Zajímavosti

PF2018 od i4wifi

2. ledna 2018 v 16:23 | Martin
S naší s loňskou PF2017 jsme vyhráli soutěž o nejlepší PFko roku. Letošní PF2018 jsme posunuli ještě o kus dál:


Za Vaší přízeň děkuje a na spolupráci v roce 2018 se těší celý tým i4wifi.

Vychytávka od Googlu

13. prosince 2017 v 13:06 | Martin
Pokud zadáte do vyhledávače Googlu název firmy např. https://www.google.cz/search?q=i4wifi, objeví se Vám, vedle standardního vyhledávání i základní údaje o firmě s recenzemi. To má google již delší dobu, ale relativně nedávno přidal i možnost vkládání příspěvků firmy a dotazů zákazníků. Zřejmě nový pokus o formu sociální sítě od Googlu:)

Nedávno také přidal pěknou vychytávku fungující v Chromu po přihlášení do vlastního účtu. Jde o odeslání trasy do obchodu z PC přímo na telefon. Z PC/tabletu, kde řešíte třeba objednávku na osobní odběr si tak bez nějakého zadávání pošlete trasu rovnou do mobilu - Google Maps. Funguje to dobře.


Vaší recenzi na našem profilu určitě uvítáme a děkujeme.

Rozšiřujeme počet dárků za obejdnávky

13. října 2017 v 11:37 | Santa

Rádi nakupujete na i4wifi.cz, ale všechny předchozí dárky za objednávky už máte minimálně čtyřikrát? Přidáváme nové a hlavně užitečné dárky:
Nakupovat u i4wifi se vyplatí - podívejte se na celý přehled dárků.

Co se to děje v i4wifi?

12. října 2017 v 15:05 | Martin
Asi jste si všimli , že za poslední měsíc zde nebylo zrovna moc nových článků. Byli jsme zcela vytíženi událostí rozdělení firmy na dva subjekty, které se zabývají prakticky zcela odlišným oborem a to:

a) telekomunikacemi
b) solárními systémy, průmyslovými akumulátory a přestavbovými sadami EVBIKE


Proč jsem to vlastně celé dělali?

Už před pár lety, když jsem byl na setkání distributorů, se mě jeden produkt manažer ptal: Co jsme to za společnost, že máme na stránkách nějaká elektrokola a to je dost divný atd. Mě to přišlo zase dost úsměvné, proč jako ne? Je někde napsáno, že když děláme telekomunikace, tak nemůžeme dělat třeba preclíky?
Každopádně se nám byznys s fotovoltaikou a elektrokoly rozjel natolik, že si zasloužil mít vlastní firmu.

Z čistě technických důvodů se tak původní i4wifi a.s. s IČ 27651851 jako firma přejmenovala na
EVpower a.s., která má na starosti právě fotovoltaiku, elektrosady EVBIKE, průmyslové LiFePO4 akumulátory atd.

i4wifi distribution a.s. (IČ: 06471579) přebírá vše co je i bylo s Telco byznysem spojeno včetně hlavních značek Ubiquiti a Mikrotik, ale i reklamace atd. Pro vás se tedy nic nemění.

i4wifi a.s.

Kdo někdy procházel ve firmě něčím podobným dobře ví, co je to za spoustu práce a chci moc poděkovat našemu IT oddělení, které mělo desítky hodiny přesčasů v kritické době, zanedbané rodiny a prázných pytlů s kafem, že zajistili prakticky bezproblémový průběh celé této akce.

S dalšími články již snad nebudeme tolik otálet, přestože je s rozdělením i tento měsíc spousty práce.
Další infomace ohledně rozdělení jsou přímo na našich stránkách.

Foodtruck - když to máte k jídlu daleko

22. srpna 2017 v 16:45 | Martin
V kantýně určené pro náš celý areál Průmyslová 11 si často nevybereme a většina z nás raději volí složitější (za to delší) cestu na hotovku do xx kilometrů vzdálené restaurace. Tentokrát to bylo jinak a pokud si vyzvedáváte objednávky osobně, mohli jste se setkat a dát si něco dobrého ve foodtrucku před naším skladem.

Prodloužili jsme dvouletou záruku o další 2 měsíce ZDARMA

30. června 2017 v 16:54
Head banner

Vaše dlouhodobá spokojenost je to, o co nám jde nejvíce, a proto jsme Vám prodloužili standardní dvouletou záruku o 2 měsíce. Prodloužená záruka se vztahuje na všech 1200 produktů z nabídky našeho e-shopu. Navíc si záruku můžete prodloužit až na 5 let. Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup.

Replika Trolejbusu Mérdédes electrique Stoll

25. listopadu 2016 v 16:03 | TMG
V roce 1909 spojovalo České Velenice a Rakouský Gmünd nejstarší trolejbusové spojení ve střední Evropě.

Image result for mércédes electrique stoll
Původní trolejbus se do dnešního dne nezachoval, a tak byl spolek GaMu - Galerie a Muzeum České velenice pověřen městem České Velenice stavbou repliky tohoto unikátního vozidla.
Po dvou letech usilovné a kvalitní práce na replice je vůz již v provozu a mimo České Velenice byl k vidění na nedávné konferenci CzechBus v pražském veletržním paláci.


Původní koncept napájení z troleje byl z praktických důvodů nahrazen trakčními bateriemi, které dodala společnost GWL POWER. U repliky se tak prakticky nejedná o trolejbus, jako spíše o elektrobus.

Image result for gwl power

Základem trakční baterie jsou ověřené a bezpečné LiFePO4 články Sinopoly s kapacitou 200Ah.

i4wifi a.s. mezi 2% nejstabilnějších společností v ČR

17. června 2016 v 13:40 | Martin
V rámci vyhlášení 100 nejvýznamnějších společností ČR žebříčku CZECH TOP100 se i letos pokračovalo v jednom z neprestižnějších hodnocení ekonomické stability CZECH Stability Award.

Hodnocení CZECH Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční i nefinanční bonitu firmy. Ocenění formou certifikátu také deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o svém hospodaření nebo vlastnické struktuře.
Naše společnost i4wifi a.s. i v roce 2016 získává nejprestižnější ocenění AAA - Excelentní, které ji řadí mezi 2% nejstabilnějších firem v České Republice.

Co to pro Vás znamená?
V i4wifi máte svého spolehlivého obchodního partnera, na kterého se můžete vždy spolehnout.

Skladové služby od odborníků - SKLADROID.cz

8. února 2016 v 14:02 | Willy

Projekt SKLADROID.cz provozujeme pod hlavičkou i4wifi a.s. více jak 3 roky.


Jedná se o kompletní skladové služby pro e-shopy. Přijímáme a etiketujeme zboží od dodavatelů, skladujeme zboží na ploše o rozloze 4000m2, balíme zásilky, odesíláme všemi významnými dopravními společnostmi (PPL, DPD, Česká Pošta, zásilkovna, TopTrans, TNT), zajišťujeme osobní odběry zboží po celé České a Slovenské republice - zkrátka zajišťujeme kompletní logistiku na profesionální úrovni.

Jako provozovatelé e-shopů určitě dobře víte, co vše obnáší provoz skladu a expedice zásilek k zákazníkům. Pronajímat si sklad, platit vlastní zaměstnance, zakoupit vybavení, podepisovat smlouvy s přepravci, pojistit si zboží atd. atd.

Naše firma i4wifi a.s., která se zabývá podejem nejen na internetu už více než 14 let, provozuje právě díky svým zkušenostem projekt Skladroid. Nechte nás dělat to, co umíme nejlépe.

Službu si můžete nezávazně vyzkoušet. Tím zjistíte, zda si podnikání na sebe vydělá a zda vám tyto služby vyhovují.

Předběžnou kalkulaci si lehce vypočítáte v kalkulátoru, nebo nás kontaktujte a domluvíme se osobně.

Více informací také naleznete na stránkách SKLADROID.cz
Najdete nás i na Facebooku.

Vánoční tipy od i4wifi

8. prosince 2015 v 8:29 | Ježíšek
7 tipů na skvělé dárky.

Vánoce s dárky od i4wifi

Přemýšlíte, co by se vašim blízkým a známým hodilo pod stromeček? Třeba novým routerem, který zajistí rychlejší a spolehlivější internet, určitě nikoho neurazíte! Vybrali jsme z naší nabídky sedm žhavých kandidátů na skvělý vánoční dárek.
tip 1--dárky--

Když kolo, tak elektrické

EVBIKE sada
Elektrokola jsou u nás stále populárnější. Ujedete na nich delší trasu s menší námahou, usnadní vám cestu do práce a zpříjemní výlety. Elektrokolo si snadno vyrobíte z vašeho klasického bicyklu, nemusíte kupovat nový stroj. Stačí k tomu přestavbový set a baterie.
O ELEKTROKOLECH >>
***

DOPORUČUJEME:

Přestavbový set EVBIKE s předním pohonem
6 400 KčVíce >>
Baterie do rámu kola 36V/8,8Ah
6 000 KčVíce >>
---ram---
tip 2--dárky--

Domácí elektrárna potěší a ušetří

GridFree sada
Mít domácí elektrárnu je snazší, než si myslíte. Naše solární GridFree sada se snadno instaluje a je nenáročná na údržbu. Ušetří až 80 % nákladů za elektrickou energii a to potěší nejen na Vánoce!
O GRIDFREE >>
***

DOPORUČUJEME:

GridFree sada: Panel Poly 250Wp + Měnič 230V/250W
7 847 KčVíce >>
---ram---
tip 3--dárky--

Zkuste to bez drátů

Zkuste to bezdrátů
Wi-fi připojení pro kancelář i domácnost dnes můžete mít v provedení, které připomíná designový doplněk. Nejnovější routery mají obrovský výkon, zároveň nízkou spotřebu a užitečnou podporu zabezpečení WPS.
***

DOPORUČUJEME:

Router LB-LINK
BL-WR2000
378 KčVíce >>
Router MIKROTIK
RB941-2nD-T
520 KčVíce >>
---ram---
tip 4--dárky--

Energie na cesty

Power banka
Kdo občas cestuje mimo civilizaci zásuvek, ten se neobejde bez přenosné dobíječky. Top modely mají kapacitu přes 13 000 mAh, to znamená asi pět dobití smartphonu.
***

DOPORUČUJEME:

GWL/Power Startovací power banka BP-D28 s kapacitou 13600 mAh a schopností nastartovat automobil
2 414 KčVíce >>
---ram---
tip 5--dárky--

Bezpečí pro rodinu i firmu

Moderní kamery a kvalitní zabezpečovací systémy umožňují mít domácnost i kancelář stále pod dohledem. Můžete tak kontrolovat, jestli se vám po firmě neprochází zloděj, nebo jestli váš domácí mazlíček neokusuje u vás doma novou sedací soupravu.
***

DOPORUČUJEME:

GSM SecuFi systémIP kameraNVR server
GSM bezdrátový, zabezpečovací systém secuFiVnitřní IP kamera Wave RFMonitorovací server NVR
3 298 Kč1 169 Kč3 999 Kč
Více >>Více >>Více >>
---ram---
tip 6--dárky--
Dárkové poukazy

Když si nevíte rady

Dárkový poukaz na nákup v našem e-shopu i4wifi.cz potěší určitě každého.
***

DOPORUČUJEME:

Kupón na slevu v hodnotě
500 KčVíce >>
---ram---
tip 7--dárky--

Měřič spotřeby elektrické energie

Měřič spotřeby
Měřiče spotřeby zobrazí aktuální spotřebu elektrické energie. Některé modely mají i "zpětný chod" a umí tedy změřit, kolik vaše domácí solární elektrárna GridFree dodala do rozvodné sítě.
***

DOPORUČUJEME:

Měřič spotřeby elektrické energie wattmetr GridFree 230V/16A
476 KčVíce >>
Uvedené ceny jsou v CZK s DPH a platí od 4. 12. 2015 do 23. 12. 2015, do odvolání nebo vyčerpání interních skladových zásob. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete vždy na www.i4wifi.cz.
www.i4wifi.cz
 
 

Reklama