:00 hodin v Praze.

Soutěž o LB-LINK

10. prosince 2014 v 15:11 | Mikesh
Na český trh v letošním roce i4wifi uvedlo novou značku SoHo síťových prvků pod značkou LB-LINK. Nyní máte možnost mít jeden kus doma zdarma.

Od 08.12.2014 do 14.12.2014 -> probíhá na webu http://www.vanocni-darky.cz/ soutěž o bezdrátový router BL-WR2000

Nové termíny školení od i4wifi

28. listopadu 2014 v 9:19 | Willy

Školení­ MikroTik, Ubiquiti, Fotovoltaika a seminář o elektromobilitě

Mikrotik - školení­
Mikrotik

RouterOS Mikrotik - již přes 4200 proškolených odborníků

Využijte příležitosti a zaškolte své zaměstnance efektivně ve vzdělávacím centru i4wifi a.s. s oblíbenými, tradičními, ale stále aktuálními kurzy pro začátečníky, které se konají­ ve dnech:

Oba dva dny tvoří ucelenou součást certifikovaného školení MTCNA - MikroTik Certified Network Associate, a proto je třeba se přihlásit na obě části úvodního školení. Po úspěšném absolvování obou částí získáte certifikát MTCNA.

Pokud jste již úvodní školení systému RouterOS Mikrotik úspěšně absolvovali, přijďte se zdokonalit a během jednoho dne se z Vás stane:

airMAX

Ubiquiti Broadband Wireless Admin - specialistou na bezdrátové prvky Ubiquiti

Zajímá Vás jak se vyhnout pokutě od ČTÚ? Jak je možné připojit na jedno AP 5x více klietů při zachování vysoké propustnosti a nízkých latencí nebo jak co nejlépe nastavit systém AirOS? Pak doporučujeme školení Ubiquiti Broadband Wireless Admin, které se zaměřuje na Wi-Fi jednotky se systémem airOS/airMAX (NanoStation, NanoBeam, airFiber, PowerBeam atd) a je určené pro všechny, kdo se chtějí dozvědět o technologiích používanými společností Ubiquiti více.

Přijďte i vy na školení:

Po úspěšném absolvování testu získáte certifikát: Ubiquiti Broadband Wireless Admin a školením Vás provedou školitelé autorizovaní společností Ubiquiti.
semináře

Školení fotovoltaických systémů a seminář o elektromobilitě

Staňte se certifikovaným poradcem pro fotovoltaické systémy na školení, po kterém budete schopni navrhnout fotovoltaický systém dle konkrétních podmínek a požadavcích.
Po úspěšném absolvování závěrečného testu získáte certifikát: Certifikovaný poradce v oblasti fotovoltaiky. Více informací a možnost registrace:

Dalším tématem se zabývá seminář, který je určen pro každého, kdo se chce dozvědět více o elektromobilitě, elektrických kolech, nabíjení a ovšem, co s tím souvisí. Více informací a možnost registrace:

V rámci semináře uslyšíte přednášky, prezentace, zapojíte se do diskuze. Součástí jsou též praktické ukázky, zkušenosti z reálného používání a testovací jízdy s elektromobily
Školení­ bývají­ rychle vyprodána, proto neváhejte a pro více informací a možnost registrace pokračujte zde.

Velká Žranice 2014

5. srpna 2014 v 13:05 | Mikesh

Velká Žranice je dnem otevřených dveří v naší společnosti. Tuto akci jsme pořádali již druhým rokem. Zákazníci se mohou seznámit s novinkami v sortimentu. Diskutovat s techniky a obchodníky. Ale především se u nás dobře najedí a pobaví. Součástí akce byla show s extrémní kuchyní a 4 odborné přednášky. Akce se konala 17 června. Příští rok bude přístupná pro širší veřejnost. Letos byla pro vybrané TOP zákazníky.

Každý rok je zde vidět mnoho produktových novinek a směrů ve vývoji portfolia. I příští rok bude na co koukat.

Děkujeme, že jste s námi a příští rok se těšíme na shledanou.

Reportáž ze dne otevřených dveří

19. června 2014 v 14:36 | hubert
V úterý 17.6.2014 proběhl v prostorách společnosti i4wifi a.s. den otevřených dveří s podtitulem Velká žranice. Šlo o druhý ročník, a doufejme, že se z této akce stane tradice a bude se každoročně opakovat.

K vidění byly zajímavé produkty a novinky z portfolia společnosti i4wifi, a to jak z oborů bezdrátové techniky, tak i alternativního napájení, elektrokola a elektromobily, LED žárovky a zabezpečovací technika. Vše bylo v provozu a každý si mohl "osahat" co ho zajímalo, případně konzultovat nejrůznější otázky.

Na místě byly k dispozici i stánky partnerů z oboru, takže bylo možné položit všetečné otázky zástupcům z ČTÚ, nebo třeba konzultovat nasazení monitorovacího software bezdrátové sítě. Vše bylo doprovázeno tématickými odbornými přednáškami.

Co by to však bylo za žranici bez jídla, že? Pro odvážnější mistr Koukolíček připravil ukázku extrémní kuchyně v podobě úpravy hmyzu a exotického masa do jedlé podoby, takže k ochutnání bylo třeba saranče v čokoládě nebo medailonky z ocasu krokodýla. A pro všechny ostatní pečené sele, výtečné hamburgery, teplý i studený bufet a vynikající zmrzlina. K tomu točená kofola a pivo a nechyběla ani skvělá káva.

I počasí se vydařilo, takže věřím, že se podobná akce uskuteční i za rok. Budu se na vás těšit!

Ukázka z fotoreportáže:

Odměny za vaše objednávky

3. února 2014 v 16:12 | Mikesh
Pro naše zákazníky pravidelně obměňujeme nabídku dárků za objednávku v určité hodnotě.

Druh dárků a hodnotu od které jej můžete získat, naleznete na našich webech v sekci: "Odměny k objednávce".

Nově jsou v nabídce tyto produkty:

Praktický Voltmetr, který umožňuje měřit napětí v rozmezí 0-30V a můžete měřit jak celou baterii, nebo pouze její články. Víc informací naleznete zde a v manuálu.

Poukázka na slevu 100 Kč pro nákup na webu LED-230V.cz. Více informací zde.

Na webu LED-230V.cz si pak můžete nově vybrat svíticí tkaničky. Opět více informací zde.

Slevové kupóny za vaše objednávky

6. ledna 2014 v 12:40 | Mikesh
Novinkou v oblasti odměn pro vás jsou slevové kupóny.


Od ledna 2014 jsme pro vás spustili nový odměňovací systém za objednávky. Jedná se o slevové kupóny v hodnotě 50, 100, 200 a 500 Kč. Tyto kupóny můžete získat za 1 Kč při objednávce v určité hodnotě. Rozdělení hranic pro získání jednotlivých kupónů naleznete zde. Slevový kupón je možné uplatnit v jakékoliv objednávce a jedinou podmínkou je, že objednávka musí být ve stejné, či vyšší hodnotě než je kupón.

Jak to celé funguje čtěte zde: http://www.i4wifi.cz/Kupony/

Školení v i4wifi v roce 2013

20. prosince 2013 v 9:51 | Jitka
Ve čtvrtek 21. 11. 2013 proběhlo poslední školení MikroTik v tomto roce. S nadcházejícím koncem roku nastává bilancování, hodnocení a posuzování celého roku, a také úspěchů i neúspěchů každého z nás. Já bych ráda shrnula celoroční snažení mé i mojich kolegů na školení, která jsme pořádali v tomto roce.

Během celého roku jsme zrealizovali celkem 25 školení.

Z toho proběhlo 21 školení v oblasti MikroTik RouterOS, tři certifikační školení EVBIKE a jedno školení Ubiquiti Certified AirMAX admin.

Školení MikroTik probíhá v jednotlivých úrovních od teoretické části, kde se seznámíte s konfigurací a nastavením základních funkcí, řešením problémů, základními prvky síťových vrstev a IP protokolu zabezpečení sítě.

Po absolvování teoretické části následuje část praktická, kde si můžete vyzkoušet v praxi vše, co se probíhá na teoretické části. Vyzkoušíte si základní konfigurace RouterOS, praktické nastavení sítě, IP adres apod. Úvod do systému Mikrotik - praktická část je zakončeno závěrečným online testem, který Vás opravňuje k získání certifikátu MikroTik.

Se získaným certifikátem se můžete zúčastnit pokročilého školení MikroTik Certified Wireless Engineer, v překladu Expert na bezdrátová rozhraní. Tento pokročilý kurz je zaměřený na pravidla nastavování bezdrátových spojů a seznámí vás s normami, rušením a stavbou frekvenčního plánu a optimalizace využití pásma. I toto školení je zakončené online testem.

Další pokročilé školení, MikroTik Certified Traffic Control Engineer, tedy Správce síťového provozu. Tento nejvyšší kurz se soustředí na efektivní správu a optimalizaci síťového provozu v prostředí MikroTik RouterOS. Seznámíte se s praktickými ukázkami nastavení DNS, DHCP, apod.

Na všech 21 realizovaných školeních MikroTik bylo proškoleno celkem 492 účastníků. Certifikačního školení EVBIKE a Ubiquiti Certified AirMAX admin bylo proškoleno celkem 57 účastníků. Všechna zmíněná školení plánujeme realizovat i v příštím roce 2014 a již máme vypsány nové termíny.

Školení Mikrotik také absolvoval nám všem známý Mickey Mouse a získal tak jako jediná pohádková postavička na světě certifikát Mikrotik MTCNA. Je fakt, že má na znalosti dost velkou hlavu a tak test hravě zvládl.


Všem účastníkům bych chtěla poděkovat za účast na našich školeních a za skvělé recenze, kterých se nám po školení dostává.


Do nového roku přeji všem hodně štěstí. V příštím roce se na Vás budu těšit na našich dalších kurzech pořádaných i4wifi.

Chytré dárky které skutečně potěší

25. listopadu 2013 v 10:54 | Mikesh

CHYTRÉ DÁRKY, KTERÉ SKUTEČNĚ POTĚŠÍ

Pomocná ruka při ochraně majetku

secuFi sada
Čím ještě více potěšíte svého blízkého, když mu pomůžete ochránit jeho majetek. Takový dárek několika násobně převyšuje svou vlastní cenu, která navíc není nijak vysoká. Řeč je o bezdrátovém zabezpečovacím systému SecuFi, který je dodáván v pěkné kompletní sadě. Co vše obsahuje a jaké jsou další výhody, se dozvíte zde.

Snadné ovládání spotřebičů přes internet = mFi

mFi sada
Posteskl si Váš blízký, že by chtěl ovládat spotřebiče přes internet, nebo že by chtěl spínat spotřebiče dle teploty, vlhkosti, procházejícího proudu, zaznamenaného pohybu nebo jiné? Pak jej jistě potěšíte systémem mFi pro domácí automatizaci. Jaké prvky zakoupit pro konkrétní potřebu se dozvíte zde.

Chytrá Wi-Fi kamera s nočním viděním a spoustou dalších funkcí

Mysleli jste si, že Wi-Fi kamera s nočním viděním a s motorizovaným otáčením a naklápěním je na dárek příliš drahá? To již neplatí díky chytré IP kameře WaveRF, která v sobě integruje mikrofon, reproduktor, Wi-Fi, obraz lze sledovat přes telefon a navíc ji pořídíte do 1700 Kč s DPH! Pro objednání kamery pokračujte zde.
Vnitřní IP kamera

STOP změti kabelů pod stolem, máme řešení!

Wi-Fi router TP-LINK
Nemůžete se už koukat na všechny ty kabely pod stolem, které vedou z Vašeho domácího Wi-Fi routeru? Pak dejte dárek, tak trochu i sobě díky chytře provedenému Wi-Fi routeru TP-LINK, který vložíte rovnou do zásuvky 230V.
Navíc má velmi malé rozměry a USB port pro připojení disku, nebo pro nabíjení telefonu či tabletu. Router objednávejte zde.

Elektrokolo může mít už teď každý!

EVBIKE přestavbová sada
Je pro Vaši babičku či dědu jízda na kole již vyčerpávající, ale je to pro ně ideální dopravní prostředek?
Nechce s Vámi vaše žena či přítelkyně jezdit na kole, protože Vám nestačí a štve Vás, že na ni stále čekáte? Vyřešte to elegantně a pořiďte stávajícímu kolu nový rozměr díky cenově dostupné přestavbové sadě na elektrokolo - EVBIKE.

Designové LED svítivky se kterými jak oslníte tak i ušetříte

Dalším chytrým dárkem je LED svítivka. Proč tomu tak je? Dáváte nejen zajímavý dárek, ale zároveň dáváte nižší spotřebu el. energie. Druhý dárek tedy obdarovaný získá po vyúčtování přeplatku od distributora el- energie. Podívejte se, jaká výhodná balení můžete darovat nebo jaké designově povedené LED svítivky lze již pořídit.
designová LED svítivka

Elektrárna pod stromečkem?

GridFree řešení
To nejlepší na závěr. Už jste někdy někomu dali pod stromeček elektrárnu? Že se Vám tam nevejde? Tahle by mohla. Snižte si spotřebu el. energie ještě více a vyrábějte si jí doma zcela bezpečně. Jedná se o set solárního panelu s mikroměničem GridFree určeným pro přímé zapojení do domácího rozvodu elektřiny. Všechny výhody tohoto systému naleznete zde.

Pro doručení dárků využijte dostupnou přepravu zasilkovna.cz

Zásilkovna - pobočky
Pokud je Vaše objednávka do 5 kg, zvolte při dokončení objednávky přepravní službu zasilkovna.cz a vyberte si jednu ze 106 poboček k vyzvednutí Vašeho dárku. Přepravné Vás tak bude stát pouze 42 Kč s DPH případně 54 Kč, pokud si necháte zaslat zboží na dobírku.
Chytré dárky objednávejte na www.i4wifi.cz.

www.i4wifi.cz

 
 

Reklama