Akce

Konference Internet a Technologie 11

6. června 2011 v 8:43 | Noční hlídač
Jak už tomu je každý rok i letos se můžeme těšit na konfernci plnout informaci a novinek z oblasti internetu a technologií. Ano, jedná se o "Konferenci Internet a Technologie 11". Konference se koná v Klubu lávka na adrese Novotného lávka 1, Praha 1 a to od 8.6.2011 do 9.6.2011. Registrace probíhá od 9:30 a samotný program od 10:00. Pořadately akce jsou CZ.NIC a NIX.CZ. Konference je prěděvším určena pro odborníky z IT, novináře a internetové nadšence.

Něco málo z programu
První den se můžeme těšit na vystoupení Chrise van Fossena reprezentanta Hurricane Electric, ale i zpěváka s písní o přechodu na IPv6. Problematice IPv6 je věnován celý první den. Na začátek to bude přednáška s názvem "Tak nám došly, no a co?" Můžeme jistě očekávat i vtipný podtext této přednášky.
Dálě pak "Tunelování pomocí 6to4 a Teredo", "Přechod na IPv6 pro další růst mobilního internetu", "Současnost a budoucnost IPv6 v Microsoft produktech".

Jako doprovodný program jsou workshopy "Vytvořte si rozšíření pro Mozilla Firefox (140 minut)" a "Vývoj aplikací pro iPhone (140 minut)".

Druhý den se můžete těšit na témata "Jak těžké je útočit na DNS", "Přínosy zřízení a provozu CSIRT týmu v organizaci" nebo "Možnosti rozšiřování kapacity optických vláken - WDM systémy".

Doprovodným programem druhého dne jsou prezentace českých registrátorů(Active24, Zoner, Dial Telecom).

Registrovat se můžete na webu http://www.nic.cz/it11/

Konference Luhačovice - ISPforum day

30. května 2011 v 13:22 | Willy
Zveme Vás na konferenci ISPforum day do Luhačovic, které se koná od středy 1.6. až do pátku 3.6.2011. Konference je zaměřena přímo na praktické zkušenosti poskytovatelů připojení, převážně se bude jednat o diskuze k zařízením od Mikrotiku, UBNT, 10GHz spojů a informačních systémů.

Na výstavě pro Vás budeme mít připravený solární panel se systémem pro celoroční provoz. Předvedený systém je ve zkratce vhodné použít tam, kde není stálá dodávka elektrické energie, nebo není stabilní.


Přihlašte se na školení Mikrotik a získejte bonus!

26. května 2011 v 10:49 | Medvěd
Zajímá vás RouterOS Mikrotik, ale nevíte jak začít? Potřebujete proškolit nové zaměstnance?

Pak neváhejte a přihlaste se na školení, zbývají poslední volná místa!
"Úvod do systému MikroTik - teoretická část"(14.06.2011)
"Úvod do systému MikroTik - praktická část" (21.06.2011)
Na co se můžete těšit? Autorizovaný školitel a expert na RouterOS Mikrotik pan Jaromír Čihák Vás jednoduchou formou uvede do problematiky nastavení systému v naší moderně vybavené školicí místnosti v Praze.Po absolvování teoretické a praktické části budete schopni:
  • nastavit funkce statického routování,
  • omezování rychlosti klientů nebo přístup do firemní sítě přes VPN tunel,
  • naučíme Vás konfiguraci systému tak, aby byl při výpadku sítě obnoven přes záložní konektivitu,
  • a další praktické dovednosti… Získejte BONUS za včasnou registraci! Každý kdo se na školení přihlásí alespoň 14 dní před začátkem školení, získá poukaz na oběd v samoobslužné restuaraci v areálu zcela zdarma. Za školení však nezaplatíte ani o korunu navíc! Celodenní občerstvení formou rautu včetně teplých a studených nealko nápojů je již standardem.Neváhejte a objednávejte poslední volná místa!

Srdečně Vás zvu!

Výstava e-mobility

12. května 2011 v 18:47 | Martin
Zveme Vás na již druhý ročník výstavy e-mobility, která probíhá od 15.5.2011 do 30.6.2011 v Centru energetického poradenství PRE - Jungmannova 28 (palác TeTa), Praha 1.

Jedná se vlastně o druhou část výstavy, která navazuje na část se zaměřením na elektroskůtry a elektromobily.
Druhá část se již týká elektrokol, kde si mimo jiné můžete prohlédnout přestavbový kit EVBike.
Vidět zde můžete jak přestavěné horské kolo, tak i přehled jednotlivých částí přestavbového kitu.
Další informace o výstavě naleznete zde.

Konference Dny ISPforum 2011

28. dubna 2011 v 15:46 | Martin
Zveme Vás na konferenci Dny ISPforum, která se koná od 1.6 do 3.6.2011 v Luhačovicích.
Jedná se o velmi zajímavou konferenci, kde vystoupí pouze poskytovatelé internetu se svými zkušenostmi. Diskutovaná budou také žhavá témata a různé názorové pohledy na např Ubiquiti vs. Mikrotik apod. Celý program konference naleznete zde.
Více informací o konání konference a možnost registrace naleznete zde.

Slevy na veletrhu Electron

13. dubna 2011 v 15:48 | Martin
Veletrh Electron 2011 v PVA Letňany je již v plném proudu a až do pátku máte možnost navštívit náš stánek 1B19 v hale 1.
Veletrh před otevřením:


Na stánku si můžete vyzkoušet nejen jak svítí LED žárovky a porovnat přímo na místě spotřebu oproti klasickým žárovkám, ale také se například můžete dozvědět, jak snadno a lacino lze přestavět obyčejné jízdní kolo na elektrokolo.
Čtvrteční (14.3.2011) odpoledne bude věnováno zejména LiFeYPO4 bateriím, jelikož budou na místě specialisti na slovo vzatí, se kterými můžete prodiskutovat Vaše aplikace a možnosti použití těchto akumulátorů.


Čtenáři blogu i4wifi mají vždy výhodu, tak to nejlepší na závěr:
V průběhu výstavy máte možnost získat vybrané LED žárovky za speciální dotované ceny. Akce se týká modelů:
  • Výkonná LED žárovka s klasickým designem v chromovém provedení - LED-E27-OV-5x1H-W za 390 Kč vč DPH (sleva 30%)
  • Nejprodávanější model LED-E27-OV-90-W za 215 Kč vč DPH (sleva 32%)
  • LED žárovka - svíčka pro závit E14 (mignon) - LED-E14-SC-30-W za 105 Kč vč DPH (sleva 35%)
Ještě větší zájem však budí hi-endové lehké a vysoce kapacitní tužkové LiFeS2 baterie.
  • Model s pouzdrem AAA máte možnost získat za 80 Kč vč. DPH
  • Model s pouzdrem AA za 90 Kč vč. DPH
Navíc si při objednávce na 1000 Kč můžete zatočit kolem štěstí a vytočit si tak další slevu, WiFi router nebo některý z mnoha dárků.
Pokud se chcete vyhnout tlačenici u stánku doporučujeme nás navštívit v poledních hodinách. S návštěvou však neotálejte, jelikož zásoby zboží v akci se rychle tenčí.
Těšíme se na Vaši návštěvu v Letňanech v Hale 1, stánek 1B19!

Mikrotik představil na MUM v Budapešti nové produkty

13. března 2011 v 12:53 | Martin
Po nedávno představeném RouteBoardu SXT, Mikrotik přichází s množstvím novinek, které jistě většina WISP ocení.
Mikrotik vyslyšel požadavky uživatelů a ubral se tím správným hardwarovým směrem. Již za měsíc se tak můžeme těšit na nový pasivně chlazený a přesto výkonný stroj RB1200 s 10x gigabit LAN porty a 1 GHz procesorem.
Dvoujádrový RB1100AH rozšiřuje rodinu výkonných Routerboardů.
Dále pak na RouteBoard RB2011, který je vybaven jedním SFP portem pro miniGBIC modul, pěti gigabitovymi LAN porty, pěti 100/10 Mbps porty a integrovaným 11g/n modulem.
Pokud jste si oblíbili jednotky Bullet od Ubiquiti, ale přáli jste si v nich RouterOS, pak Vás potěší jednotka Groove, která designem vychází právě z Bulletu (rozměry jsou o něco větší), ale jedná se o Mikrotik.
Z venkovních kompletního jednotek byla dále představena po vzoru našeho hotspotového řešení jednotka OMNITIK s integrovanou MIMO všesměrovou anténou.
Vnitřní uspořádání Omnitiku:
Mnohé z Vás také potěší RB750UP, který nabízí nejen vlastní PoE napájení, ale sám dále stejným napětím umí napájet další zařízení na zbylých čtyřech LAN portech, které lze vzdáleně spravovat (vypínat napájení).
Z podobneho designu vychází také domácí routery s integrovaným 11n modulem a to jak v jednoanténím tak MIMO provedeni.
V druhém připadě lze interní anténu nahradit za silnější externí.
Množství novinek souvisí nejen s tlakem konkurence, ale také se změnou dvorního výrobce hardwaru.
Tým i4wifi se celé akce aktivně zúčastnil a velké pozornosti se těšilo kolo štěstí s možnosti získání slev a dárků.
Z vystavených produktů byl největší zájem o systém zálohování energie a PoE panely. Zde jsme byli dokonce nuceni prodat i vystavené vzorky. Bez toho bychom se se zdravou kůži těžko vrátili a byli ušlapáni nedočkavými zákazníky.Letošní MUM byl nejen pestrý na novinky, ale opět se sešlo rekordní množství uživatelů a vystavovatelů. Patří tak k nejlepším v historii.
Na prezentaci nových produktů od Mikrotiku přejděte zde. Na prezentaci i4wifi se podívejte zde.

Myslíme na Vaše zdraví :)

16. listopadu 2010 v 15:18 | Czeko
Pro všechny osobní odběry v Praze zde máme opět unikátní dvojnabídku.

1. Výhodnou cenu na Wispstation 5 - každý kus jen za 594,-Kč bez DPH.

wispstation 5

2. Je doba nemocí (není to jen předpoklad podle špatného počasí, ale holá pravda, vidíme to dnes a denně (bez drátů) a mnozí si jistě všimli, že celé oddělení Vám do telefonu odpovídá nakřáplým hlasem). A to Vaše lezení po střechách, v dešti, vichřici, .... FUJ.

Proto jsme se rozhodli Vám jako bonus ke každé objednávce odebrané osobně (v hodnotě nad 2000,-Kč bez DPH) Vám darovat tubu rozpustného multivitamínu :) ... proto abyste nedopadli jako my.


multivitamín

Zdraví zdar a nazdar.

Vaše Czekynka

Rocket M2 se opět objevila na Aukro.cz

14. října 2010 v 14:42 | Martin
Chcetet získat Rocket M2 za nejnižší cenu? Pak využíjte aukce a přihoďte si na tomto odkazu.
rocket m2

Emailová soutěž o LED žárovky

8. října 2010 v 11:24 | Mikesh
Čas od času se v emailových novinkách i4wifi objevuje emailová soutěž ve které máte možnost vyhrát. Tentokráte se hrálo o sadu tří zákazníky oblíbených LED žárovek.

Otázka zněla: Pod jakou adresou se skrývá katalog poskytovatelů internetu provozovaný i4wifi a.s. ?


Abychom eliminovali zpoždění v rozesílání novinek na jednotlivé adresy, bylo stanoveno výherní místo pro odpověď s číslem 50. Pokud by soutěžní odpověď byla špatná, bere se následující správná odpověď.

Výhercem se stal pan Josef Janošec z Prahy.
Výherce LED
Soutěže se zúčastnilo celkem 763 respondentů v období dvou dnů.

Hlasování

O které oblíbené LED žárovky se hrálo?


88LED

LED-E27-OV-88H-W tato žárovka je vybavena 88 vysoce svítivými LED diodami, její světelný výkon je 1050 lm (světelnost se blíží výkonu 90W klasické vláknové žárovky), je osazena paticí E27 a má barvu světla "bílá denní". Díky těmto parametrům je vhodná jako náhrada za hlavní světlo ve vašem obývacím pokoji. Její příkon je 13,2 W
 tato žárovka je vybavena 54 vysoce svítivými LED diodami, její světelný výkon je 645 lm (světelnost se blíží výkonu 60W klasické vláknové žárovky), je osazena paticí E27. Barva světla "bílá denní". Tuto žárovku oceníte jako náhradu do vaší předsíně, kde potřebujete dostatek světla, ale nebudete zde číst noviny. Její příkon je pouhých 8,2 W.


JDR

tato žárovka má 30 LED diod a pyšní se velmi nízkým
příkonem - pouhých 1,5 W. I přes nízký příkon podává dostatečný světelný výkon 210 lm (světelnost se blíží výkonu 25W klasické vláknové žárovky). Je osazena paticí JDR E14, která se často používá v malých lampičkách nebo lustrech využívajících více žárovek. Tato LED žárovka je tedy vhodná jako náhrada do malé stolní lampičky na nočním stolku a nebo do lustru na 4 až 5 žárovek. Její oblíbenosti také nahrává velmi nízká cena - pod 100 Kč bez DPH.

Vyhodnocení minulé emailové soutěže naleznete zde: Soutěž o RB711

Další podobné soutěže budou v našich novinkách následovat! Proto si již nenechte ujít žadné další emailové novinky :-)
 
 

Reklama