Zajímavosti

i4wifi je na facebooku

20. srpna 2018 v 16:38 | Martin
Už jste si asi všimli, že počet nových článků zde na blogu je minimum. Je to tím, že nyní hodně využíváme pro novinky a zajímavosti z naší firmy facebook stránky na https://www.facebook.com/i4wifi/


Důvody jsou praktické a to, že se o něco lépe spravují a o důležitých informací jste lépe informováni. Není třeba se aktivně dívat zda zde není nový příspěvek, ale máte jej rovnou na hlavní stránce pokud nás sledujete.

Dalším důvodem je množství spamu v komentářích, které služba blog.cz není schopná efektivně filtrovat, což na facebooku opět odpadá.

Pokud chcete být stále "in", dejte si nás jako sledované na https://www.facebook.com/i4wifi/

Detailní výpis recenzí heuréka pro i4wifi.cz

2. března 2018 v 16:09 | Martin
Velice si vážíme všech vašich hodnocení na Heuréce. Většinou potvrzují to, co sami chceme již upravit nebo vylepšit. Níže je kompletní přehled a detail od všech zákazníků, kteří nám udělili za poslední 2,5 měsíce recenzi.
Třeba to pomůže i Vám, kteří jste dosud na i4wifi.cz nenakopupili nebo je to již delší doba od posledního nákupu.

i4wifi distribution získalo zlatou pečeť ověřeno zákazníky

30. ledna 2018 v 16:42 | Martin
Od našich zákazníků dostáváme skvělá doporučení a recenze. S nákupem je spokojeno 98% všech zákazníků, kteří u nás na poslední 3 měsíce nakoupili, což je skvělý výsledek!

Získali jsme tak zlatou pečeť Ověřeno zákazníky z porovnávače Heureka.cz.


Recenzí se velmi vážíme a moc za ně děkujeme.
Svůj názor, za který budeme rádi, můžete vložit také na Google recenze a sledujte novinky i na našem facebooku.

PF2018 od i4wifi

2. ledna 2018 v 16:23 | Martin
S naší s loňskou PF2017 jsme vyhráli soutěž o nejlepší PFko roku. Letošní PF2018 jsme posunuli ještě o kus dál:


Za Vaší přízeň děkuje a na spolupráci v roce 2018 se těší celý tým i4wifi.

Vychytávka od Googlu

13. prosince 2017 v 13:06 | Martin
Pokud zadáte do vyhledávače Googlu název firmy např. https://www.google.cz/search?q=i4wifi, objeví se Vám, vedle standardního vyhledávání i základní údaje o firmě s recenzemi. To má google již delší dobu, ale relativně nedávno přidal i možnost vkládání příspěvků firmy a dotazů zákazníků. Zřejmě nový pokus o formu sociální sítě od Googlu:)

Nedávno také přidal pěknou vychytávku fungující v Chromu po přihlášení do vlastního účtu. Jde o odeslání trasy do obchodu z PC přímo na telefon. Z PC/tabletu, kde řešíte třeba objednávku na osobní odběr si tak bez nějakého zadávání pošlete trasu rovnou do mobilu - Google Maps. Funguje to dobře.


Vaší recenzi na našem profilu určitě uvítáme a děkujeme.

Rozšiřujeme počet dárků za obejdnávky

13. října 2017 v 11:37 | Santa

Rádi nakupujete na i4wifi.cz, ale všechny předchozí dárky za objednávky už máte minimálně čtyřikrát? Přidáváme nové a hlavně užitečné dárky:
Nakupovat u i4wifi se vyplatí - podívejte se na celý přehled dárků.

Co se to děje v i4wifi?

12. října 2017 v 15:05 | Martin
Asi jste si všimli , že za poslední měsíc zde nebylo zrovna moc nových článků. Byli jsme zcela vytíženi událostí rozdělení firmy na dva subjekty, které se zabývají prakticky zcela odlišným oborem a to:

a) telekomunikacemi
b) solárními systémy, průmyslovými akumulátory a přestavbovými sadami EVBIKE


Proč jsem to vlastně celé dělali?

Už před pár lety, když jsem byl na setkání distributorů, se mě jeden produkt manažer ptal: Co jsme to za společnost, že máme na stránkách nějaká elektrokola a to je dost divný atd. Mě to přišlo zase dost úsměvné, proč jako ne? Je někde napsáno, že když děláme telekomunikace, tak nemůžeme dělat třeba preclíky?
Každopádně se nám byznys s fotovoltaikou a elektrokoly rozjel natolik, že si zasloužil mít vlastní firmu.

Z čistě technických důvodů se tak původní i4wifi a.s. s IČ 27651851 jako firma přejmenovala na
EVpower a.s., která má na starosti právě fotovoltaiku, elektrosady EVBIKE, průmyslové LiFePO4 akumulátory atd.

i4wifi distribution a.s. (IČ: 06471579) přebírá vše co je i bylo s Telco byznysem spojeno včetně hlavních značek Ubiquiti a Mikrotik, ale i reklamace atd. Pro vás se tedy nic nemění.

i4wifi a.s.

Kdo někdy procházel ve firmě něčím podobným dobře ví, co je to za spoustu práce a chci moc poděkovat našemu IT oddělení, které mělo desítky hodiny přesčasů v kritické době, zanedbané rodiny a prázných pytlů s kafem, že zajistili prakticky bezproblémový průběh celé této akce.

S dalšími články již snad nebudeme tolik otálet, přestože je s rozdělením i tento měsíc spousty práce.
Další infomace ohledně rozdělení jsou přímo na našich stránkách.

Foodtruck - když to máte k jídlu daleko

22. srpna 2017 v 16:45 | Martin
V kantýně určené pro náš celý areál Průmyslová 11 si často nevybereme a většina z nás raději volí složitější (za to delší) cestu na hotovku do xx kilometrů vzdálené restaurace. Tentokrát to bylo jinak a pokud si vyzvedáváte objednávky osobně, mohli jste se setkat a dát si něco dobrého ve foodtrucku před naším skladem.

Prodloužili jsme dvouletou záruku o další 2 měsíce ZDARMA

30. června 2017 v 16:54
Head banner

Vaše dlouhodobá spokojenost je to, o co nám jde nejvíce, a proto jsme Vám prodloužili standardní dvouletou záruku o 2 měsíce. Prodloužená záruka se vztahuje na všech 1200 produktů z nabídky našeho e-shopu. Navíc si záruku můžete prodloužit až na 5 let. Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup.

Replika Trolejbusu Mérdédes electrique Stoll

25. listopadu 2016 v 16:03 | TMG
V roce 1909 spojovalo České Velenice a Rakouský Gmünd nejstarší trolejbusové spojení ve střední Evropě.

Image result for mércédes electrique stoll
Původní trolejbus se do dnešního dne nezachoval, a tak byl spolek GaMu - Galerie a Muzeum České velenice pověřen městem České Velenice stavbou repliky tohoto unikátního vozidla.
Po dvou letech usilovné a kvalitní práce na replice je vůz již v provozu a mimo České Velenice byl k vidění na nedávné konferenci CzechBus v pražském veletržním paláci.


Původní koncept napájení z troleje byl z praktických důvodů nahrazen trakčními bateriemi, které dodala společnost GWL POWER. U repliky se tak prakticky nejedná o trolejbus, jako spíše o elektrobus.

Image result for gwl power

Základem trakční baterie jsou ověřené a bezpečné LiFePO4 články Sinopoly s kapacitou 200Ah.

 
 

Reklama