Akce

Dárek při objednávce nad 30tis.Kč bez DPH

24. října 2011 v 9:41 | Medvěd
Již měsíc a půl je opět spuštěna naše dárečková akce - při každé objednávce nad 30 tis.Kč bez DPH Vás odměníme poukázkami na stravné v hodnotě 400,-Kč.

Dnes ráno jsem od jednoho spokojeného poskytovatele obrdžela fotografii, která mi zvedla náladu, takže bych se o ní ráda podělila. Fotka dokazuje, že si díky odměně užívají nejen lidé, ale i jejich mazlíčci. Ridgeback Timi dostal od pána granule.

A na co používáte poukázky Vy?
Patří tato odměňovací akce také k Vašim oblíbeným?
Nebo byste ocenili jiný dárek a jaký?

Budu se těšit na Vaše komentáře :) Přeji hezký den.

10 vstupenek ZDARMA na výstavu elektromobilů eCarTec 2011

29. září 2011 v 13:59 | Mikesh

Ve dnech 18.-20. října 2011 proběhne v Mnichově již třetí ročník výstavy eCarTec. Zaměřuje se všeobecně na elektromobilitu - lze zde najít nejnovější elektromobily, elektrické pohony, dobíjecí stanice.

V případě, že byste o akci měli zájem nabízíme 10 vstupenek na tuto akci zcela zdarma!

Stačí vyplnit krátký formulář na www.hybrid.cz

Závod elektromobilů - Wave 2011

29. září 2011 v 10:22 | Mikesh
Ti z vás, kdo pravidelně navštěvují naše domovské stránky - www.i4wifi.cz - si v uplynulých dvou týdnech jistě všimli banneru, který propagoval naší účast v závodu Wave 2011.


O co se vlastně jednalo? Více než dvacet eletromobilů se v neděli 11. září vydalo na cestu dlouhou přes 2 800 kilometrů z Paříže napříč 8 státy (Francie - Belgie - Nizozemsko - Německo - Švýcarsko - Lichtenštejnsko - Rakousko - Česká republika) a 30 městy, aby 25. září svou jízdu ukončili v Praze.

Hlavním cílem této akce bylo ukázat, že elektromobily v současné době obstojí v konkurenci spalovacích vozidel a že se s takovým vozidlem dá projet celá Evropa.

Za Českou republiku se závodu zúčastnil elektromobil SuperEl postavený na bázi Škoda Superb. Pro případné zájemce o tento vůz přidáváme odkaz na výrobce - http://www.evcgroup.cz/skoda-superb.html. Team řidičů a navigátorů se skládal z 8 členů. Za naší společnost i4wifi a.s. se závodu účastnili kolegové Petr Dvořák a předseda představenstva Jan Sedlák.

Další informace o tomto závodě:

Facebook - stránky českého teamu

Fórum zabývající se elektromobilitou

Jak vidíte, elekromobilita se pomalu začíná stávat běžnou součástí našich životů. Pokud vás tento článek navnadil na elektromobilitu a nemáte zrovna na nákup nového elektromobilu. Co kdybyste si zkusili postavit alespoň elektrokolo - www.evbike.cz

PS: Ještě pár fotografií z posledního dobíjení SuperElu u našeho skladu v Průmyslové ulici v Praze. Pro ty kdo nevěří, že se jedná o zcela elektrický vůz bez nádrže a spalovacího motoru.


www.skoleni-mikrotik.cz v novém!

6. září 2011 v 16:18 | Medvěd
S novou školící sezonou se na stránky našeho školícího centra vtrhlo též mnoho novinek.

1. Co Vás bude zajímat nejvíce, jsou vypsány termíny na všechny úrovně školení Mikrotik.
Těšit se tedy můžete na:


Volná místa se rychle plní, proto doporučuji objednat školení ihned.

2. Jako další Vám jistě neunikne nová grafika webu


3. Pro příznivce Mikrotiku je rozhodně zajímavý dvou úrovňový online test, díky nemuž zjistíte, které školení je pro Vás nejvhodnější4. Další inovací je, že všechny informace ke školení i pro platbu Vám budou zaslány ihned po potvrzení objednávky na Vámi vybraný e-mail, aniž byste museli čekat.

Najdete další změny?

Budeme se na Vás těšit!

TOP100 ICT společností - 2010

14. července 2011 v 10:13 | Mikesh
Již 4-tý rok po sobě (vlastně od samotného založení společnosti i4wifi a.s.) se účastníme žebříčku TOP 100 ICT společností v České Republice.

Výsledky za rok 2007 (63. místo)
Výsledky za rok 2008 (61. místo)
Výsledky za rok 2009 (57. místo)

Výsledky za rok 2010 (59. místo)

Opticky jsme si proti loňskému roku pohoršili o dvě příčky z 57. místa na 59. místo. Fakticky nezbývá konstatovat, že naše společnost je na trhu stabilním obchodním partnerem a navzdory minulému "krizovému" roku si dokázala udržet své místo! Tento fakt ještě umocňují hospodářské výsledky "konkurenčních" firem, které se v žebříčku propadají o desítky míst každý rok a s tím klesá i jejich hospodářský výsledek, který je v některých případech nižší o stovky milionů korun. Některé společnosti pak z žebříčku vypadly zcela, nebo vůbec zanikly.

Pro Vás zákazníky je dobrou zprávou, že naše společnost tu bude i nadále, budeme plnit své závazky vůči Vám a budeme se snažit přinášet další nové služby pro Vás.

Děkujeme za Vaší přízeň, díky níž takových výsledků dosahujeme, a těšíme se na pokračující spolupráci v tomto roce.

Team i4wifi a.s.

Zveme Vás na Mikroexpo 2011

22. června 2011 v 13:46 | Martin
Tak jako každý rok se i letos bude konat oblíbená přednášková akce MikroExpo v Uherském Hradišti určená poskytovatelům Internetu.


i4wifi samozřejmě na akci nebude chybět a předvedeme Vám systém pro zálohování napájení.
Akce se koná již 13.7. a pro více informací a možnost registrace pokračujte zde.

Staňte se expertem na Mikrotik

21. června 2011 v 9:31 | školitel
Využijte poslední nabídky v tomto školním roce a prohlubte svoje znalosti RouterOS Mikrotik!


Již 23.6. se v kurzu zaměřeném na bezdrátové rozhraní dozvíte jak
 • nejlépe nastavit spoj i v zarušeném prostředí
 • nastavit karty pracující s normou 802.11n
 • nejlépe nastavit NStreme a Dual NStreme
a spoustu dalších vychytávek a zkušeností z mnohaleté praxe certifikovaného školitele Jaromíra Čiháka.
Více informací a možnost příhlášení naleznete zde.

Druhý expertní kurz proběhne 28.6. a je zaměřen na síťový provoz. Dozvíte se v něm vše podstatné a užitečné, tedy jak

 • správně nastavit DNS
 • chránit síť proti virům
 • bránit síť proti útokům
 • omezovat rychlost
 • vše o nastavení DHCP
 • nastavení firewalu
 • port forwarding
 • diskriminace packetů
Pro další informace a možnost přihlášení na kurz pokračujte zde.

Světový den IPv6

13. června 2011 v 13:50 | Martin
Přestože 8.6. proběhl světový den IPv6 bez většího zájmu médií a tak trochu v tichosti, je jasné, že se s tímto protokolem budeme setkávat stále častěji.
Již nyní celá řada poskytovatelů bezdrátového internetu svým zákazníkům poskytuje přímo IPv6 adresy a připravuje je tak na "Nový Internet"
Také obsah je již na těchto adresách dostupný a Vy si tak můžete vyzkoušet své IPv6 připojení na webech i4wifi např. na adrese: ipv6.led-230v.cz.


K příležitosti světového dne IPv6 jsme také pořádali prezentaci protokolu, kterou vedl majitel sítě Ujezd.net Ing. Jan Pilný, který již má dlouhodobé zkušenosti s provozem IPv6 ve své síti.
Na prezentaci navážeme novými školeními, která se více zaměři na nastavení přímo v RouterOS Mikrotik a budou vypsána na stránkách www.skoleni-mikrotik.cz

Sponzorujeme výuku mladých lidí

13. června 2011 v 13:01 | Mikesh
V i4wifi nemyslíme jen na prodej zboží, ale také rádi pomáháme druhým, nebo sponzorujeme různé akce. V minulosti to byl například:
Naposledy jsme pomohli se vzděláváním mladých lidí na Střední škole spojů a informatiky v Táboře.

Pokud přemýšlíte kam poslat své dospívající dítko, aby mělo perspektivní budoucnost můžete zkusit popřemýšlet o oboru "Informační technologie"

Žáci od nás dostali několik funkčních sad, tak aby mohli řešit reálné nastavení sítě. Učí se na platformách RouterBoard od Mikrotiku,
K dispozi mají osvědčený domácí router WA-2204A.
Nebo oblíbenou a hojně rozšířenou venkovní jednotku NanoStation.

Video - LED pásky

7. června 2011 v 13:07 | Otík
Při stále rostoucí ceně energie se úsporné LED žárovky stávájí běžnou součástí našich domácností.

Do našeho sortimentu tak pravidelně zařazujeme novinky z oblasti LED osvětlení. Tou nejžhavější novinkou jsou v součastnosti LED pásky. Jedná se o univerzální svítidlo, které je možné integrovat kdekoliv v interiéru.

Protože se jedná o opravdu zajímavé řešení, rozhodli jsme se k LED páskám vytvořit instruktážní video. Na výsledek se můžete podívat zde:

 
 

Reklama