Zajímavosti

Prodloužili jsme dvouletou záruku o další 2 měsíce ZDARMA

30. června 2017 v 16:54
Head banner

Vaše dlouhodobá spokojenost je to, o co nám jde nejvíce, a proto jsme Vám prodloužili standardní dvouletou záruku o 2 měsíce. Prodloužená záruka se vztahuje na všech 1200 produktů z nabídky našeho e-shopu. Navíc si záruku můžete prodloužit až na 5 let. Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup.

Replika Trolejbusu Mérdédes electrique Stoll

25. listopadu 2016 v 16:03 | TMG
V roce 1909 spojovalo České Velenice a Rakouský Gmünd nejstarší trolejbusové spojení ve střední Evropě.

Image result for mércédes electrique stoll
Původní trolejbus se do dnešního dne nezachoval, a tak byl spolek GaMu - Galerie a Muzeum České velenice pověřen městem České Velenice stavbou repliky tohoto unikátního vozidla.
Po dvou letech usilovné a kvalitní práce na replice je vůz již v provozu a mimo České Velenice byl k vidění na nedávné konferenci CzechBus v pražském veletržním paláci.


Původní koncept napájení z troleje byl z praktických důvodů nahrazen trakčními bateriemi, které dodala společnost GWL POWER. U repliky se tak prakticky nejedná o trolejbus, jako spíše o elektrobus.

Image result for gwl power

Základem trakční baterie jsou ověřené a bezpečné LiFePO4 články Sinopoly s kapacitou 200Ah.

i4wifi a.s. mezi 2% nejstabilnějších společností v ČR

17. června 2016 v 13:40 | Martin
V rámci vyhlášení 100 nejvýznamnějších společností ČR žebříčku CZECH TOP100 se i letos pokračovalo v jednom z neprestižnějších hodnocení ekonomické stability CZECH Stability Award.

Hodnocení CZECH Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční i nefinanční bonitu firmy. Ocenění formou certifikátu také deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o svém hospodaření nebo vlastnické struktuře.
Naše společnost i4wifi a.s. i v roce 2016 získává nejprestižnější ocenění AAA - Excelentní, které ji řadí mezi 2% nejstabilnějších firem v České Republice.

Co to pro Vás znamená?
V i4wifi máte svého spolehlivého obchodního partnera, na kterého se můžete vždy spolehnout.

Skladové služby od odborníků - SKLADROID.cz

8. února 2016 v 14:02 | Willy

Projekt SKLADROID.cz provozujeme pod hlavičkou i4wifi a.s. více jak 3 roky.


Jedná se o kompletní skladové služby pro e-shopy. Přijímáme a etiketujeme zboží od dodavatelů, skladujeme zboží na ploše o rozloze 4000m2, balíme zásilky, odesíláme všemi významnými dopravními společnostmi (PPL, DPD, Česká Pošta, zásilkovna, TopTrans, TNT), zajišťujeme osobní odběry zboží po celé České a Slovenské republice - zkrátka zajišťujeme kompletní logistiku na profesionální úrovni.

Jako provozovatelé e-shopů určitě dobře víte, co vše obnáší provoz skladu a expedice zásilek k zákazníkům. Pronajímat si sklad, platit vlastní zaměstnance, zakoupit vybavení, podepisovat smlouvy s přepravci, pojistit si zboží atd. atd.

Naše firma i4wifi a.s., která se zabývá podejem nejen na internetu už více než 14 let, provozuje právě díky svým zkušenostem projekt Skladroid. Nechte nás dělat to, co umíme nejlépe.

Službu si můžete nezávazně vyzkoušet. Tím zjistíte, zda si podnikání na sebe vydělá a zda vám tyto služby vyhovují.

Předběžnou kalkulaci si lehce vypočítáte v kalkulátoru, nebo nás kontaktujte a domluvíme se osobně.

Více informací také naleznete na stránkách SKLADROID.cz
Najdete nás i na Facebooku.

Vánoční tipy od i4wifi

8. prosince 2015 v 8:29 | Ježíšek
7 tipů na skvělé dárky.

Vánoce s dárky od i4wifi

Přemýšlíte, co by se vašim blízkým a známým hodilo pod stromeček? Třeba novým routerem, který zajistí rychlejší a spolehlivější internet, určitě nikoho neurazíte! Vybrali jsme z naší nabídky sedm žhavých kandidátů na skvělý vánoční dárek.
tip 1--dárky--

Když kolo, tak elektrické

EVBIKE sada
Elektrokola jsou u nás stále populárnější. Ujedete na nich delší trasu s menší námahou, usnadní vám cestu do práce a zpříjemní výlety. Elektrokolo si snadno vyrobíte z vašeho klasického bicyklu, nemusíte kupovat nový stroj. Stačí k tomu přestavbový set a baterie.
O ELEKTROKOLECH >>
***

DOPORUČUJEME:

Přestavbový set EVBIKE s předním pohonem
6 400 KčVíce >>
Baterie do rámu kola 36V/8,8Ah
6 000 KčVíce >>
---ram---
tip 2--dárky--

Domácí elektrárna potěší a ušetří

GridFree sada
Mít domácí elektrárnu je snazší, než si myslíte. Naše solární GridFree sada se snadno instaluje a je nenáročná na údržbu. Ušetří až 80 % nákladů za elektrickou energii a to potěší nejen na Vánoce!
O GRIDFREE >>
***

DOPORUČUJEME:

GridFree sada: Panel Poly 250Wp + Měnič 230V/250W
7 847 KčVíce >>
---ram---
tip 3--dárky--

Zkuste to bez drátů

Zkuste to bezdrátů
Wi-fi připojení pro kancelář i domácnost dnes můžete mít v provedení, které připomíná designový doplněk. Nejnovější routery mají obrovský výkon, zároveň nízkou spotřebu a užitečnou podporu zabezpečení WPS.
***

DOPORUČUJEME:

Router LB-LINK
BL-WR2000
378 KčVíce >>
Router MIKROTIK
RB941-2nD-T
520 KčVíce >>
---ram---
tip 4--dárky--

Energie na cesty

Power banka
Kdo občas cestuje mimo civilizaci zásuvek, ten se neobejde bez přenosné dobíječky. Top modely mají kapacitu přes 13 000 mAh, to znamená asi pět dobití smartphonu.
***

DOPORUČUJEME:

GWL/Power Startovací power banka BP-D28 s kapacitou 13600 mAh a schopností nastartovat automobil
2 414 KčVíce >>
---ram---
tip 5--dárky--

Bezpečí pro rodinu i firmu

Moderní kamery a kvalitní zabezpečovací systémy umožňují mít domácnost i kancelář stále pod dohledem. Můžete tak kontrolovat, jestli se vám po firmě neprochází zloděj, nebo jestli váš domácí mazlíček neokusuje u vás doma novou sedací soupravu.
***

DOPORUČUJEME:

GSM SecuFi systémIP kameraNVR server
GSM bezdrátový, zabezpečovací systém secuFiVnitřní IP kamera Wave RFMonitorovací server NVR
3 298 Kč1 169 Kč3 999 Kč
Více >>Více >>Více >>
---ram---
tip 6--dárky--
Dárkové poukazy

Když si nevíte rady

Dárkový poukaz na nákup v našem e-shopu i4wifi.cz potěší určitě každého.
***

DOPORUČUJEME:

Kupón na slevu v hodnotě
500 KčVíce >>
---ram---
tip 7--dárky--

Měřič spotřeby elektrické energie

Měřič spotřeby
Měřiče spotřeby zobrazí aktuální spotřebu elektrické energie. Některé modely mají i "zpětný chod" a umí tedy změřit, kolik vaše domácí solární elektrárna GridFree dodala do rozvodné sítě.
***

DOPORUČUJEME:

Měřič spotřeby elektrické energie wattmetr GridFree 230V/16A
476 KčVíce >>
Uvedené ceny jsou v CZK s DPH a platí od 4. 12. 2015 do 23. 12. 2015, do odvolání nebo vyčerpání interních skladových zásob. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete vždy na www.i4wifi.cz.
www.i4wifi.cz

Novým ředitelem společnosti i4wifi se stal Stanislav Gaj

2. prosince 2015 v 16:22 | i4wifi
Praha 16.11.2015 - Stanislav Gaj nastoupil na pozici ředitele společnosti i4wifi a.s., technologického lídra v oblasti bezdrátových počítačových sítí, komponent pro solární systémy a průmyslové baterie a zároveň provozovatele úspěšného e-shopu i4wifi.cz.Stanislav Gaj byl 13 let ředitelem a později i spolumajitelem společnosti CZC.CZ, jednoho ze tří největších prodejců počítačů a počítačové techniky v Česku. Během jeho působení vzrostl obrat CZC.CZ ze 40 milionů Kč na astronomických 1,7 miliardy Kč.
Hlavním úkolem nového ředitele bude vést společnost k dalšímu růstu obratu, zdokonalení firemních procesů a posilování značky ve vztahu ke klíčovým partnerům a zákazníkům. "Součástí nové strategie je i další rozvoj partnerské sítě a upevnění naší čelní pozice na trhu," říká Stanislav Gaj.

Stanislav Gaj je ženatý, má tři děti a ve svém volném čase rád jezdí na kole a fotografuje.

Více se dočtete na IHNED:

Zelená síť - pokračování

24. srpna 2015 v 14:30 | hubert
Před časem jsme vás informovali v článku Zelená síť o netradičním využití porouchaných jednotek AifFiber AF-24. A jaký je současný stav? I přes horké a suché léto a minimální údržbu rostlinky prospívají a přinášejí blahodárné vitamíny našim skladníkům. Přesvědčit se můžete sami před naším výdejním místem v Praze Hostivaři.
Dotace, zelená úsporám anebo příspěvek na energetiské úspory a síťovou infrastrukturu

3. června 2015 v 23:22 | Martin
V médiích jste možná zaznamenali zprávu o nějakém systému pro správu dotací od Evropské unie a že nám EU náklady na zavedení toho systému nezaplatí, protože tomu špatně dopad audit, a že teda Babiš řek, že to zaplatíme z rozpočtu, hlavně ať už to jede, jinak bysme přišli o miliardy...

Klasická ukázka jednoho z další tunelů alá Blanka, přesun od hlavní otázky (Proč tomu nevyšel audit a kdo za to může), k zástupné otázce pro odklonění pozornosti (Kdo to zaplatí?).
Smutné a na denním pořádku současné české politiky.

O co jde?

V rámci dotačního programu OPPIK (OPERAČNÍ PROGRAM PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPNOST) pro roky 2014! - 2020 se bude rozdělovat celkem 116 miliard Kč z eurodotačního systému - Strukturálních fondů EU
Tento program v květnu schválila Evropská komise Následně na to MPO zveřejnilo podmínky prvních výzev v 11 programech.


Ministrestvo pro místní rozvoj vybralo systém MS2014+ pro kompletní administraci, řízení a monitoring všech operačních programů hrazených ze Strukturálních fondů EU v programovém období 2014-2020. Tento systém bude stát (nás všechny, protože jej EU nezaplatí) přes půl miliardy korun.


Pokud chcete vědět co jste si to koupili můžete si systém otestovat na adrese:

Login: CSSKOL10/Heslo123

Mezi 11 ohlášených výzev mimo jiné patří a mohlo by Vás zajímat
Do úspor energie přímo patří instalace obnovitelných zdrojů energie pro vlastní spotřebu podniku a do ICT a sdílených služeb např. pořízení potřebného HW a sítí.
To zní dobře, ale


1) Pro instalace obnovitelných zdrojů energie pro vlastní spotřebu podniku je vyčleněno 0,5 - 250 mil Kč na projekt!. Menší projekty jsou tím diskvalifikované....
Navíc nejsou podporované hotely, volnočasová střediska, restaurace apod. Použitelné je pouze pro průmysl, obchod a ICT podniky.
Technologická část obsahuje podporu pro "SmartGrids" což je však napsané na míru třem velkým energetickým operátorů. Hádejte jakým.
6) Projekt musí zaštítit Energetický auditor, který doslova spočítá ušetřené emise CO2

Image result for grant EU

Další podrobnosti.
1) Nízkouhlíkovými technologiemi je mimo projektů zavádění elektromobilů do silniční dopravy také míněno:
- akumulace elektřiny v budovách
- zavádění offgrid systémů (městské a komunitní sítě) v budovách
2) Realizace projektů pouze mimo Prahu, vyjmenované okresy zvýhodněné.
3) Dotace ve výši kolem 45% z celého projektu. Při spolupráci s VŠ to může být 65%
Ve výsledku je to tedy použitelné pro projekty nad 1 mil Kč.
Pro malé projekty se nevyplatí o dotace žádat z důvodu náročné administrativy kolem dotací.

Den otevřených dvěří v i4wifi

6. května 2015 v 10:07 | Willy

Den otevřených dvěří v i4wifi aneb Velká Žranice se koná již třetím rokem, tak si tuto jedinečnou akci nenechte 29.5.2015 ujít!!


Tento rok jsme posunuli hranice zase o něco dále a můžete se těšit nejen na gurmánský zážitek, který tento rok bude připravovat americká restaurační síť Hooters, ale i na spousty přednášek a praktických workshopů.


Budete mít možnosti si sestavit např. svojí ostrovní elektrárnu. Poslechnete si o systémových novinkách od Mikrotiku, dále o využití solární energie v domácnosti či firmě, přednášku o strategii využití rádiového spektra a spousty dalších. V místě konání bude i nespočet stánků většiny prodávaných značek (Ubiquiti, Mikrotik, LB-Link, Involar, Winston, Sinopoly, SecuFi atd...). Budete mít možnosti si také vyzkoušet a svést se na všech modelech elektrických kol EVBike.

Všechny aktuální informace naleznete na této stránce.

Cena jedné vstupenky je 500,- Kč. Na místě konání Vám ihned poskytneme poukázku ve stejné hodnotě s možností využití v nové objednávce. Vstupné je prakticky zdarma!

Registrovat se můžete na této stránce.


Těšíme se na Vás!

Mapa Wi-Fi sítí a co vše lze zjistit na dálku z Vašeho mobilu

27. listopadu 2014 v 15:12 | Martin
Možná už Vás napadlo, že by se občas hodila nějaká mapa, kde si můžete jednoduše najít free Wi-Fi hotspot nebo alespoň jinou síť v dosahu.
Takovovou mapou nebo lépe řečeno mapováním se zabývá projekt wifileaks.cz, který již zmapoval přes 1,6 miliónu unikátních Wi-Fi sítí v ČR.


Princip je jednoduchý. Do mobilu nahrajete aplikaci, která neustále sleduje Vaši polohu a zjištěné Wi-Fi sítě v dosahu.

Vedle názvu sítě (SSID) mimo jiné zjišťuje, také typ zabezpečení.
Na stránkách wifileaks.cz tak najdete statistiky, ze kterých vyplývá, že ještě stále 4% sítí neobsahuje žádné zabezpečení. Jelikož však toto procento obsahuje i veřejné hotspoty se záměrně vypnutým šifrováním, jedná se již o nízké číslo a osvěta mezi uživateli ohledně bezpečnosti je dostatečná.


Na druhou stranu je zajímavé, že pátým nejčastějším názvem sítě je "doma". To otevírá cestu sociálnímu inženýrství, a přestože je síť chráněna nejčastěji používaným šifrováním WPA2, pak možná stačí znát jméno psa, dítěte apod. pro uhodnutí klíče.
Prvenství v názvech sítí drží výchozí SSID ADSL a kabelových modemů (VOIP, Internet).

Další bezpečnostní otázkou jsou mobilní telefony se zapnutým Wi-Fi.
Pokud se připojíte k libovolné síti, Váš mobil si tuto síť ve většině případů pamatuje a v případě skenování okolních sítí se vysloveně "ptá" zda je zapamatovaná síť v dosahu.


Lze tak v zásadě jednouše zjistit, do jaké restaurace chodíte, kde jste byli na dovolené nebo jak se jmenuje firma, ve které pracujete.
Proto radíme, pokud nechcete dávat tyto informace na vřejnost, vypínejte si u svého telefonu Wi-Fi vždy, pokud jej zrovna nepotřebujete.
 
 

Reklama