Akce

Nové dárky na webu i4wifi

24. října 2013 v 14:07 | Mikesh
Na webu i4wifi vás při každé objednávce odměňujeme dárky za symbolickou cenu.

Po spuštění nového eshopu jsme tento systém značně vylepšili a dále se mu chceme věnovat a dárky pravidelně obměňovat.

Novým dárkem v nabídce je hračka pro děti. Jedná se o doplněk jízdního kola, který si v dětství vyráběl na své kolo snad každý kluk. Většinou posloužil malý plíšek, kelímek od jogurtu apod. Asi už víte kam tím mířím. Pokud ne, podívejte na video níže.


Hračka s výstižným názvem TurboSpoke byla dovedena k dokonalosti.

Základní verze TurboSpoke Classic se vyznačuje jednoduchou instalací s univerzálním použitím na každé kolo od velikosti 16". V balení naleznete dva typy karet, které generují odlišný zvuk. Jedna dělá "Zoooom" a druhá "Vroooom" :-)


Další verze je pro opravdové "fajnšmekry". Po instalaci TurboSpoke s rezonátorem ve tvaru výfukového tlumiče se vaše kolo promění v motokrosovou motorku.

Navíc toto balení obsahuje hned 3 tuningové karty se speciálními výřezy a možností kartu vsunout do dvou poloh. Díky tomu můžete získat až 6 různých zvuků. Zkrátka o zábavu vašich dětí je postaráno.TurboSpoke je vhodný jako originální dárek pro vaše děti.

Produkt můžete koupit samostatně, nebo získat jako dárek za vaší objednávku. Kompletní seznam dárků naleznete zde.

Účastnili jsme se Ekomobility 2013

23. září 2013 v 16:35 | šéfík
V rámci patnáctého ústeckého autosalonu se tuto sobotu konala akce s názvem Ekomobilita 2013. Byl to již druhý ročník setkání vozidel s alternativními pohony, hlavně elektromobily. K vidění byla elektrická kola (např. EVBike), skútry, zahradní traktory, motokára či skateboard. Velmi zajímavou a početnou kategorii tvořily přestavěné elektromobily. Vtipně působila netradiční konfigurace nablýskané elektrické Škody Greenline vedle deštěm oprýskaného elektrického Golfa VW CitySTROMer a Fiata 126 s LiFePO4 bateriemi. Vtipně proto, že tyto skoro veteráni by svými dojezdovými parametry strčily novou škodovku hravě do kapsy. Že by automobilky ještě nechtěly objevit přednosti LiFePO4 akumulátorů před Li-ion?

Setkání korunoval p. Kubiš svým přijezdem - mohli jsme shlédnout 1. elektromobil Tesla Model S v České republice. Některými elektromobily jsme se mohli i svézt a to neplatilo jen o bicyklech a skútrech. I přes menší nepřízeň počasí se akce povedla a nebyl vůbec problém strávit v areálu dílen automobilní školy v Ústí nad Orlicí čas od brzkého rána až do pozdního odpoledne.

Pokud chcete elektropohon využívat i Vy, nejsnažší cestou jak začít je přestvaba kola na elektrokolo sadou EVBike.

Nová loga na hale

18. září 2013 v 12:38 | Mikesh
Včera naše hala dostala nové logo. Podívejte se na krátkou fotoreportáž.

Nejprve bylo potřeba demontovat původní.


Takto byla hala úplně holá.

A tady je již finalizace. K logu i4wifi, přibylo také logo GWLPower, které patří eshopu www.EVPOWER.eu, ten se zabývá sortimentem baterií, solárních panelů atd.

Pražská cyklojízda

18. září 2013 v 11:20 | Mikesh
Evropský týden mobility již tradičně odstartoval Pražskou cyklojízdou. Jízda započala v sobotu 14. září v 15:15 z Václavského náměstí a okruh se opět uzavřel na tomtéž místě v 17:00 hod. Co bylo cílem této jízdy? Tak kromě příjemného zážitku nerušené projížďky automobilovou dopravou, bylo cílem organizátorů upozornit na nesmyslné snižování výdajů města na neautomobilovou dopravu. Odhadem se cyklojízdy účastnilo cca 300 cyklistů.

Více o této akci si můžete přečíst zde.

My jsme na této akci vyvenčili našeho firemního Choppera.


Připojte se také k cyklistům v Praze a vaší snahu podpořte elektrickým pohonem EVBIKE. Za pěkné foto děkujeme účastníku cyklojízdy Kryštofovi Kahajovi z Prahy.

A je to tu - vracíme se do školních lavic

21. srpna 2013 v 16:20 | Jitka
Podzimní školení MikroTik


Léto pomalu končí a spolu s ním děti usedají do školních lavic. Pojďte s námi zavzpomínat na školní léta a naučit se novým věcem v oblasti Mikrotik RouterOS.

Pro začátečníky nabízíme školení MTCNA - Úvod do systému Mikrotik - teoretická část, kde se seznámíte s prvky a funkcemi Mikrotik RouterOS, instalací a upgrade systému, ISO/OSI model, licencováním a základním nastavením routované sítě (Firewall, Queue, AP, klient).

Školení MTCNA - Úvod do systému Mikrotik - praktická část vás seznámí s RouterOS prakticky. Procvičíte typické příklady použití, DNS, přiřazování IP Address, záložní Gateway, Masquerade apod.

Všechna školení jsou na základě schválených osnov společností Mikrotik a procházejí neustálým vývojem. Pokud jste školení navštívili již před lety a přijdete znovu, naučíte se nové věci. Školení je zakončeno certifikačním testem, po jehož úspěšném absolvování získáte oficiální certifikát Mikrotik.

Pro pokročilé nabízíme školení MTCTCE - Správce síťového provozu, kde se seznámíte s praktickými ukázkami nastavení DNS, DHCP, Firewall či nastavením Simple Queue a ochraně proti škůdcům.

Zrovna tak se můžete účastnit i školení MTCWE - Expert na bezdrátové rozhraní, s jehož přihlášením neváhejte, neboť zbývá pár posledních volných míst. Na školení MTCWE se seznámíte s praktickými ukázkami plánování a nastavení systému RouterOS pro optimální využití přenosového pásma, a to i v zarušeném prostředí. Setkáte se s přehledem typů modulací, správným využitím nástrojů RouterOS pro bezdrátové sítě, Spectrum analyser a podobně.

Doufám, že se s vámi na našich podzimních školeních setkám a těším se na Vaši účast.

Přeji vám krásný zbytek léta, Jitka Kubátová.

Letní dětský tábor 2013

30. července 2013 v 11:05 | hubert
Naše společnost nemyslí jen na sebe, ale také pomáhá jiným. Letos to byl již tradičně letní tábor jednoho ze skautských středisek z Berouna. Pro nejrůznější táborové hry jsme poskytli krabice, které našly nejrůznější využití, ať už jako kameny pro stavbu pyramid, hradby starověké Tróje nebo nejrůznější brnění a štíty středověkých ozbrojenců.

Také jsme pomohli s osvětlením. Jídelna a kuchyně byly osvětleny LED žárovkami, které napojenou elektrocentrálu zatížily pouze na zlomek jejího výkonu a přitom umožnili jak večerní hry dětí, tak i přípravu programu na dny příští.

Novinkou byla nabíjecí stanice. Pomocí LiFePo baterií a invertoru bylo možné dobíjet mobily a tablety kdykoli, nezávisle na běhu elektrocentrály.

I přes značně nepřívětivé prostředí a polní podmínky (vysoké teploty a extremní prašnost) se všechna zařízení zhostila svého úkolu se ctí a ke spokojenosti táborníků.

MUM Live - Zagreb 2013

14. března 2013 v 13:10 | Mikesh

Letošní ročník MUM (Mikrotik User Meeting) se odehrává v Chorvatském Zahřebu.

V případě, že se nemůžete účastnit osobně, můžete být přítomni on-line pomocí dvou přenosů. Jeden je přímo z hlavního sálu a druhý z předsálí, kde jako vždy mají své stánky distributoři a prodejci příslušenství.

Na http://www.tiktube.com/ budete moci později celý MUM shlédnout ze záznamu. Určitě to výrazně doporučujeme. Na MUM vždy Mikrotik ukáže nějaké výrazné novinky. Minulý rok v Polsku odhalil Cloud Core Router.

Na tomto video portálu naleznete krom MUM i spousty dalších zajímavostí okolo ROS.


Například se mrkněte na video pořízené v roce 2009 během MUM pořádaném v Praze. Video ukazuje 4 RouterBOARDy 433, které hrají skladbu "Come Again" (složenou před 400 lety Johnem Dowlandem). Video vtipně ukazuje na variabilitu a rozmanitost systému ROS.

Pokud chcete využít i Vy naplno systém ROS, zeptejte se jak na to našich kolegů.

-> Využijte naší technickou podporu MikroTik
-> Nebo přijďte na školení MikroTik

Nové dárky k vašim objednávkám

20. prosince 2012 v 11:41 | Mikesh
Jak už jste zvyklí, pokud přesáhne objednávka nějakou hranici, můžete si k ní přihodit za zvýhodněnou cenu zajímavý produkt. Tuto nabídku jsme nově rozšířili o:

PROM-WARM-BAG - Pomocník pro všechny kterým není sympatická zima. Polštářek s tekutinou, která po aktivaci hřeje po dobu cca 20 minut. Vícenásobné použití.


Za korunku pokud objednáte alespoň za 10 000 Kč bez DPH.

--------------------------------------------------------------------------------------

SIM-V-200 - Vodafone předplacená SIM karta s kreditem 200 Kč vč DPH pro telefony sítě GSM. Do sítě Vodafone za 7 Kč za celý hodinový hovor. Pokud kartu aktivujete do 31/1/2013 získáte navíc 100 SMS do všech sítí zdarma! Ideální jako doplněk pro váš GPS Tracker!


Za 125 Kč pro objednávky od 10 000 Kč bez DPH.

--------------------------------------------------------------------------------------

PROMO-VEST-XXL a PROMO-VEST-S - Výstražná vesta s motivem www.EVBIKE.cz . Tato vesta je vhodná jako povinná součást výbavy vozidla, nebo pro chodce či cyklisty pro větší bezpečnost pohybu. Vesta je v pánské, dámské nebo dětské velikosti. Oblékněte bezpečně celou svou rodinu.Za 59 Kč pro objednávky od 10 000 Kč bez DPH.

--------------------------------------------------------------------------------------

Velkou výhodou je, že si můžete všechny dárky vzít najednou. Tedy čím více jich bude, tím více výhod získáváte.

Pro doručení mezi svátky nakupujte do pátku 21/12/2012 na www.i4wifi.cz

Úklid na reklamačním skladu

11. prosince 2012 v 13:02 | Mikesh

Vyhnali jsme pavouky na reklamačním skladu a výsledkem je celá řada zánovních produktů, které 100% fungují za skvělé výprodejové ceny. Zejména se jedná o rozbalené kusy vrácené v rámci 14ti dnů, které nejsou v originálním obalu nebo jim chybí nějaká část příslušenství.

Malý výběr toho co můžete zakoupit:
  • Indoor case pro RB600 a RB800 za 99 Kč
  • Router GW-WR151ND za 199 Kč
  • NanoStation Loco 2 za 699 Kč
  • Venkovní jednotka RouterBoard SXT za 999,- Kč
  • RouterBoard RB433 1 199,- Kč
  • Nastavitelný switch TL-SG3216, 16x Gbit port, 2x Combo SFP slot za 1 999 Kč
Ceny jsou uvedené v Kč bez DPH.

Všechny položky výprodeje můžete zobrazit na tomto odkazu. A znáte to "kdo dřív přijde.... ten nakoupí nejlepší kousky".

Co bude letos pod stromečkem?

3. prosince 2012 v 14:40 | Modeler
Je začátek Prosince a mnoho z nás napadá, co svým blízkým darovat pod stromeček.

Požadavky na dárek se u každého samozřejmě liší, ale to by nebylo, aby jsme v sortimentu i4wifi nenašli něco vhodného.

Mám pro Vás ještě jeden zajímavý tip. Elektrokola!

No jo, ale elektrická kola jsou prý drahá a navíc pokud máte své oblíbené klasické kolo, je to dvojnásobná investice a navíc Vás bude mrzet, že na jedno z kol bude v garáži padat jen prach.

Proto je zde šalamounské řešení - přestavbová sada. Nemusíte měnit kolo a přitom využijete výhod elektrického pohonu.Sada obsahuje vše potřebné k přestavbě klasického kola na elektrokolo. Naví si můžete volit ze dvou typů baterií, 6Ah a 10Ah.

Typ se 6Ah je v pěkném designu "láhve na pití" a instalace elektrokola tak není na první pohled téměř patrná. Dojezd u této verze je okolo 35 km bez šlapání, ale třeba i 70 km, pokud kolu pomáháte vlastní silou.

Oproti tomu je varianta s 10Ah sice nápadnější, ale kromě dojezdu nějakých přes 80 km je baterie umístěna v praktickém nosiči, který skvěle využijete pro nákup nebo proviant na výlet.

Já jsem rozhodnut. Koupím přestavbovou sadu pro svou drahou polovičku. Již nebudu na výletech poslouchat, že je ten kopec moc prudký a proč jedeme zrovna tak daleko.

Kromě toho díky tomu, že sadu budu instalovat sám, dostanu plusové body za osobní přístup. :)

A co svým blízkým "naježíte" Vy?
 
 

Reklama